مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک مدیکید برای مقابله متحده: کنترل بیشتر بر هزینه های مراقبت های بهداشتی در برخی کم درآمد ساکنان اگر آنها به یک توافق محدود چقدر فدرال و پا زدن در.

این معلوم نیست که چگونه بسیاری از کشورهای علاقه مند خواهد بود در چنین تجارت تحت یک مجتمع پزشکی بلوک پیشنهاد اعطای رونمایی پنج شنبه توسط Seema Verma سر از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات. فدرال به اشتراک گذاری از پزشکی است که در حال حاضر باز به این معنی است که یک دولت این است که حداقل تا حدودی محافظت از شگفتی ناخوشایند مانند, جدید, $300,000 داروهای تجویزی و یا رکود اقتصادی که متورم ثبت نام.

معامله اختیاری است برای دولت و از آنها می خواهم که به درخواست برای فدرال چشم پوشی از آن را دریافت کنید. اما داوطلبان خواهد به چشم انداز صورت دادگاه در میدان جنگ در جنگهای.

اگر چه پزشکی قانون اجازه می دهد تا برای دولت چشم پوشی برای ترویج آزمایش های طرفداران برای افراد کم درآمد می گویند دولت این است که بیش از آن اختیارات قانونی به دلیل کلاه در هزینه های دولت فدرال نیاز به کنگره تصویب. ورما مدعی است که این طرح نه عبور از هر خط قرمز با نقض مدیکید را صرف فرمول.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خواستار پیشنهاد بالغ سالم فرصت است. مشخص شده در نامه روز شنبه از ورما به پزشکی دولتی, مدیران معامله خواهد بود محدود به سفت بزرگسالان زیر 65. دولت نمی تواند قرار پرستاری ساکنان خانه های افراد معلول و زنان باردار یا کودکان به طرح جدید. دولت فدرال را محدود نمی آن مدیکید سهم برای این گروه در نظر گرفته شده حساس ترین.

“تمرکز ما … است و برای تغییر کل پارادایم و به تنظیم مجدد چارچوب چگونه ما در حال کار با متحده گفت:” ورما. “ما در حال ارائه آنها را جلو انعطاف پذیری و دولت فدرال در نقش نظارت بر برنامه است.”

در ازای عامل تحت یک ثابت فدرال تخصیص متحده در میان چیزهای دیگر قادر خواهد بود به:

— محدود کردن آنچه که داروهای تجویزی تحت پوشش خواهد شد.

— چشم پوشیدن یک زمان پزشکی بهره مند است که اجازه می دهد تا یک کم درآمد فرد به عطف به ماسبق پوشش برای مراقبت های پزشکی رفتن سه ماه.

— استفاده از copays به هدایت مدیکید گیرندگان به خدمات است که تلقی به بالاترین ارزش است.

— به اشتراک گذاری در صرفه جویی با دولت فدرال است.

یکی بالقوه و تاب است که آیا ایران به رهبری ایالات متحده است که حاضر قانون مراقبت مقرون به صرفه مدیکید را توسعه خواهد بود بیشتر پذیرای تحت شرایط پیشنهاد شده توسط Verma. اوکلاهما رای دهندگان را وادار به تصمیم گیری در پزشکی گسترش رای گیری ابتکار عمل در این سال و کالیفرنیا ، کوین Stitt ابراز علاقه در یک بلوک گرانت.

ورما گفت: دولت فدرال نظارت خواهد یک دولت عملکرد اقدام نه تنها به عنوان یک مالی باقلا ضد بلکه برای حفاظت از پزشکی گیرندگان.

“وجود خواهد داشت بسیار قوی نظارت از دولت فدرال,” او گفت:. “اگر دولت راه اندازی چیزی که بود طاقت فرسا … خواهد بود که انگیزه ای برای دولت فدرال به عمل آورند.”

پزشکی است که 600 میلیارد دلار دولت فدرال برنامه را پوشش می دهد که حدود 70 میلیون کم درآمد مردم از سالمندان ساکن خانه را به بسیاری از نوزادان. رئیس جمهور باراک اوباما قانون مراقبت های بهداشتی به کشورهای گزینه در حال گسترش آن است. اکثر ایالت ها انجام داده اند تا پوشش میلیون ها نفر بیشتر سفت بزرگسالان است. نظرسنجی ها نشان می دهد این برنامه گسترده حمایت عمومی است.

با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر گرفتن علائم ضعیف از خود را برای دست زدن به مراقبت های بهداشتی و پزشکی برنامه ریزی شده است به احتمال زیاد به ارائه مجموعه ای دیگر از انتخابات سال استدلال برای دموکرات ها. آن وجوش با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش برای مهار هزینه های دیگر برنامه های است که کمک به فقرا از جمله مواد غذایی و کمک های مسکن.

در اوایل به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده برای محافظت از پزشکی. “هر جمهوری خواه می خواهد به انجام یک عدد بزرگ در امنیت اجتماعی آنها می خواهند به انجام آن در مدیکر آنها می خواهند به انجام آن در پزشکی,” او گفت: در 2015 رویداد در نیوهمپشایر. “و ما نمی تواند انجام دهد.”

پزشکی وعده های پژمرده به عنوان برگ برنده انتخاباتی پیشرفته. پس از انتخاب او به دنبال عمیق کاهش به برنامه به عنوان بخشی از شکست اوباما در تلاش برای لغو “Obamacare.” مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه همچنان به تماس برای محدودیت در فدرال به اشتراک گذاری پزشکی.

“دربندی بودجه فدرال ضعیف ذینفع حمایت و آن را ذینفع ارائه دهندگان و کشورهای در معرض خطر” جسیکا گفت: Schubel مراقبت های بهداشتی تحلیلگر سیاست با غیر انتفاعی مرکز بودجه و اولویت های سیاست آن حمایت از طرف افراد کم درآمد است.

این گروه حرفه ای به نمایندگی از سرطان, پزشکان نیز مطرح شده و نگرانی است. “مسدود کردن کمک های مالی می تواند تبدیل مدیکید از یک شبکه امنیت برنامه طراحی شده برای دیدار با پایه نیازهای بهداشتی برای آمریکایی های کم درآمد به یک برنامه با بودجه محدود که درایو مراقبت از سهمیه بندی برای آسیب پذیر ترین” دکتر هوارد Burris, رئيس جمهور از آمریکا انجمن انکولوژی بالینی در بیانیه ای گفت.

پتانسیل دعاوی مانع دیگری برای مدیریت طرح.

“این است که تقریبا مسلم است که هر دولت است که طول می کشد تا گزینه خواهد بود رفتن به دادخواهی” گفت: سیندی مان که زد پزشکی در دولت اوباما. او در حال حاضر با Manatt مشاوره بهداشت.

تماس با ما در editors@time.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de