مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم گیری در اتاق که معمولا توسط خود علاقه, جان بولتون می گوید در کتاب آینده

سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون نوشته شده در یک کتاب فراهم می کند که یک خودی حساب جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “ناسازگار scattershot تصمیم گیری فرایند” خود ناشر گفت: در روز جمعه.

بولتون اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتاست منتشر شود در تاریخ 23 ژوئن در اعتراض کاخ سفید است که نزاع با بولتون نمایندگان بیش از اینکه برخی از قطعات از حساب خود فاش کردن اطلاعات طبقه بندی شده.

بولتون چپ کاخ سفید در سپتامبر گذشته میان نهفته تفاوت در یک آرایه گسترده ای از سیاست خارجی چالش است. دو مرد را متفاوت در مورد اینکه آیا او از کار اخراج شده و یا استعفا داد.

انتشارات سیمون و شوستر گفت: در انتشار اخبار است که بولتون جزئیات کتاب مغلوب ساختن پیشی جستن ارتباط با چین و روسیه, اوکراین, کره شمالی و ایران و انگلستان و فرانسه و آلمان.

“این کتاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی خواهند شما را به خواندن” ناشر گفت.

“چه بولتون را دیدم شگفت زده او: یک رئیس جمهور برای آنها گرفتن دوباره انتخاب شد و تنها چیزی که اهمیت, حتی اگر آن را به معنای به خطر انداختن و یا تضعیف ملت” به آن اضافه شده است.

“من سخت فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده مجدد محاسبات” بولتون می نویسد: در این کتاب با توجه به ناشر.

است رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن حضور در انتخابات مجدد در مشکل ؟ David Frum فکر می کند ممکن است. او توضیح می دهد که چرا و وزن آن در روی رئیس جمهور هفته از تئوری های توطئه در مورد مخالفان سیاسی خود را. 15:38

بولتون به عنوان برگ برنده سوم مشاور امنیت ملی در مجموع 519 روز. دقیق notetaker, Bolton شد و در اتاق را برای یک تعداد از کلید سیاست خارجی نشست.

بولتون معتقد است که حزب دموکرات به رهبری آمریکا در مجلس نمایندگان باید گسترش آن استیضاح کاوشگر در برابر تهمت سال گذشته به فراتر از سوالات بیش از اینکه تهمت دعوت دخالت خارجی از اوکراین.

او خود را به نام استراتژی “استیضاح قصور” توضیحات او در سخنرانی پس از فوریه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن اوکراین-مانند تجاوزات وجود داشته و در سراسر طیف گسترده ای از سیاست خارجی — و بولتون اسناد دقیقا چه کسانی بودند و تلاش های او و دیگران در دولت برای افزایش هشدار دهنده در مورد آنها” ناشر گفت.

بر خلاف دیگر جمهوری خواه ریاست جمهوری

حداقل یک نماینده در کنگره unimpressed پیش نمایش.

“جان بولتون یک مثال از یک ادعا بنده که نه تنها بر کشور او با قرار دادن خود سود بیش از کشور است. نفرت گفت:” حزب دموکرات کالیفرنیا تد لیو.

دموکرات ها مشتاق بودند برای دیدن بولتون شهادت در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح اما او نه.

سازمان دیده بان l از سپتامبر سال 2019: بولتون را به عنوان مشاور امنیت ملی:

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از طریق توییتر که او از کار اخراج مشاور امنیت ملی جان بولتون و نام جایگزینی هفته آینده. بولتون 17 ماه به طول انجامید و در این کار بیش از هر دیگر. 2:28

قبل از موافقت خود برای پیوستن به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان مشاور امنیت ملی — پس از مایکل فلین و H. R. مک مستر — بولتون خدمت در انواع ظرفیت ها در دولت های جمهوری خواه رئیس جمهور رونالد ریگان, George H. W. بوش و جورج دبلیو بوش است.

“تفاوت بین این ریاست جمهوری و قبلی من تا به حال خدمت بودند و خیره کننده” بولتون در کتاب می نویسد.

کاخ سفید بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>