مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت به تاخیر انتشار از جان بولتون خاطرات

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در روز سه شنبه به تاخیر انتشار یک کتاب است که

توسط PATRIS-FUN در 28 خرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شکایت سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون در روز سه شنبه به تاخیر انتشار یک کتاب است که کاخ سفید می گوید حاوی اطلاعات طبقه بندی شده و انتظار می رود که به رنگ unflattering پرتره از رئیس جمهور سیاست خارجی تصمیم گیری است.

مدنی طرح دعوی در دادگاه در واشنگتن دادگاه فدرال پیروی از هشدارهای رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که بولتون می تواند به صورت یک "جنایتکار مشکل" اگر او نمی کند, توقف برنامه ای برای انتشار این کتاب است که برنامه ریزی شده برای انتشار در هفته آینده.

شکایت آخرین سالوو در ستیز رابطه بین تهمت و متهاجم بولتون بود که ناگهان مجبور از کاخ سفید در ماه ژانویه پس از تکرار اختلافات امنیت ملی مهم است. آن حرکت خود را ریفت به دادگاه که در آن یک قاضی خواسته خواهد شد که برای تصمیم گیری که آیا بولتون کوتاه مداری روش های مناسب برای دریافت کتاب خود در بازار — چیزی وکیل است را به شدت تکذیب کرد.

وزارت دادگستری درخواست که یک دادگاه فدرال سفارش بولتون به "دستور یا درخواست" که ناشر تاخیر بیشتر در انتشار این کتاب اجازه می دهد تا برای تکمیل امنیت ملی بررسی روند و به "بازیابی و دور" از نسخه موجود در شیوه ای قابل قبول به دولت است.

وزارت دادگستری نیز درخواست یک دادگاه فدرال به اعطای این حقوق به همه درآمد حاصل بولتون را بدست آورده و از انتشار این کتاب است.

در آن دعوی وزارت دادگستری معتقد است که بولتون کار او به معنای "به طور منظم آمد به در اختیار داشتن برخی از حساس ترین اطلاعات طبقه بندی شده وجود دارد که در دولت ایالات متحده." گفته بولتون مقاله بیش از 500 صفحه بود و "مملو از اطلاعات طبقه بندی شده که به او پیشنهاد آزادی به جهان است."

دولت را تهدید کرده اند و هیچ ربطی به حفاظت از امنیت ملی- بن Wizner آمریکایی آزادی های مدنی انجمن

این کتاب شامل "مقادیر قابل توجهی از اطلاعات طبقه بندی شده که در آن خواسته [بولتون] به حذف" تشکیل پرونده می گوید.

"ایالات متحده به دنبال سانسور هر مشروع از جنبه متهم در مقاله; صرفا به دنبال سفارش نیاز به متهم برای تکمیل prepublication فرایند بررسی و به تمام گام های لازم برای اطمینان حاصل شود که تنها یک نسخه خطی است که رسما مجاز از طریق این فرآیند است و عاری از اطلاعات طبقه بندی شده — است منتشر علنی" طرح دعوی در دادگاه می گوید.

بولتون کتاب اتاق که در آن اتفاق افتاده است: کاخ سفید خاطراتبود و قرار بود منتشر شده در ماه مارس است. تاریخ انتشار آن شد و دو بار به تاخیر افتاد و آن را در حال حاضر منتشر شد هفته آینده توسط انتشارات Simon & Schuster.

"بولتون را پوشش می دهد آرایه ای از موضوعات — هرج و مرج در کاخ سفید, مطمئن, اما همچنین ارزیابی از بازیکنان اصلی رئیس جمهور ناسازگار scattershot فرایند تصمیم گیری و معاملات خود را با متحدان و دشمنان به طور یکسان از چین, روسیه, اوکراین, کره شمالی و ایران و انگلستان و فرانسه و آلمان" با توجه به ناشر.

'محکوم به شکست'

با توجه به انتشار اخبار از ناشر بولتون می نویسد: او در این کتاب است: "سخت و فشرده برای شناسایی هر گونه قابل توجهی تهمت تصمیم در طول تصدی من که نبود رانده شده توسط گروههای محاسبات است."

این کتاب شده است بسیار پیش بینی برای سال به خصوص بعد از اخبار بی خانمان در طول مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی که در این مقاله ارائه شده زنده حساب رئيس جمهور را به تلاش برای خودداری از کمک نظامی از اوکراین در ازای این کشور برای کمک به تحقیقات به تهمت سیاسی رقیب جو بایدن. کسانی که اتهامات تشکیل چلیپا از استیضاح مورد به پایان رسید که با رئیس مجلس سنا تبرئه در ماه فوریه است.

در بیانیه روز سه شنبه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا گفت: طرح دعوی در دادگاه است "محکوم به شکست است." بن Wizner, مدیر, سازمان, سخنرانی, تکنولوژی و حریم خصوصی پروژه گفت: دیوان عالی کشور را رد کرده بود در نیم قرن پیش دولت نیکسون تلاش برای جلوگیری از انتشار پنتاگون مقالات و گفت: آن را به خوبی ثابت شده است که قبل از محدودیت در انتشار را خلاف قانون اساسی.

"به طور معمول دولت را تهدید کرده اند و هیچ ربطی به حفاظت از امنیت ملی و همه چیز را با اجتناب از رسوایی و خجالت" Wizner گفت.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن