مغلوب ساختن پیشی جستن تماس به NBC رویداد گلف سنبه و برای جمعیت زیادی و بدون ماسک

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به نام در به ان بی سی بعد از ظهر یکشنبه پخش برای اولین بار زنده رویداد گلف از COVID-19 همه گیر تعطیل ورزشی مهم در مارس 12, و او ابراز امیدواری کرد که رویدادهای ورزشی زنده باز خواهد گشت به زودی با جمعیت بزرگ. گلف بازی بین Rory McIlroy و داستین جانسون در برابر ریکی فاولر و متی ولف تا به حال هیچ مخاطبان و مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او می خواهد PGA به “بازگشت به حالت عادی است.”

“ما واقعا می خواهید به آن را ببینید به حالت عادی تا زمانی که ما همه این هزاران و ده ها هزار نفر از مردم رفتن به رشته و رفتن به مسابقات گلف, ما می خواهیم آنها را به داشتن که همان تجربه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: NBC میزبان مایک Tirico. “ما نمی خواهیم آنها نیاز به پوشیدن ماسک و انجام آنچه که ما انجام داده ایم برای آخرین شماره از ماه. چرا که نه برگشت به حالت عادی. ما خواهید بود به حالت عادی بازگشت که در آن شما باید از این جمعیت بزرگ و آنها عملا ایستاده در بالای هر یک از دیگر, و آنها در حال لذت بردن خود را که در آن آنها نگران است.” در عین حال او اضافه کرد: “آنها فراموش اجتماعی فاصله و آنها را تمرین کنید. و آنها انجام شده است واقعا خوب است. این کشور آماده است برای شروع حرکت رو به جلو است.”

McIlroy انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته به صورت سیاسی همه گیر و گفت که او نمی خواهد گلف با او دوباره.

گلف نیست دقیقا شناخته شده برای جمعیت عظیمی “ایستاده در بالای هر یک از دیگر” اما وجود دارد بسیاری از بحث در مورد زمانی که ورزشگاه حوادث اجازه خواهد داشت تا با خیال راحت از سر گرفت. وال استریت ژورنال نشان داده شده یکشنبه چرا که فوق العاده خطرناک است. “من فکر می کنم در مورد ورزشگاه راه همان است که من فکر می کنم در مورد خانه سالمندان, کروز, کشتی, زندان و زندانیان,” دکتر پیتر چانه-هنگ, یک متخصص بیماری های عفونی می گوید این مجله. “آن را در میان بالاترین-مناطق با خطر.”

همانطور که از اوایل روز دوشنبه ایالات متحده COVID-19 مرگ و میر در ایستاده بود 89,564 از حدود 1.5 میلیون نفر به دانشگاه جانز هاپکینز را حساب کند. پیتر وبر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>