دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او وقتی تصمیم به بازگشایی اقتصاد ایالات متحده — که از فرمانداران دولت — به عنوان کشور همچنان دست به گریبان با COVID-19 بحران است. اما رئیس جمهوری ایالات متحده مشاجره بود و به سرعت panned توسط کارشناسان حقوقی و در رسانه های اجتماعی.

“این تصمیم رئیس جمهور و بسیاری از دلایل خوبی. با این حال گفت: دولت و من در حال همکاری نزدیک با استانداران و این را ادامه خواهد داد. تصمیم من در رابطه با فرمانداران و ورودی از دیگران ساخته خواهد شد به زودی!” مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر نوشت.

خواه رئیس جمهور متهم کرد رسانه های خبری از نادرست و گفت فرمانداران تصمیم گیری است. برخی از 40 متحده صادر stay-at-home سفارشات با طول های مختلف در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این بیماری ناشی از رمان coronavirus.

در حالی که مقامات بهداشت فدرال را صادر کرد ضد coronavirus دستورالعمل های فیزیکی از جمله فاصله و پوشیدن پوشش صورت واشنگتن است و نه صادر شده در سراسر کشور توصیه هایی در مورد بسته شدن مدرسه و یا سازندگان: خدمات عمومی و کسب و کار.

کارشناسان حقوقی می گویند رئیس جمهور آمریکا کاملا محدود قدرت وقتی که می آید به سفارش شهروندان به مکان اشتغال و یا شهرستانها به بازگشایی ساختمان های دولتی حمل و نقل و یا کسب و کارهای محلی.

پزشکی کارگران را در بیماران خاص در coronavirus منطقه مصرف در ابن میمون مرکز پزشکی روز یکشنبه در بروکلین قصبه شهر نیویورک است. دولت به طور کلی دیدم 671 مرگ و میر در روز یکشنبه. (اسپنسر پلات/گتی ایماژ)

تحت 10th اصلاح قانون اساسی ایالات متحده, دولت, دولت باید با قدرت به پلیس و شهروندان و تنظیم رفاه عمومی است.

“رئیس جمهور تهمت است صاف کردن اشتباه” میشیگان کنگره جاستین Jalbi گفت در توییتر. “رئیس جمهور حق ندارد به” ‘بستن’ یا ‘باز’ ایالات متحده. او یکی از ایجاد درگیری و سردرگمی است. قرار استبداد و قانون اساسی است.”

ریچارد Stengel, یک مقام سابق در دولت اوباما نیز وزن در. “مرد است و قانون اساسی بی سواد. چنین عمیق جهل چگونه فدرالیسم کار می کند. تفکیک قوا است که تفکیک قوا. مغلوب ساختن پیشی جستن ندارد قدرت به ابطال فرمانداران.”

تعدادی از کشورهای توسعه یافته اقامت خود را در خانه و فیزیکی فاصله سفارشات فراتر از مارس 1, با ویرجینیا فرماندار هدف قرار دادن 10 ژوئن.

“همه این دستور اجرایی در حال اجرایی دولت سفارشات و پس از آن خواهد بود تا به دولت و فرماندار برای خنثیسازی بسیاری از که گفت:” کریس Sununu جمهوریخواه فرماندار نیوهمپشایر.

جارو اقامت در خانه محدودیت برای جلوگیری از گسترش این بیماری در محل برای هفته ها در بسیاری از مناطق ایالات متحده گرفته اند دردناک تلفات در اقتصاد است. با کسب و کار بسته و محدودیت در سفر مقامات و قانونگذاران در حال بحث هنگامی که آن را ممکن است امن برای شروع بازگشایی برخی از بخش ها.

فرایند تدریجی مورد نیاز: CDC رئیس

دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری ها (CDC) حاضر به دادن یک قاب زمان در مصاحبه روز شنبه برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و ستایش اجتماعی-فاصله اقدامات است که او گفت: کمک به جلوگیری از مرگ و میر.

“بدون شک ما باید برای بازگشایی به درستی” Redfield گفت: ان بی سی امروز. “این رفتن به یک گام به گام فرایند تدریجی است. آن را به داده می شود.”

دموکرات مجلس نانسی پلوسی هشدار داد که این کشور آماده است برای پایان دادن به خاموش کردن.

“همه ما تمایل به پایان دادن به خاموش کردن سفارشات بنابراین ما می توانیم آمریکایی و برگشت به محل کار و بازگشت به حالت عادی” پلوسی در بیانیه ای گفت. “هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی تست در دسترس به واقع اجازه می دهد که به اتفاق می افتد.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: در جلسه توجیهی روزانه آن را یک “توازن ظریف” در تصمیم گیری زمانی که به سطح شیب دار تا فعالیت های کسب و کار و که ramping تا تست بسیار مهم در رسیدن به این هدف است.

“شما نمی توانید شروع به یک دنده به دنده دیگر متوقف شد,” او گفت:, و اضافه کرد که نیویورک فعالیت است که از نزدیک با کشورهای همسایه مانند نیوجرسی و کانکتیکات و پنسیلوانیا است.

‘شما نمی تواند جایگزین مستند با هیچ چیز’ می گوید مایک رایان از این که شرایط اضطراری برنامه به عنوان برخی از کشورها مشاهده موارد ثبات. 1:14

ایالات متحده با جهان سوم بزرگترین جمعیت ثبت کرده است بیشتر مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیش از هر کشور دیگر نزدیک به 23,000 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشترین تعداد مرگ و میر است که هنوز هم در داخل و اطراف شهر نیویورک است. کارشناسان می گویند آمار رسمی باید انجام نگرفته تعداد واقعی افرادی که تسلیم به بیماری های تنفسی پس از حذف coronavirus مربوط به مرگ و میر در خانه.

Fauci موافقت قبلی کاهش خواهد کمک کرده اند

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه را بازتوییت کرد یک تماس را به آتش Dr. Anthony Fauci پس از این کشور بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: زندگی می تواند ذخیره شده و اگر این کشور به حال تعطیل و هر چه زودتر در طول رمان شیوع کروناویروس.

خواه رئیس جمهور در گذشته نیز تکرار بحرانی توییتهایی از مقامات و یا دشمنان به جای اینکه انتقاد خود را. این retweet سوخت حدس و گمان مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا بود از صبر و شکیبایی با محبوب دانشمند و می تواند آتش او را.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گوش به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی صحبت می کند در طول یک coronavirus وظیفه نیروی مطبوعاتی در کاخ سفید در روز جمعه در واشنگتن است. (اوان Vucci/آسوشیتد پرس)

کاخ سفید روز دوشنبه اظهار نظر نمی کنم مغلوب ساختن پیشی جستن retweet. این روشن نیست که اگر رئیس جمهور عنوان خوانده شده تمام توییت از سابق کنگره و نامزد دیانا لورن که تماس به آتش Fauci شد در یک هشتگ در پایان.

Fauci بخود ملی شهرت به عنوان یک رهبر در مبارزه با کروناویروس. او در تضاد و یا اصلاح مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد مسائل علمی در طول بحران بهداشت عمومی از جمله اینکه ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین است که موثر در برابر ویروس.

Fauci خواسته شده بود در سی ان ان وزارت امور خارجه این اتحادیه در مورد گزارش نیویورک تایمز مستند اوایل هشدارهای صادر شده به کاخ سفید در مورد رمان coronavirus. دانشمند اذعان خاموش کشور را هر چه زودتر می تواند زندگی را نجات داد.

“منظورم این است که اگر ما تا به حال درست از همان ابتدا بسته همه چیز را آن ممکن است کمی متفاوت,” او گفت:.

Fauci که ارائه شده است با افزایش امنیت با توجه به رسانه های ایالات متحده گزارش شده است هدف از راست کاربران رسانه های اجتماعی برای خود تناقضات از مغلوب ساختن پیشی جستن.

هفته گذشته در طول روزانه کاخ سفید coronavirus جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن در پا و مانع Fauci از پاسخ به یک سوال در مورد هیدروکسی کلروکین.

Fauci, 79 به رهبری فدرال بیماری های عفونی آژانس از سال 1984 تحت هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات رئیس جمهور.

نیروی دریایی گزارش 1st مرگ

در ضمن یک ملوان نیروی دریایی ایالات متحده درگذشت روز دوشنبه در گوام پس از ابتلا به کروناویروس مارک اولین مرگ یک ملوان نیروی دریایی. او اختصاص داده بود به coronavirus زده ناو هواپیمابر تئودور روزولت.

تا کنون حدود 585 ملوانان کشتی های هسته ای-صفحه حامل آزمایش مثبت برای coronavirus. حدود 4000 ملوانان منتقل شده اند از حامل به امکانات در گوام که در آن کشتی شده است لنگر انداخت و پس از تعداد موارد شروع به افزایش است.

در اواخر ماه گذشته کاپیتان این هواپیما حامل برت Crozier نام در نیروی دریایی رهبری در بلانت نامه برای قوی تر اقدامات لازم برای نجات جان خود ملوانان و جلوگیری از گسترش coronavirus روی عرشه کشتی بزرگ است.

که نامه ای که به دست آمده بود توسط تعدادی از رسانه های خبری در طول یک سری از حوادث که منجر به Crozier را اخراج و استعفای هفته گذشته از اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر