مغلوب ساختن پیشی جستن حملات راجر سنگ داور — و وزارت دادگستری در توییتر

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن “واقعا تا به حال helluva هفته در حال حاضر” جیمی کیمل ” در روز چهارشنبه Kimmel Live. “او در حال انجام همه چیز را او می تواند به مانع عدالت دوباره. شب گذشته او به شدت انتقاد کرد در قاضی در این مورد در برابر دوستان خود را و مشاور راجر سنگ بود که به جرم دروغ گفتن به کنگره و شاهد دستکاری.” در این رای تهمت است “رفتن برای یک هلو” او به شوخی. “تهمت ملاقات با رئیس جمهور اکوادور, امروز, اما تقریبا همه سوالات در مورد این بازی جدید جنگهای صلیبی او را به مجازات کسانی که مخالف او و مطمئن شوید که تمام جنایی دوستان دریافت کردن قلاب.”

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است “مشغول تصویب انتقام مثل یک آشغال اوما تورمن در Kill Bill,” سامانتا زنبور عسل گفت: در تمام پیشانیشلیک “کلید استیضاح شهود” و “یک شفاف کینه جو حرکت” برادر دوقلو از شهادت ستوان سرهنگ الکساندر Vindman. “این تلافی intimidates آینده شاهد از آمدن به جلو برای گزارش خطا — آن نوع از چیزی که دیکتاتورها انجام” زنبور عسل گفت. مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر “با استفاده از قدرت دولت فدرال را به پایین درک دشمنان” نه فقط مردم بلکه “تمام متحده,” او گفت:. “در واقع, برخی از مردم تنها زندگی بدون ترس در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن را محکوم cronies.”

آنچه اتفاق افتاده با سنگ “است که در واقع دیوانه” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. “وزارت دادگستری توصیه می شود هفت تا نه سال در زندان است. مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس توییتهایی که پیشنهاد خود را بیش از حد سخت است به طوری که آنها سپس انصراف از توصیه خود و سپس مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید: او کاملا ماندن از آن. این چیزی است که او انجام داد. … و نه تنها آن را کاملا اشتباه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به درگیر شدن در دوست خود را در مورد آن را نیز کاملا غیر ضروری است چرا که اگر یک فرد که به نظر می رسد مانند او می تواند فرار از زندان خود را” نوح شوخی آن را راجر سنگ.

“تهمت نادرست است یک بحران قانون اساسی در وزارت دادگستری با دخالت در پرونده های جنایی حفاظت از همدستان او مقابله به مثل در برابر دشمنان خود را با استفاده از دولت به عنوان یک سلاح سیاسی, صحبت کردن مانند یک قاتل و یک دیکتاتور” و این که فقط این هفته, Seth Meyers گفت: در اواخر شب. مغلوب ساختن پیشی جستن “اصرار داشت هر دو است که او تا به حال به کارگردانی وزارت دادگستری برای رفتن آسان در سنگ و همچنین که او ‘مطلق حق” به آن را انجام دهد.” او نمی کند مایرز گفت: اما در حال حاضر “2020 انتخابات واقعا این آخرین شانس ما برای جلوگیری از سیستم ما به طور کامل از کشویی به فاسد جمهوری موز.” پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>