مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا coronavirus شماره ‘در حال رفتن به پایین تقریبا در همه جا.’ که این مورد نیست.

آلمان که گرفته و مراحل را به سهولت آن مستند اقدامات در روزهای اخیر شاهد آن coronavirus نرخ تولید مثل را افزایش دهد.

آلمان رابرت کخ موسسه گفت: در روز شنبه COVID-19 نرخ تولید مثل در کشور افزایش یافت به 1.1 و در روز یکشنبه این بود 1.13 بی بی سی گزارش های خبری. این عدد نشان می دهد که چگونه بسیاری از مردم دیگر یک فرد با COVID-19 آلوده. BBC یادداشت شماره عمدتا ماند زیر 1 در آلمان برای سه هفته گذشته و در آخرین پنج شنبه آن 0.65 سی ان ان گزارش داد.

این می آید پس از آنگلا مرکل صدراعظم آلمان اعلام کرد مراحل جدید به شل مستند محدودیت از جمله اجازه دادن به تمام مغازه ها به بازگشایی شده است. محدودیت نیاز به قرار دادن به جای محلی در مناطق که در آن وجود دارد افزایش در موارد.

“من فکر می کنم ما می توانید با خیال راحت دولت است که اولین مرحله از این بیماری همه گیر است که پشت سر ما” مرکل گفت. “اما ما باید بسیار آگاه ما هنوز در مراحل اولیه است و ما خواهید بود در آن برای مسافت های طولانی است.”

گاردین گزارش می دهد که پس از تولید مثل شماره “backdates موارد شناخته شده به احتمال زیاد بعد از عفونت حدود یک هفته قبل از آن” افزایش نمی منعکس کننده گسترش COVID-19 بلافاصله پس اخیر گام اما “می تواند برای یک خلق و خوی جدید در این کشور پس از اولین مرحله از آرامش” در ماه آوریل است.

اگر چه رابرت کخ موسسه گفت: وجود یک “درجه ای از عدم قطعیت” در شماره سی ان ان گزارش به آن اشاره کرد این افزایش در نرخ تولید مثل “باعث می شود آن را لازم را برای رعایت توسعه بسیار نزدیک بیش از روزهای آینده.” آن نیز گفت: معلوم نیست در این زمان “که آیا روند کاهش در تعداد حادثه موارد مشاهده شده در طول چند هفته گذشته ادامه خواهد داد و یا اینکه مورد اعداد را دوباره افزایش دهد.” برندان فردا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>