جان بولتون که مشغول به کار در دولت ریگان احتمالا هرگز شاهد این آینده.

با توجه به فاکس کسب و کار’ Lou Dobbs, Bolton که هرگز زیرفشار از حزب جمهوری خواه سیاست در 40 به علاوه در واشنگتن دی سی در حال حاضر “یک ابزار برای سمت چپ.” این چیزی است که گرافیک در دابز ” نمایش اعلام کرد دوشنبه شب در حالی که یک لوده وب متصل بولتون به “سیاست خارجی RINO” سناتور. میت رامنی (R-یوتا) و مدیر سابق اف بی آی James Comey.

بولتون بود رامنی مشاور سیاست خارجی خود را در طول سال 2012 ریاست جمهوری اجرا می شود و از طریق Bolton رامنی ظاهرا متصل به ستوان سرهنگ الکساندر Vindman و برادرش سرهنگ یوگنی Vindman, دابز ” بسیار ساده وب سایت نقشه نشان داد. یوگنی Vindman یک وکیل برای شورای عالی امنیت ملی پس دابز آینه جناح راست انتشارات ادعا Vindman ممکن است به بیرون درز تکه از بولتون کتاب است که بنا به گزارش رسالت مغلوب ساختن پیشی جستن در اوکراین در عوض. بولتون همچنین سهام یک کتاب با آژانس Comey و همکار سابق مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی صخره سیمز که به نحوی ظاهرا جمع مورد که بولتون “شده است کاهش می یابد به یک ابزار برای رادیکال Dems,” دابز روز دوشنبه گفت:.


Bolton, البته, نیز دابز’ فاکس همکار برای بیش از یک دهه قبل از او در سمت چپ این شبکه برای تبدیل شدن به تهمت مشاور امنیت ملی. او در سه قبل از توافق دولت های قبل از آن, و به عنوان نیویورک تایمز‘ مگی Haberman اشاره فاکس صاحب روپرت مرداک کمک فشار بولتون بیش از لبه زمانی که تهمت بود با توجه به او را برای امنیت ملی ، کاترین Krawczyk

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر