تهمت می رود در بخشش حمله رعد اسا: جملات تبدیل محکومان عفو

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رفته در بخشش حمله رعد اسا رفت و آمد آنچه که او به نام “مسخره” 14 سال حبس برای رئیس سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich و عفو سابق پلیس نیویورک وزارت امور برنی Kerik در میان یک لیست طولانی از دیگران است.

دیگران که از مغلوب ساختن پیشی جستن شامل سرمایه مایکل Milken که در خدمت دو سال زندان در اوایل 1990s پس از شفاعت گناه به آمریکا نقض قوانین اوراق بهادار و ادوارد DeBartolo جونیور, سابق, San Francisco 49ers, مالک, محکوم, در قمار تقلب و رسوایی پس از ساخت یکی از موفق ترین تیم NFL در تاریخ است.

در همه مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان بخشش اقدامات مربوط به 11 نفر و تا آخرین مداخلات در نظام عدالت به عنوان او در حال رشد است تحت آتش برای توزین در موارد سابق دستیاران. مغلوب ساختن پیشی جستن روشن ساخته است که او را دیدم شباهت بین تلاش برای بررسی خود را انجام و کسانی که در زمان پایین Blagojevich یک دموکرات که به نظر می رسد در مغلوب ساختن پیشی جستن تلویزیون واقعیت نشان می دهد, ستاره, شاگرد.

Blagojevich محکوم شد به اتهام فساد سیاسی از جمله به دنبال فروش یک قرار ملاقات با باراک اوباما را بسازید و تلاش برای لرزش یک بیمارستان کودکان. اما تهمت و گفت: فرماندار سابق شده بود در معرض یک “مسخره جمله” که مناسب نیست جنایات خود.

“آن پیگرد قانونی توسط همان مردم — Comey, فیتزپاتریک همان گروه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. او با اشاره به پاتریک فیتزجرالد سابق آمریکا وکیل است که تحت پیگرد قانونی قرار Blagojevich و در حال حاضر نشان دهنده سابق FBI مدیر James Comey آنها تهمت اخراج از این سازمان در ماه مه سال 2017.

سازمان دیده بان | تهمت دفاع از تصمیم خود برای عفو Blagojevich:

مغلوب ساختن پیشی جستن خبرنگاران می گوید که چرا او تبدیل به 14 سال زندان حکم سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich بود که به اتهام فساد و خارج از دفتر. 0:48

Blagojevich راه می رفت خارج از زندان چند ساعت پس از این خبر را شکست.

مورد عفو اقدامات به عنوان یک جسارت مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به محدودیت های خود را در دفتر در حال حاضر که استیضاح است. اقدامات جلب زنگ از دموکرات در کنگره لایحه Pascrell جونیور که متهم به تهمت و با استفاده از نامحدود عفو قدرت “به سپر مصر felons, پرست و فاسد و اراذل”

تهمت نیز عفو Kerik که در خدمت بیش از سه سال برای مالیات تقلب و دروغ گفتن به کاخ سفید در حالی که در حال مصاحبه برای خدمت به عنوان وزیر امنیت داخلی. مغلوب ساختن پیشی جستن در کاخ سفید مورد تحسین قرار گرفته Kerik برای داشتن “شجاعانه رهبری اداره پلیس نیویورک را قهرمانانه پاسخ به حملات وحشتناک از سپتامبر. 11, 2001” و گفت که “پس از اعتقاد خود را به او متمرکز بر بهبود زندگی دیگران از جمله به عنوان یک مدافع پرشور برای عدالت کیفری و زندانی هنگام ورود دوباره اصلاحات”.

کاخ سفید مورد ستایش قرار داد Milken برای داشتن “دموکراتیک امور مالی شرکت با ارائه زنان و اقلیت های دسترسی به سرمایه است که می شده اند در دسترس نیست به آنها در غیر این صورت.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کرد و گفت: در عین حال به فکر کردن در مورد عفو دیرین خود را محرم راجر سنگ است که برنامه ریزی شده بود محکوم شنبه یا اعطای عفو به چندین سابق مشاوران که به پایان رسید تا در معرض خطر از جمله سابق خود مدیر کمپین پل Manafort و خوار سابق مشاور امنیت ملی مایک فلین.

“کسی به چوب برای مردم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

به عنوان سنگ خاص وی افزود: شما در حال رفتن برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد. من فکر می کنم او ناعادلانه رفتار.”

همانطور که برای روز سه شنبه اقدامات Pascrell گفت: “درگذرنده از این خوار و ارقام باید درمان شود به عنوان یکی دیگر از رسوایی ملی توسط یک یاغی اجرایی است.” او با اشاره به طور خاص به اقدامات مربوط به Blagojevich و Milken. و او پیش بینی کرد که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه توسط جمهوریخواهان کنترل سنا “ظالمانه سوء استفاده هایی از این تسریع خواهد کرد و بدتر.”

بسیاری از عفو کرد بودند و حمایت خوبی پاشنه بلند از رئیس جمهور از جمله Sheldon Adelson این کازینو میلیاردر نجیب زاده; رئیس جمهور وکیل شخصی رودی جولیانی; تام باراک رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن افتتاحیه کمیته; و فاکس نیوز, شخصیت, Maria Bartiromo.

Milken را طرفداران برای نمونه شامل تمامی موارد بالا.

سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر برنی Kerik خدمت بیش از 3 سال برای مالیات تقلب و دروغ گفتن به کاخ سفید است. (مانوئل Balce Ceneta/آسوشیتد پرس)

محکوم برای ‘احمق’

اما تهمت نیز تبدیل جملات از چند نفر بیشتر نمونه ای از سیل درخواستهایی که رئیس جمهور دریافت خواهید کرد. آنها عبارتند از کریستال Munoz که صرف 12 سال گذشته در زندان پس از متهم شدن ماری جوانا در اتهامات عنوان شده علیه. او را مورد پشتیبانی توسط این Texas A&M جنایی دفاع کلینیک بخشش برای همه غیر خشونت آمیز مجرمان مواد مخدر در بنیاد و همچنین آلیس ماری جانسون, که, زندگی, حکم تهمت تبدیل در سال 2018 و داستان که مبارزات انتخاباتی خود در برجسته اخیر Super Bowl ad.

Blagojevich مورد بوده است و پشتیبانی توسط همسرش, Patti که رفت و در رسانه ها حمله رعد اسا در سال 2018 است. ظاهر می شود در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد علاقه فاکس نیوز, او او را تشویق به گام در ستایش از رئیس جمهور و تشبیه بررسی شوهرش به ویژه دادستان رابرت مولر بررسی به دخالت در انتخابات 2016 — پروب مغلوب ساختن پیشی جستن به مدت طولانی مشخص می شود به عنوان یک “شکار ساحره.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تبدیل آنچه که او به نام ‘مضحک’ حکم سابق ایلینوی فرماندار راد Blagojevich. (جف Haynes/فردا نیوز )

هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن علنا مطرح این ایده ممکن است در سال 2018 از مداخله به رایگان Blagojevich او با بازی کردن, فرماندار سابق دایر است. او گفت: Blagojevich محکوم شد به “احمق بودن گفتن چیزهایی که هر سیاستمدار, شما می دانید که بسیاری دیگر از سیاستمداران می گویند.”

در اوایل روز سه شنبه در کاخ سفید برگزار شد یک کنفرانس مطبوعاتی با کشت از نوابغ فوتبال اعلام کند که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال عفو DeBartolo جونیور بود که درگیر یکی از بزرگترین صاحبان رسوایی در تاریخ این ورزش. در سال 1998 DeBartolo التماس کرد گناه را به عدم گزارش یک جنایت زمانی که به او پرداخت می شود $400,000 سابق لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. ادوین ادواردز در ازای مواقعی قمار مجوز.

اوهایو پاستور دارل اسکات که تا به حال حمایت به صورت DeBartolo جونیور عفو گفت که زمانی که او برای اولین بار به ارمغان آورد DeBartolo جونیور مورد به کاخ سفید دولت بود و مصرف با مسائل دیگر از جمله مولر بررسی است. در حال حاضر که استیضاح است که بیش از او انتظار مغلوب ساختن پیشی جستن به حرکت رو به جلو با اضافی را میبخشد.

“ما در نهایت به تنفس برای اولین بار قبل از اینکه چیز دیگری می آید,” او گفت:. “من فکر می کنم آنها در حال تلاش برای به بازی گرفتن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>