مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ به محکوم در محکومیت شاهد دستکاری

(واشنگتن) — راجر سنگ سرسخت متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره صدور حکم پنج شنبه در اعتقادات

توسط PATRIS-FUN در 1 اسفند 1398

(واشنگتن) — راجر سنگ سرسخت متحد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن چهره صدور حکم پنج شنبه در اعتقادات خود شاهد دستکاری و دروغ گفتن به کنگره است.

این اقدام در دادگاه فدرال در میان مغلوب ساختن پیشی جستن بی امان دفاع از دیرین خود محرم است که منجر به یک مینی-شورش در داخل وزارت دادگستری و اتهامات رئیس جمهور دخالت کرده است در این مورد.

مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان به توییتر برای محکوم کردن به عنوان یک "سقط جنین از عدالت" اولیه توصیه شده توسط وزارت دادگستری دادستان که سنگ دریافت حداقل هفت سال در زندان است. دادستان کل ویلیام Barr سپس حمایت کردن که توصیه, باعث چهار دادستان به ترک سنگ مورد.

در خارج از دادگاه یک جمعیت برای جمع آوری سنگ از ورود. دو نفر برگزار شد یک بنر بزرگ این برنامه شامل یک طرح از سنگ و #PardonRogerStone مزین زیر. در کنار آن بزرگ چند رسانه ای شکل موش ساخته شده برای شبیه برگ برنده را مشخص کراوات قرمز و مو.

سنگ محکوم شد در ماه نوامبر در هفت-تعداد کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

او ششم بود مغلوب ساختن پیشی جستن دستیار یا مشاور دادگاه از اتهامات عنوان شده به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر را در روسیه بررسی است.

هر حکم زندان به نظر می رسد به احتمال زیاد به منظور جلب یک توبیخ از مغلوب ساختن پیشی جستن که مدعی است که سنگ کل پرونده فقط یک جنبه از ادامه "witch hunt" علیه او و متحدان خود را با تلخ دموکرات و "دولت عمیق" در داخل FBI و وزارت دادگستری.

با توجه تهمت های اخیر عفو ولگردی و قانونی شکنی که دیدم او رفت و آمد حکم سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich و همچنین نزدیک به یک دوجین از دیگران وجود دارد حدس و گمان بوده است که مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت می تواند عفو سنگ.

"من به آن داده اند نه هر فکر ... اما من فکر می کنم او درمان شده بسیار ناعادلانه" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته. شب پنج شنبه تهمت را بازتوییت کرد یک محافظه کار کابل میزبان این نظر است که آنچه رخ داده به سنگ "هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد."

در سنگ اولیه صدور حکم تفاهم نامه در زمینه Feb. 10 دادستان گفت: سنگ سزاوار زندان ماندگار هفت تا نه سال, مطابق با فدرال صدور حکم دستورالعمل. چنین حکم خواهد ارسال پیام برای جلوگیری از دیگران که ممکن است در نظر دروغ گفتن و یا مانع کنگره پروب یا دستکاری با شهود دادستان گفت.

سنگ, 67, تخلف را رد کرده است و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در دادگاه و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

سنگ دفاع تیم درخواست یک محاکمه جدید و خواسته بود قاضی امی برمن جکسون برای به تاخیر انداختن صدور حکم تا زمانی که قوانین در آن حرکت است. در اوایل این هفته او خودداری کرد.

دادستان به حال متهم در پرونده که سنگ "تصمیم به دو و سه-در رفتار مجرمانه توسط دستکاری با یک شاهد برای ماه ها به منظور مطمئن شوید که او انسداد موفق خواهد بود."

"سنگ را اعمال نمی شد یک اشتباه در قضاوت. و نه خود بودند اظهارات نادرست ساخته شده در حرارت لحظه ای. آنها در جایی نزدیک به آن" نوشت: دادستان در دادگاه مقالات.

اما مقامات وزارت دادگستری گفت: آنها غافلگیر شده توسط, توصیه, حتی اگر این اقدام آمریکا وکیل در واشنگتن, d. C., تیموتی شیا سابق بالا aide به Barr. دادستان کل دستور داد یک یادداشت جدید با کمتر از مجازات های خشن, هر چند آن را به سمت چپ ارائه شده هیچ جزئیات در سمت چپ و جزئیات به قاضی.

بر تصمیم عملی شد تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در یک شب صدای جیر جیر به نام این وضعیت را "وحشتناک و بسیار ناعادلانه است." وی افزود: "نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!"

بار بعد گفت: در یک ABC اخبار مصاحبه که او نمی خواسته شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن به نگاه به این مورد. در یک خیره کننده عمومی ملامت او گفت: رئیس جمهور توييتها بودند و آن را "غیر ممکن" را برای او به انجام کار خود را. در ضمن بر اقدامات در صدور حکم برای سنگ باعث آزمایش کل تیم را ترک کنید.

عمومی افتضاح همچنین باعث نادر بیانیه ای از ریاست قاضی از سی دادگاه منطقه بریل A. هاول که گفت: "انتقاد عمومی و یا فشار یک عامل نیست" در قضات صدور حکم تصمیمات.

ویژه داستان
من در معرض آزار و اذیت در حال بارگذاری. پیامدهای وحشتناک بود
سوزان فاولر نشان می دهد چه اتفاقی افتاد بعد از پست وبلاگ خود در مورد تبعیض جنسیتی در هنگام راه اندازی ویروسی رفت.

شواهد ارائه شده در دادگاه نیست به طور مستقیم آدرس Mueller این نتیجه رسیدند که وجود شواهد کافی برای اثبات یک توطئه جنایی بین مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و روسیه به نکته نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن به نفع. اما آن را ارائه بینش جدید به تقلا داخل تهمت کمپین که آن را نازل شده در ماه جولای سال 2016 که ضد محرمانه به سایت ویکی لیکس در اختیار داشتن بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات.

شاهدان شهادت دادند که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازدید از این سنگ به عنوان یک "نقطه دسترسی" به ویکی لیکس و سعی کردم به استفاده از او را به پیشبرد کلمه در مورد هک ایمیل های مخرب به هیلاری کلینتون.

دادستان استدلال کرد که سنگ به حال دروغ به کنگره در مورد صحبت های او در مورد ویکی لیکس با نیویورک میزبان رادیو و کمدین سفت Credico.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 سنگ ذکر شده بود در مصاحبه ها و ظاهر عمومی است که او در تماس با بنیانگذار جولیان آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس' برنامه.

شهادت نشان داد که سنگ در حالی که ظاهر می شود قبل از خانه هوش کمیته نام Credico خود را به عنوان واسطه به آسانژ و تحت فشار Credico به او را در تضاد.

پس از Credico تماس گرفته شد کنگره او رسیده به سنگ که به او گفت او باید "استون وال" و "خواهش پنجم" او شهادت دادند. Credico همچنین شهادت در سنگ آزمایشی که سنگ بارها و بارها به او گفت به "انجام" فرانک Pentangeli,'" یک مرجع به یک شخصیت در "پدرخوانده: قسمت دوم" نهفته است که قبل از کنگره است.

دادستان همچنین متهم است که سنگ تهدید کرده بود Credico درمان سگ, بیانکا, گفته او "رفتن به نگاهی است که سگ را از شما دور."

تماس با ما در editors@time.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن