مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند که مایل به حرکت در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه به دورال, رفت و آمد مکرر با استناد به سالن اندازه

به ویرانی اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه پل کروگمن می گوید او احساس “مثبت تر از من انتظار می رود” در مورد بازیابی.

اقتصاددان و نیویورک تایمز نویسنده صحبت می کرد در مصاحبه با رادیو فردا در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده در میان بیماری همه گیر کوروناویروس هشدار می داد که این بحران باید نگاه به عنوان “یک باغ-انواع رکود” به جای “shutdown اجرا اجتماعی فاصله.”

پرسید: چگونه اقتصادی خرید اینترنتی ممکن است آخرین کروگمن توضیح داد که به دنبال در گذشته رکود “تا زمانی که در حال حاضر ما دو نوع: 1979-82-نوع اسلامپ اساسا ناشی از تنگ پول و 2007-09 نوع ناشی از بخش خصوصی نفس بیش از حد. نوع اول به دنبال داشت به شکل V ‘صبح امروز در آمریکا و بهبود; دوم توسط تنبل بهبود که در زمان زمان طولانی برای بازگرداندن اشتغال کامل.”

کروگمن معتقد است که بحران کنونی است “بیشتر شبیه 1979-82 از 2007-09” نه اینکه ناشی از “عدم تعادل است که سال ها برای درست” که نشان می دهد یک “بازیابی سریع” پس از coronavirus موجود است. او ارائه می دهد چند هشدارهای اگر چه هیچ چیز آن معلوم نیست چه مدت این بیماری همه گیر خواهد شد و آخرین است که بازگشایی بیش از حد به زودی می تواند “گسترش دوره ضعف اقتصادی.”

تقریبا 40 میلیون آمریکایی را در پرونده اولیه به تعداد مدعیان بیکاری از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس و اقتصاددانان از گلدمن ساکس در گزارش اوایل این ماه پیش بینی شده که نرخ بیکاری را به 25 درصد با پیش ویروس-نرخ بازگشت برای سال. کروگمن می گوید بلومبرگهر چند که همه در او نیست “را مشاهده کنید و در این مورد چندین ساله افسردگی است.”

این مصاحبه با کروگمن می آید پس از جیسون فورمن سابق رئیس شورای مشاوران اقتصادی پیش بینی شده برای سیاسی یک “جزئی دوباره بجای اول برگشتن” با “بهترین شغل و رشد تعداد تا کنون” در ماه های قبل از انتخابات ماه نوامبر. جزئیات کامل مصاحبه در ایسنا. برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>