مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: 6 کارکنان سازماندهی تولسا رالی تست مثبت برای COVID-19

(واشنگتن) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: شش عضو هیات کمک به راه اندازی خود را شنبه شب تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: در بیانیه ای که “قرنطینه روش” شد و بلافاصله آغاز شده و هیچ یک از کارکنان عضو که تست مثبت خواهد حضور در این رویداد. او گفت: هیچ کس که تا به حال فوری تماس با آن دسته از کارکنان شرکت یا.

Murtaugh گفت: کمپین اعضای هیات تست شده برای COVID-19 به عنوان بخشی از کمپین پروتکل های ایمنی.

کمپین مقامات می گویند هر کسی که در حال تحصیل در این تجمع داده خواهد شد و درجه حرارت چک قبل از آنها عبور امنیتی است. آنها نیز داده می شود ماسک را می پوشند اگر آنها می خواهند و ضد عفونی کننده دست در 19,000-صندلی BOK مرکز.

این تجمع که انتظار می رود به بزرگترین رویداد داخل سالن کشور دیده می شود پس از اعمال محدودیت برای جلوگیری از coronavirus از گسترش مارس آغاز شد.

Tulsa دیده است موارد COVID-19 سنبله در هفته گذشته و محلی در بخش بهداشت و درمان مدیر پرسید که این تجمع بود به تعویق افتاد. اما کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: این امر می تواند امن است. اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست که هر کس از حضور در داخل سالن تجمع پوشیدن یک ماسک و چند در میان جمعیت خارج از شنبه شد و با پوشیدن آنها.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>