مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ رو ‘درمان ویژه با توجه به رابطه به رئیس جمهور: دادستان فدرال

دادستان فدرال آماده است برای گفتن کنگره در روز چهارشنبه که راجر سنگ یک متحد نزدیک رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن داده شد درمان خاص جلوتر از خود را از صدور به دلیل رابطه اش با رئیس جمهور.

هارون Zelinsky حرفه ای, U. s. وزارت دادگستری دادستان که مشغول به کار در موارد به عنوان بخشی از ویژه مشاور رابرت مولر بررسی از جمله پرونده سنگ خواهد گفت که به او گفته شد در هیچ شرایط نامشخص است که ملاحظات سیاسی را تحت تاثیر قرار از دست زدن به صورت با توجه به شهادت منتشر شده توسط کمیته قضایی مجلس.

“آنچه من شنیده ام — بارها و بارها — بود که راجر سنگ بود که درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل ارتباط خود را به رئیس جمهور” Zelinsky می گوید: در آماده شهادت.

Zelinsky در حال حاضر با این نسخهها کار در ایالات متحده به دفتر دادستان در مریلند است. پانل subpoenaed Zelinksy و جان الیاس حرفه ای رسمی در بخش ضد تراست بخش به عنوان بخشی از خود را از حمله به سیاسی شدن این بخش تحت دادستان کل ویلیام Barr.

دموکراتیک-led پنل و Barr شده اند اختلافات پس از مدت کوتاهی پس از او گرفت و در اوایل سال 2019 زمانی که او کاهش یافته است به شهادت در مورد مولر گزارش.

ویلیام بر مداخله در سنگ مورد منجر به استعفا از چهار دادستان و یک نامه امضا شده توسط بیش از 1 ، 000 سابق وزارت دادگستری مقامات خواستار دادستان کل استعفای. (آسوشیتد پرس)

دموکرات ها راه اندازی تحقیقات در اوایل سال جاری بیش از بار را حمل سنگ مورد اما باید گسترش تمرکز خود را به چندین قسمت بعدی که در آن اعتقاد بر این است که انجام تهمت مناقصه. که شامل بخش را به تلاش برای بستن پرونده جنایی علیه ژنرال مایکل فلین و شلیک آخر هفته گذشته از دادستان در نیویورک جنوبی منطقه. دادستان جفری Berman, شده است, تحقیق در مورد رئیس جمهور شخصی وکیل رودی جولیانی.

قضایی مجلس کمیته صندلی دموکرات Jerrold Nadler, تهدید کرده است به حکم Barr خود را به صورت یک جلسه در هفته آینده اگر او قبول نمی کند به نظر می رسد. دادستان کل هرگز شهادت قبل از پانل.

‘قابل توجه فشار’

Zelinsky یکی از چهار وکیل که ترک سنگ مورد پس از این بخش رد خود را از صدور توصیه می گوید: در آماده شهادت است که سرپرستان در دفتر که در آن او کار می کرد گفت که “سنگ بودن درمان متفاوت از دیگر متهم به دلیل رابطه اش با رئيس جمهور باشد.” او قصد دارد به می گویند که این اقدام آمریکا وکیل در زمان تیموتی شیا شد “دریافت فشارهای سنگین از بالاترین سطح از وزارت دادگستری به سنگ ، او نمی گوید که انجام این فشار اما می گوید وجود دارد “فشار قابل توجهی” در دادستان به “مبهم” درست از صدور دستورالعمل و “آب پایین و در برخی از موارد آشکار تحریف” چه اتفاقی افتاد در سنگ محاکمه و اتفاقاتی که منجر به محکومیت خود را.

وزارت دادگستری را بلافاصله نظر.

قبل از سنگ Feb. 20 صدور حکم وزارت دادگستری رهبری تغییر از صدور توصیه تنها چند ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی نارضایتی خود را در توصیه به نه سال در زندان گفته شده بود بیش از حد سخت. سنگ بود و بعد محکوم به خدمت بیش از سه سال در زندان به علاوه دو سال آزادی مشروط و $20,000 ما خوب است.

بر تماس های تصمیم گیری ‘صالح’

بر گفته رئیس جمهور جیر هیچ نقشی در تغییر است. او گفت که او دستور جدید پر کردن ساعت قبل از رئیس جمهور جیر چرا که او غافلگیر شده توسط اولیه صدور حکم توصیه و بر این باور بود که بیش از حد بر اساس حقایق در مورد. تشکیل پرونده جدید یکی بود “صالح تصمیم گیری مبتنی بر شایستگی” او به آسوشیتدپرس گفت.

با توجه به آماده شهادت Zelinsky را توصیف داشتن یاد گرفتم از رسانه ها است که وزارت دادگستری برنامه ریزی برای ابطال محاکمه تیم محکومیت توصیه چیزی که او گفت که او در بر داشت غیر معمول با توجه به بخش متعارف عمل نه اظهار نظر در مورد. هر چند باراک اوباما در ابتدا گفت: گزارش های کاذب بودند این تیم بود و بعد گفت که صدور حکم تفاهم نامه خواهد بود صادر شده است که دیدن یک فندک مجازات برای سنگ.

“ما بارها و بارها خواسته است که برای دیدن یادداشت جدید قبل از پر کردن آن است. درخواست ما رد شد,” Zelinsky می گویند. “ما در مورد محتوا و یا ماده از پیشنهاد تشکیل پرونده و یا حتی کسانی که در حال نوشتن آن است. به ما گفته شد که یک پتانسیل پیش نویس از تشکیل پرونده به ما حمله شخصا.”

‘ترس از رئیس جمهور’

Zelinsky می گوید او همچنین گفت که این اقدام آمریکا وکیل بود به سنگ مانند کم سابقه مطلوب درمان به خاطر او بود “ترس از رئيس جمهور.”

سنگ بود و در همه محکوم به هفت فقره کیفرخواست متهم کرده که او را از دروغ گفتن به کنگره دستکاری با یک شاهد و مانع خانه بررسی اینکه آیا تهمت کمپین هماهنگ با روسیه به نکته 2016 انتخابات.

در روز سه شنبه, سنگ, ثبت, حرکت, درخواست برای گسترش خود را تسلیم تاریخ تا ماه سپتامبر به دلیل coronavirus نگرانی. او برنامه ریزی شده است به گزارش به یک زندان فدرال در گرجستان در ماه ژوئن 30.

در جداگانه شهادت منتشر شده توسط کمیته الیاس برنامه به جزئیات تحقیقات ضد تراست که او می گوید آغاز شد در اعتراض شغلی کارکنان. او می گوید او از این اداره بازرس کل به بررسی “آیا این مسائل تشکیل سوء استفاده از قدرت ناخالص اتلاف منابع مالی و سوء مدیریت ناخالص.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>