مغلوب ساختن پیشی جستن می دهد متحده 3-مرحله برنامه شروع به بازگشایی اقتصاد به عنوان اوایل به عنوان جمعه

چند متحده می تواند در یک موقعیت به عنوان اوایل به عنوان جمعه برای شروع آرامش بخش برخی از محدودیت های اعمال شده

توسط PATRIS-FUN در 30 فروردین 1399

چند متحده می تواند در یک موقعیت به عنوان اوایل به عنوان جمعه برای شروع آرامش بخش برخی از محدودیت های اعمال شده به سرعت گسترش coronavirus رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: پنج شنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: 29 آمده است که وی روز چهارشنبه به عنوان در "وضعیت خوبی" می تواند با معیار در فاز 1 تحت دستورالعمل جدید به نام "باز کردن امریکا دوباره" که خود در کاخ سفید coronavirus وظیفه نیروی پرده برداری کرد روز پنج شنبه. او کاهش یافته است به نام این کشورها و تاکید کرد این دستورالعمل وجود دارد به عنوان یک ابزار برای فردی فرمانداران.

"سالم آمریکایی ها در حال حاضر قادر به بازگشت به کار به عنوان شرایط زمین اجازه می دهد تا به جای استفاده از یک پتو خاموش کردن. ما به دنبال تمرکز در پناه [در جایی] در بالاترین خطر افراد," او گفت:, و اضافه کرد که این مهم برای ایجاد روشن علمی معیار در آزمایش جدید مورد رشد و بیمارستان ظرفیت قبل از پیشروی به هر فاز است.

دستورالعمل طرح یک رویکرد مرحله به مرحله به بازگرداندن عادی تجارت و خدمات, اما فقط برای مکان های با آزمون و شاهد کاهش COVID-19 موارد است. که مجموعه ای را برای روشن شدن راه را برای کاهش محدودیت ها در مناطق با انتقال از کم coronavirus در حالی که نگه داشتن آنها در جای خود در ضربه سخت تر مکان.

سازمان دیده بان | تهمت برگ آن به متحده به تصمیم گیری زمانی که به بازگشایی:

رئیس جمهور آمریکا می گوید دولت ارائه خواهد شد هدایت با وجود کمبود گسترده COVID-19 تست 1:16

مکان با کاهش عفونت و قوی تست آغاز خواهد شد در سه مرحله به مرحله و تدریجی بازگشایی کسب و کار و مدارس با هر فاز ماندگار حداقل 14 روز به منظور اطمینان حاصل شود که شیوع ویروس نیست سرعت بخشیدن دوباره.

تدریجی شل شدن محدودیت

در فاز 1 به عنوان مثال این طرح توصیه اکید فیزیکی فاصله برای همه مردم است. تجمعات بزرگتر از 10 نفر هستند اجتناب شود و غیر ضروری سفر دلسرد شده است.

در فاز 2 مردم را تشویق به حداکثر رساندن فاصله فیزیکی که در آن ممکن است و محدود کردن تجمعات به بیش از 50 نفر مگر اینکه اقدامات احتیاطی گرفته شده است. سفر می تواند از سر گرفت.

فاز 3 پیش بینی بازگشت به حالت عادی برای بسیاری از آمریکایی ها با تمرکز بر شناسایی و جداسازی هر گونه عفونت های جدید.

هنوز دکتر دبورا Birx کاخ سفید coronavirus نیروی کار هماهنگ و دکتر Anthony Fauci, ملت را بالا عفونت بیماری کارشناس گفت: این امر می تواند یک "طبیعی است."

اما مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب رانده نشان می دهد که مردم می خواست برای بازگشت به تماشای بازی های فوتبال و پر کردن رستوران. "این اتفاق می افتد و آن را به تواند نسبتا به سرعت" او پیش بینی کرد.

در اولین دستورالعمل نشان می دهد که برخی از نقاط کشور می تواند روند عادی تجارت و گردهمایی های اجتماعی پس از یک ماه برای ارزیابی اینکه آیا کاستن از محدودیت ها منجر به تجدید حیات در ویروس موارد است. در دیگر نقاط کشور و یا اگر ویروس موارد رزومه یک چشم انداز مثبت آن می تواند قابل ملاحظه ای طولانی تر است.

سازمان دیده بان | چگونه برای از راه دور و بدون شدت در حال تغییر زندگی خود را:

برخی از راهنمایی های عملی در مورد چگونگی تمرین های اجتماعی فاصله در طول COVID-19 بیماری همه گیر. 2:00

'عکس های خود را'

مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان فرمانداران در این طرح بعد از ظهر پنجشنبه گفت: قرار بود که مسئول تصمیم گیری زمانی که آن را بی خطر است به لغو محدودیت در کشورهای خود را.

"شما در حال رفتن به عکس های خود را. ما در حال رفتن به ایستاده در کنار شما" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: فرمانداران که مسئولیت اصلی برای بهداشت عمومی در کشورهای خود را.

در ضمن تحت دستورالعمل های فدرال کسانی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری تنفسی خواهد بود توصیه به باقی می ماند پناه در محل تا خود را به منطقه وارد مرحله نهایی و حتی پس از آن توصیه به اقدامات احتیاطی را برای جلوگیری از تماس نزدیک با افراد دیگر.

فدرال دستورالعمل آمده پس از هفت فرمانداران در غرب پنج شنبه اعلام کرد آنها را هماهنگ در بازگشایی اقتصاد پس از شبیه پیمان شد و اعلام کرد در اوایل این هفته در غرب و شرق.

جدید نیروی کار

مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار می شود کنفرانس تلفنی صبح روز پنج شنبه با قانونگذاران به نام او به کنگره مشاوره نیروی کار. هزینه های اقتصادی روشن بود در جدید فدرال نشان داده است که حداقل 22 میلیون آمریکایی پرتاب شده است از كار در ماه گذشته. اما قانونگذاران بارها و بارها خواست رئیس جمهور به فداکاری بهداشت عمومی در تلاش برای بازگشایی اقتصاد است.

"من بالاترین اولویت در این کارگروه خواهد بود برای اطمینان از دولت فدرال تلاش برای بازگشایی اقتصاد ما هستند هر دو حزب داده محور و مبتنی بر تخصص حرفه ای بهداشت عمومی گفت:" دموکرات ایالت و سناتور " مارک وارنر از ویرجینیا است.

مردم پوشیدن ماسک محافظ در حالی که ایستاده در خط در خارج از pop-up شربت خانه مواد غذایی در روز پنج شنبه در چلسی جرم است. (استیون Senne/آسوشیتد پرس)

رهبران کسب و کار بیش از حد نگرانی به رئیس جمهور در یک دور از تماس روز شنبه هشدار داد که یک افزایش چشمگیر در تست و گسترده تر در دسترس بودن تجهیزات حفاظتی لازم خواهد بود قبل از آنها می توانند با خیال راحت احیای عملیات.

دولت فدرال پیش بینی بهبود تدریجی از این ویروس که در آن مخل اقدامات کاهش ممکن است مورد نیاز در برخی از مکان ها حداقل تا یک واکسن در دسترس است — یک نقطه عطف بعید به پایان رسید تا زمانی که در سال آینده.

"آن را نمی خواهید به بلافاصله تواند یک وضعیت که در آن ما باید استادیوم پر از مردم" گفت: مسکن و توسعه شهری وزیر بن کارسون در روز پنج شنبه. "ما آمریکایی ها. ما وفق دهند."

فرماندار جمهوریخواه نیوجرسی ، فیل مورفی گفت: در یک کنفرانس خبری قبل از تماس با کاخ سفید است که او برنامه ریزی شده به درخواست رئیس جمهور برای "مستقیم نقدی کمک" به نقل از دولت مشکل مالیات بر درآمد. او همچنین گفت که مطبوعات برای "قوی بهداشت و درمان-مراقبت از زیرساخت" و توده تست با چرخش سریع بار قبل از بازگشایی اقتصاد است.

'گذشته اوج'

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: اطلاعات نشان می دهد در ایالات متحده است "گذشته اوج" از COVID-19 بیماری همه گیر. او گفت که این اعداد باید "ما را در یک موقعیت قوی برای نهایی کردن دستورالعمل متحده در بازگشایی این کشور است."

Birx اضافه شده است که داده ها را از سراسر کشور نشان داد ملت "بهبود" اما آمریکایی ها تا به حال به پیمان فیزیکی فاصله به نگه دارید تا حرکت مثبت.

معترضان درایو گذشته دولت و کنگره آمریکا در لانسینگ, Mich., روز چهارشنبه برای نشان دادن نارضایتی خود را با رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer سفارشات برای نگه داشتن مردم در خانه و اکثر کسب و کار بسته شده است. (پل Sancya/آسوشیتد پرس)

او گفت: نه متحده باید کمتر از 1000 موارد و فقط چند ده مورد جدید در هر روز است. او گفت: کسانی که به احتمال زیاد خواهد بود که برای اولین بار به دیدن یک بلند کردن اجسام در فاصله محدودیت در جهت فرمانداران در زیر دستورالعمل.

اما شرکت کنندگان در یک شنبه تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن است که شامل مدیران از ده ها تن از پیشرو شرکت های آمریکایی نگرانی در مورد تست موضوع با توجه به یکی از شرکت کنندگان صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به توصیف بحث خصوصی.

'اقتصاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت'

یکی دیگر از شرکت کنندگان گفت: آن تاکید شد به تهمت که گسترش از تست و تماس با ردیابی بسیار مهم بود و همچنین به عنوان راهنمایی برای بهترین شیوه در بازگشایی کسب و کار در مراحل و یا در یک سقوط کرد از بین بردن.

شرکت کنندگان گفت: کسانی که در این تماس با اشاره به دولت است که وجود دارد در مورد به یک راش در تجهیزات حفاظت شخصی. بسیاری از کسب و کار است که در حال حاضر توقیف خواهد شد و نیاز به تجهیزات حفاظتی برای حفظ کارکنان خود و مشتریان خود را امن است.

تهمت بود گفت: "اقتصاد خواهد شد نگاه بسیار متفاوت و عملیات خواهد شد نگاه بسیار متفاوت" یکی از شرکت کنندگان گفت.

کارولینای جنوبی, سناتور. لیندزی گراهام جمهوریخواه نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: عدم وجود گسترده آزمایش شد و یک مانع برای بلند کردن اجسام از فاصله دستورالعمل. "ما در حال مبارزه با آزمایش در مقیاس بزرگ است.," او گفت: ABC را در نظر. "شما واقعا نمی توانید به بازگشت به کار تا زمانی که ما تست های بیشتر."

اما برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان مانند اکونومیست استفان مور باید او را تشویق به عمل به سرعت هشدار "یک مینی رکود بزرگ اگر ما نگه داشتن اقتصاد تعطیل."

"این یک نتیجه فاجعه بار برای کشور ما است. دوره" مور گفت: او به توصیه رئیس جمهور. "ما نمی توانیم از 30 میلیون نفر در این کشور بیکار و یا شما در حال رفتن به اجتماعی هرج و مرج است."

این پنل که تهمت دوبله جدید اقتصادی آمریکا احیای صنعت گروه نیز می تواند کمک به او را به یک اندازه گیری از پوشش. اگر موارد خروش هنگامی که محدودیت ها برداشته همانطور که بسیاری از کارشناسان هشدار داده اند تهمت قادر خواهد بود به در او نیست تنهایی عمل می کنند و ملت را در ذهن برتر — از تولید به دفاع تکنولوژی — کمک به شکل دادن به طرح.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب