مغلوب ساختن پیشی جستن جشن استیضاح تبرئه دوباره نشان می دهد او می تواند رئیس جمهور برای زندگی

مدل و بازیگر لورن جوان ادعا در دادگاه روز شنبه که Harvey Weinstein, groped, او در حالی که او به دام افتاده بود در حمام با او در سال 2013 تبدیل شدن به نهایی متهم به شهادت خود تجاوز به عنف محاکمه.

جوان گفت: هیئت منصفه او ملاقات دادند در یک هتل به بحث در مورد فیلم و فیلمنامه از او. هر بار که او مدعی خوار تولید کننده به دام افتاده در یک حمام که در آن او اي در مقابل او و او ایالات متحده آمریکا امروز گزارش.

“من احساس به دام افتاده” او گفت: هر خبرنگار هالیوود. “من سعی کردم به رویکرد [درب] و او پا در مقابل من است.”

جوان همچنین شهادت داد که Weinstein کشیده پایین لباس او را در حالی که خودارضایی. “من گفت:,” هیچ, هیچ, هیچ,’ تمام وقت,” او گفت:, و اضافه کرد او گفت: Weinstein “که من تا به حال دوست پسر و من علاقه مند بود,” انواع گزارش است. دادند گفته می شود جوان گفت: “چگونه من می دانم اگر شما می توانید عمل می کنند؟”

با توجه به جوان حساب او رفت و به سمت هتل برای دیدار با Weinstein و زن دیگری کلودیا سالیناس که گفته بسته درب حمام و Weinstein.

“دختر که از من دعوت درب بسته او به من چپ وجود دارد,” شهادت جوان در ایالات متحده آمریکا امروز. “زمانی که من متوجه شدم این مجموعه تا او من را در اینجا.'”

Weinstein مواجه است اتهامات گفته به زور در دهان یک زن در سال 2006 و تجاوز به یک زن در 2013, اما دادستان به نام چند تن دیگر از شاکیان از جمله جوان برای ایجاد یک الگوی رفتاری. دادند رو جداگانه اتهامات در لس آنجلس در اتصال به جوان بدخشان و همچنین به اتهام تجاوز به یک زن دیگر.

جوان است ششم و نهایی شاهد دادستان به نام در Weinstein را محاکمه. او التماس کرد گناه نیست و اگر محکوم به او رو ممکن است زندگی در زندان است. نیویورک تایمز‘ می نویسد جوان شهادت است “انتظار می رود یکی از آخرین قطعه از شواهد دادستان منطقه منهتن را ارائه قبل از استراحت مورد آن است.” برندان فردا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر