مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شکایت نیویورک تایمز روسیه op-ed

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین تحت پیگرد روزنامه برای تهمت و افترا و با توجه به نظر قطعه از یک سال پیش. ثبت در نیویورک, دولت, دیوان عالی کشور, این متهم بار از عمد اهانت مغلوب ساختن پیشی جستن.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی در چهار شنبه واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر نیویورک تایمز روزنامه بیش از یک نظر آن را قطعه منتشر شده در مارس 2019.

بیانیه ای از کمپین گفت: هدف از طرح دعوی در دادگاه بود به کاغذ “مسئول عمدا انتشار اظهارات نادرست در برابر رئیس جمهور تهمت ستاد انتخاباتی” در اشاره به انتخابات 2016 درایو.

ادامه مطلب: نظر: چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تضعیف آزادی مطبوعات در خانه و خارج از کشور

‘افراطی تعصب’

مغلوب ساختن پیشی جستن تیم نارضایتی ناشی از یک مقاله نوشته شده توسط ما روزنامه نگار ماکس فرانکل بود که با عنوان “این واقعی تهمت و روسیه در عوض.”

از دیگر اظهار داشت: “این کمپین و کرملین در حال فراگیر معامله: کمک به ضرب و شتم هیلاری کلینتون برای یک طرفدار روسیه در سیاست خارجی است.” در عوض یک عبارت لاتین به معنی حمایت در مقابل نفع است.

پیش نویس یک کپی از طرح دعوی در دادگاه را متهم کرد که ما روزانه از “افراطی تعصب در برابر (کمپین) و دشمنی” و متهم نیویورک تایمز از “سرزندگی به نادرست تاثیر انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر سال 2020 است.”

NYT: قانون در کنار ما است

نیویورک تایمز در پاسخ به این اتهام در یک بیانیه گفت: “مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی تبدیل شده به دادگاه به تلاش برای مجازات یک نظر نویسنده برای داشتن یک نظر پیدا کردن آنها غیر قابل قبول است. خوشبختانه قانون محافظت مناسب از آمریکایی ها برای بیان خود را در قضاوت و نتیجه گیری به خصوص در مورد رویدادهای عمومی اهمیت است. ما مشتاقانه منتظر به vindicating که حق در این مورد است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا راه اندازی حملات در برخی از عناصر رسانه ای هر دو قبل از انتخاب شدن و بعد از. او امیدوار است برای برنده شدن در دور دوم زمانی که ما شهروندان سر به پای صندوق های رای در تاریخ 3 نوامبر.

jsi/ls (“رویترز” dpa)

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>