مغلوب ساختن پیشی جستن بالند خود را در مورد رتبه های تلویزیون در طول به عنوان همه گیر تشدید

کنگره به اتمام رسانده است سه مرحله از آن بهبود اقتصادی طرح به عنوان ایالات متحده تخمین می زند با رمان coronavirus همه گیر اما همه این است که با اعتماد به نفس حرکت که انجام مقننه از طریق دوره های قبلی خواهد آخرین طولانی به اندازه کافی برای شماره چهار.

در وال استریت Journal بزرگ هزینه های صورتحساب اغلب پر کردن اعضای کنگره با شک و تردید و این یکی ممکن است هیچ تفاوتی ندارد. “حدس من این است که این لایحه نمی پوشند خوب در طول زمان و کنگره نمی تواند تمایل به انجام یکی دیگر از بسته بزرگ” و Laperriere, یک تحلیلگر سیاست برای سرمایه گذار مشاوره شرکت سنگ بنای ماکرو گفت: Journal. “وجود خواهد داشت تقلب شرکت ها گرفتن پول رفتن به ورشکستگی چیزهایی است که مردم چپ و راست نمی مانند.”

استفان مور یک همکار در بنیاد میراث نمی کنم وجود خواهد داشت مقدار bipartisanship رفتن به جلو, حتی اگر آن را بر اساس متقابل ناامیدی. او می گوید دور بعدی بحث بیش از هزینه های جدید دوباره باز خواهد ایدئولوژیک انشعابات. “سمت چپ در حال رفتن به می خواهید به انجام زیرساخت های پرداخت های رفاهی و مواد غذایی تمبر,” او گفت:. “طرف ما را می خواهید به انجام کاهش مالیات و مقررات زدایی.”

با وجود چنین بدبینی قانونگذاران و تهمت مقامات دولت و همچنین لابی اقتصاددانان و فکر می کنم تانک در حال حاضر در کار تلاش برای تعیین چارچوب برای مرحله بعدی به همه طرف نگاه دوباره پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک. در ادامه مطلب وال استریت ژورنال. تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>