مغلوب ساختن پیشی جستن و بلوک های سفر از برزیل پس از coronavirus موارد افزایش

می تواند اپل بود در آستانه به ثمر رساند بهترین عکس برنده شدن در اسکار? این شرکت توسط teaming تا با پارامونت

توسط PATRIS-FUN در 8 خرداد 1399

می تواند اپل بود در آستانه به ثمر رساند بهترین عکس برنده شدن در اسکار?

این شرکت توسط teaming تا با پارامونت در مارتین اسکورسیزی بسیار پیش بینی آینده فیلم Killers از گل, ماه, مهلت , گزارش. ستاره فیلم لئوناردو دی کاپریو و رابرت دنیرو است و بر اساس کتابی به همین نام و اپل در حال حاضر خواهد شد تامین مالی این فیلم که بنا به گزارش یک چشم ظاهر بودجه تا 200 میلیون دلار. این فیلم قبلا در پارامونت اما استودیو بود "عصبی" درباره برچسب قیمت, این گزارش می گوید.

قاتلان از گل ماه در حال حاضر خواهد شد یک سیب اصلی فیلم هر چند مهلت گزارش آن را هنوز هم گسترده اکران از برترین یک قطعه مهم از اخبار با توجه به اسکورسیزی آخرین جریان فیلم The Irishmanنمی دریافت که از Netflix بکشد. عمده تئاتر زنجیره ای نیاز به فیلم آنها نشان می دهد منحصر به فرد به آنها را برای حدود سه ماه Netflix بکشد اما ترجیح میدهد برای اولین بازی خود در فیلم در جریان زودتر از آن و دو طرف قادر به رسیدن به یک توافق است. The Irishman به جای من محدود اکران.

برخی از اسکار prognosticators این باورند که Netflix وضعیت به عنوان یک disruptor از تئاتر هنجارهای آن برگزار شد پشت از بهترین عکس ها در سال های اخیر اما اپل به طور بالقوه می تواند جلوگیری از این مشکل با یک سنتی گسترده اکران. Netflix بکشد The Irishman هرگز کاملا شد عمده جوایز مدعی است که رم را یک سال زودتر به هر حال اما هنوز هم تعجب آور نیست زمانی که آن را به پایان رسید تا نمره صفر برنده با وجود همه تحسین منتقدان. Netflix بکشد خود را تنها در دو برنده در اسکار امسال پس از فرود 24 نامزد.

تا کنون هیچ جریان است تا کنون برنده بهترین عکس در مراسم اسکار. مگر اینکه چیزی است که می رود وحشتناکی اشتباه با قاتلان از گل ماههر چند انتظار می رود اپل به سمت راست وجود دارد که در بهترین تصویر مسابقه به دنبال ایجاد تاریخ در آینده ای نه چندان دور. برندان فرداtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب