تهمت می رسد در هند برای 36 ساعت از نمایش با شکوه تجارت ایران

رئیس جمهور تهمت فرود آمد در هند برای اولین بار او را در وزارت امور خارجه “و در مرکز آن خواهد بود نخست وزیر نارندرا یک مرد برای آنها مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد یک معامله بزرگ از محبت” جان الیور گفت: در روز یکشنبه هفته گذشته امشب. در حالی که مودی ممکن است مفتون مغلوب ساختن پیشی جستن اما “در هند او را به طور فزاینده ای بحث برانگیز چرا که دولت او به دنبال به طور پیوسته افزایش آزار و اذیت اقلیت های مذهبی — آزار و اذیت آنقدر شدید است که به صورت دو ماه گذشته سرخپوستان در سراسر کشور مصرف شده است به خیابان ها در خشم است.”

کاریزماتیک قبلا تفلون با پوشش مودی هر دو یک “کیش شخصیت” در داخل هند و ناگهانی از مخالفان الیور گفت: “و اگر شهروندان در بزرگترین دموکراسی جهان به بیش از یک میلیارد نفر هستند یا با پوشیدن ماسک مودی یا راهپیمایی در خیابان ها به نظر می رسد امشب ممکن است آن را به ارزش بررسی است که چرا” و “که در آن همه چیز می تواند به عنوان.”

یکی از مودی “تعریف باورهای” است هندو, ناسیونالیسم, ایده که “هند است و اساسا هندو — ملت است که تحریک آمیز داده است که هند بنیانگذاران گاندی و نهرو به صراحت انکار که” الیور گفت. در حالی که آنها ایجاد شده هند به عنوان یک کشور سکولار و مودی را BJP حزب “به عنوان بازوی سیاسی از یک هسته سخت ملی هندو گروه شبه نظامی آر اس اس” که بنیانگذاران تحسین هیتلر با هدف پاک نژاد او اشاره کرد. هند به جهان دومین جمعیت مسلمان و در حالی که مودی نمی گویند بسیار علنی در مورد مسلمانان “کسانی که نزدیک به او راحت هستند گفت: بسیاری است.”

و “پس از پیروزی مجدد در انتخابات مودی منتقل شده از آرام برای حمایت از عدم تحمل مذهبی برای بتن عمل” خود را دولت کار به “نوار میلیون ها نفر از مسلمانان از تابعیت و آنها این کار را در یک پرسش هوشمندانه دو مرحله راه” الیور گفت. “آنها اساسا ماری کوندو-ing و آن را تنها مسلمانان که به نظر نمی رسد به ‘جرقه شادی’ در آنها است.” در حال حاضر “دولت در حال حاضر ساختمان اردوگاه های بازداشت برای تمام مهاجران غیر قانونی که آنها در حال ایجاد” و “تنها بارقه امید در اینجا این است که شاید برای اولین بار در مودی کل زندگی حرفه ای خود را از اقدامات در حال ایجاد یک عظیم و پایدار میکند.” الیور به پایان رسید با یک تصویر از تاج محل و یک پیام: “هند به این پایدار نماد عشق و رک و پوست کنده شایسته خیلی بیشتر از این نماد موقت از نفرت است.” وجود دارد NSFW زبان. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>