مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: 6 کارکنان در Tulsa, Okla., تجمع آزمایش مثبت برای coronavirus

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: شش عضو هیات کمک به راه اندازی خود را شنبه

توسط PATRIS-FUN در 31 خرداد 1399

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می گوید: شش عضو هیات کمک به راه اندازی خود را شنبه شب تجمع در Tulsa, Okla., باید آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

کمپین ارتباطات مدیر تیم Murtaugh گفت: در بیانیه ای که "قرنطینه روش" شد و بلافاصله آغاز شده و هیچ یک از کارکنان عضو که تست مثبت خواهد حضور در این رویداد. او گفت: هیچ کس که تا به حال فوری تماس با آن دسته از کارکنان شرکت یا.

Murtaugh گفت: کمپین اعضای هیات تست شده برای COVID-19 به عنوان بخشی از کمپین پروتکل های ایمنی.

کمپین مقامات می گویند هر کسی که در حال تحصیل در این تجمع داده خواهد شد و درجه حرارت چک قبل از آنها عبور امنیتی است. آنها نیز داده می شود ماسک را می پوشند اگر آنها می خواهند و ضد عفونی کننده دست در 19,000-صندلی BOK مرکز.

این تجمع که انتظار می رود به بزرگترین رویداد داخل سالن کشور دیده می شود پس از اعمال محدودیت برای جلوگیری از coronavirus از گسترش مارس آغاز شد.

مردم منتظر در مرکز شهر تولسا به وارد کردن تهمت تجمع در روز شنبه. مقامات گفتند که انتظار می رود برخی از 100000 نفر در Tulsa در مرکز شهر. (مایک سیمونز/تولسا جهان از طریق AP)

Tulsa دیده است موارد COVID-19 سنبله در هفته گذشته و محلی در بخش بهداشت و درمان مدیر پرسید که این تجمع بود به تعویق افتاد. اما کالیفرنیا ، کوین Stitt گفت: این امر می تواند امن است.

اوکلاهما دیوان عالی کشور در روز جمعه را تکذیب کرد درخواست که هر کس از حضور در داخل سالن تجمع پوشیدن یک ماسک و چند در میان جمعیت خارج از شنبه شد و با پوشیدن آنها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب