مغلوب ساختن پیشی جستن تماس اوباما بی کفایت رئیس جمهور ” پس از اوباما تلویزیونی ملی فارغ التحصیلی سخنرانی

میله های زندان خواهد بود قادر به بازگشایی در تگزاس روز جمعه در 25 درصد ظرفیت دولتی گرگ ابوت (R) اعلام کرد در روز دوشنبه در حالی که رستوران ها قادر خواهد بود به افزایش ظرفیت خود را به 50 درصد است.

باغ وحش rodeos آکواریوم, بازی بولینگ کوچه یکنوع بازی شبیه لوتو, سالن اسکیت روی غلطک همچنین قادر خواهد بود برای بازگشایی در جمعه ابوت گفت. ورزشگاه داده شد چراغ سبز به بازگشایی در روز دوشنبه در 25 درصد ظرفیت با دوش و رختکن بسته به مراجعان. تگزاس مجاز رستوران ها برای بازگشایی در مارس 1 در 25 درصد ظرفیت و آرایشگاه و سالن مو در مارس 8.

روز شنبه, تگزاس دیدم بزرگترین واحد-روز افزایش موارد تایید شده پس از coronavirus همه گیر شروع با تگزاس وزارت بهداشت گزارش بیش از 1800 مورد جدید. روز دوشنبه 900 جدید کروناویروس موارد گزارش شده در دولت همراه با 11 مرگ و میر.

زرد, یکی از دولت نقاط داغ با COVID-19 تبلیغ در میان کارگران در بسته بندی گوشت می آمد امکانات در منطقه; بیش از 2400 coronavirus نتایج آزمون هنوز انتظار وجود دارد, زرد, بهداشت عمومی گفت. شمالی های زرد در Moore County, یکی در هر 39 نفر وجود دارد آزمایش مثبت برای COVID-19. ابوت در روز شنبه گفت: این تعداد در حال افزایش به دلیل افزایش تست و تگزاس “در ادامه به دیدن این نتایج در هدفمند مناطق بیش از دو هفته آینده.”

یکی دیگر از نقطه داغ است, El Paso, که در آن ابوت گفت: این بیمارستان با ظرفیت است که “بیش از حد به راحتی.” او تاخیر در بازگشایی ال پاسو و زرد با یک هفته. کاترین گارسیا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>