مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قفسه متخصص دستورالعمل بازگشایی اقتصاد ایالات متحده

مجموعه ای از دقیق اسناد ایجاد شده توسط top بیماری محققان در ایالات متحده به معنای به گام به گام مشاوره به رهبران محلی تصمیم گیری درباره زمان و نحوه بازگشایی اماکن عمومی مانند حمل و نقل انبوه مهد کودک و رستوران ها در طول هنوز هم مواج همه گیر شده است کنار گذاشته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

17-گزارش صفحه توسط مراکز کنترل بیماری و پیشگیری تیم با عنوان “راهنمایی برای اجرای باز کردن امریکا دوباره چارچوب” بود تحقیق و نوشته شده است برای کمک به ایمان رهبران و صاحبان کسب و کار مربیان و دولت و مقامات محلی به عنوان آنها شروع به بازگشایی شده است.

قرار بود منتشر شود روز جمعه گذشته اما آژانس دانشمندان گفته شد هدایت “هرگز نور روز را مشاهده کنید,” با توجه به CDC رسمی. رسمی بود و نه مجاز به صحبت با خبرنگاران صحبت کرد و به آسوشیتد پرس در خواست نامش فاش نشود.

AP به دست آمده و یک کپی از یک دوم فدرال رسمی بود که مجاز به انتشار آن است. راهنمایی توضیح داده شد در AP داستان آخرین هفته قبل به کاخ سفید تصمیم به کنار گذاشتن آن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شده است از نزدیک کنترل انتشار از راهنمایی و اطلاعات در طول همه گیر موجب جدید کروناویروس که دانشمندان هنوز در تلاش برای درک با رئیس جمهور خود را پیشرو هرزگرد روزانه جلسات تا هفته گذشته.

به طور سنتی آن بوده است CDC نقش به مردم و مقامات محلی از هدایت و علم مبتنی بر اطلاعات در بهداشت عمومی بحران. در طول این یکی اما CDC به حال نه به طور منظم همه گیر اخبار مربوط به جلسه در نزدیک به دو ماه. CDC مدیر دکتر رابرت Redfield شده است یک عضو از کاخ سفید coronavirus نیروی کار اما تا حد زیادی وجود ندارد و از ظاهر عمومی.

دفعات بازدید: دستورالعمل CDC:

علاوه بر این مقامات CDC دکتر نانسی r. schultze ، و دکتر آن Schuchat به ندرت در دسترس ساخته شده برای رسانه های جلسات بعد از گفتن خبرنگاران در فوریه عواقب ناشی از این ویروس می تواند شدید ایالات متحده

COVID-19 تن کشته و بیش از 74,000 در ایالات متحده با توجه به همه گیر ردیابی توسط دانشگاه جانز هاپکینز با اکثریت قریب به اتفاق از مرگ و میر آمدن از آغاز ماه آوریل است.

تعویق انداختن به آمریکا

کمبود زمان واقعی اطلاعات عمومی از کشور کارشناسان زده بسیاری از فعلی و سابق دولت مقامات بهداشت به عنوان خطرناک است.

“CDC همواره آژانس بهداشت عمومی آمریکایی ها به نوبه خود در زمان بحران گفت:” دکتر هوارد کوه, یک استاد دانشگاه هاروارد و سابق بهداشت از مقامات رسمی دولت اوباما در طول آنفولانزای H1N1 در سال 2009. “استاندارد در یک بحران است که به نوبه خود به آنها را برای آخرین اطلاعات و آخرین راهنمایی و آخرین نشست خبری. که رخ داده است نیست و هر کس می بیند که.”

سازمان دیده بان l شهرستانها در سراسر جهان آمده تا با ایده های جدید:

شهرستانها در سراسر کانادا و در سراسر جهان در حال ایجاد تغییرات فضاهای فیزیکی به عنوان آنها شروع به بازگشایی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. در اینجا نگاهی به برخی از این تغییرات است. 5:55

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به جای آن به دنبال قرار دادن تعهد در متحده برای رسیدگی به COVID-19 پاسخ. این رویکرد به مدیریت همه گیر شده است منعکس شده در ایالات متحده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات عمومی از این ادعا که او نیست مسئول این کشور بدون زرق و برق آزمایش اولیه تلاش خود را به شرح هفته گذشته از دولت فدرال نقش به عنوان “تامین کننده آخرین رفت و آمد مکرر” برای دولت نیاز به تست کمک.

کاخ سفید سخنگوی Kayleigh McEnany تکرار که در یک جلسه چهارشنبه.

“ما مشورت به صورت جداگانه با ایالات اما همانطور که گفتم این [یک] فرماندار رهبری تلاش کنند. این دولت به رهبری تلاش … که دولت فدرال مشورت خواهد شد. و ما این کار را هر و هر روز.”

متحده بازگشایی خلاف کاخ سفید دستورالعمل

آسوشیتد پرس در گزارش خود جلب کرد و مناسبات دموکراتیک رهبر اقلیت سنا چاک شومر از نیویورک و همچنین اسکات Gottlieb, کمیسر غذا و دارو در اوایل مغلوب ساختن پیشی جستن مدت است.

رد بازگشایی راهنمایی توضیح داده شد توسط یکی از مقامات فدرال به عنوان یک سنگ محک سند بود که به عنوان یک طرح برای گروه های دیگر در داخل سی دی که در حال ایجاد همان نوع از مواد آموزشی برای امکانات دیگر.

هدایت شامل مشاوره دقیق برای ساخت سایت های خاص تصمیم گیری های مربوط به بازگشایی مدارس و رستوران ها و اردوگاه های تابستانی, کلیساها, مهد کودک ها و نهادهای دیگر است. آن را به حال شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده در سی دی و شامل جزئیات “تصمیم درختان” نمودار جریان استفاده می شود توسط مقامات محلی به فکر می کنم از طریق حالات مختلف. یک صفحه از سند را می توان در CDC وب سایت از طریق موتورهای جستجو, اما به نظر می رسد مربوط به هر CDC صفحات.

برخی از این گزارش پیشنهادات در حال حاضر به نظر می رسد فدرال در وب سایت. اما راهنمایی های ارائه شده خاص طراحی شده توصیه هایی برای بازگشایی.

برای مثال در این گزارش پیشنهاد رستوران ها و کافه ها باید نصب عطسه سپاه پاسداران در صندوق پول و جلوگیری از داشتن بوفه سالاد و نوشیدنی ایستگاه. مشابه نکات به نظر می رسد در CDC سایت و غذا و دارو صفحه.

اما کنار گذاشتهشدن گزارش همچنین گفت که به عنوان رستوران شروع صندلی شام دوباره آنها باید فضای جداول حداقل 6 فوت از هم جدا کنید و سعی کنید برای استفاده از برنامه تلفن, تکنولوژی, هشدار یک حامی هنگامی که جدول خود را آماده است برای جلوگیری از دست زدن و استفاده از “buzzers.” که در CDC سایت در حال حاضر.

“شما می توانید می گویند که در رستوران ها می توانید برای باز کردن و شما باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل. اما رستوران می خواهید بدانید چه این نگاه مانند?’ متحده را بیشتر دوست دارم, راهنمایی,” گفت: دکتر مارکوس Plescia, افسر ارشد پزشکی از انجمن از دولت و ارضی مقامات بهداشتی.

کاخ سفید خود “باز کردن امریکا دوباره” دستورالعمل های منتشر شده در ماه گذشته مبهم تر از CDC را گزارش منتشر نشده. آنها دستور دولت و دولت های محلی به بازگشایی مطابق با فدرال و محلی “مقررات و هدایت” و برای نظارت بر کارکنان برای علائم COVID-19. کاخ سفید ارشاد همچنین شامل مشاوره توسعه یافته پیش از آن در این بیماری همه گیر است که باقی می ماند مهم اجتماعی مانند فاصله و تشویق به کار از خانه.

تاثیر کاخ سفید دستورالعمل قابل بحث است. چندین ایالت را تحت فشار قرار دادند به بازگشایی بدون ملاقات با معیارهای دولت مجموعه ای را برای انجام این کار در این مرحله است.

یک فرد نزدیک به کاخ سفید را coronavirus نیروی کار گفت: CDC اسناد بودند هرگز پاک توسط CDC رهبری برای انتشار عمومی. این فرد گفته است که مقامات کاخ سفید نمی خواهید به ارائه راهنمایی برای چگونه بخش های خاص می تواند به بازگشایی آن را “شیب لغزنده” از آنجا که این ویروس موثر بر بخش های مختلف کشور متفاوت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>