مغلوب ساختن پیشی جستن دولت لغو اوباما-دوران فراجنسیتی سلامت حمایت

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دوشنبه نهایی مقررات که در افغانستان اوباما-دوران حمایت از نما مردم در برابر تبعیض در مراقبت های بهداشتی.

تغییر سیاست های بلند به دنبال رئیس جمهور مذهبی و اجتماعی محافظه کار و حامیان تعریف جنسیت به عنوان یک فرد بیولوژیکی ، اوباما مقررات تعریف شده جنسیتی به عنوان یک فرد داخلی حس بودن مرد و زن نه و یا ترکیبی.

تجاوز گروه می گویند صریح حمایت های مورد نیاز برای افرادی که به دنبال رابطه جنسی-انتقال درمان و حتی برای نما افرادی که نیاز به مراقبت های پزشکی برای شرایط معمول مانند دیابت یا مشکلات قلبی است.

پشت اختلاف بر سر حقوق قانونی یک وضعیت پزشکی شناخته شده به نام “gender dysphoria” — ناراحتی یا پریشانی ناشی از اختلاف بین جنسیتی است که یک فرد مشخص به عنوان و جنسیتی در بدو تولد. عواقب می تواند شامل افسردگی شدید. درمان می تواند طیف وسیعی از رابطه جنسی-انتقال جراحی و هورمون ها به مردم تغییر ظاهر آنها با اتخاذ یک مدل موهای مختلف و یا لباس.

بسياری از محافظه کاران مخالف با مفهوم.

گروه زنان می گویند که مقررات جدید نیز تضعیف دسترسی به سقط جنین حقوقی است که روش پزشکی.

“هیچ کس نباید ترس تبدیل دور توسط ارائه دهنده خدمات پزشکی به دلیل که آنها هستند و یا شخصی بهداشت و درمان تصمیم گیری آنها را ساخته اند” گفت: فاطمه Goss گور رئيس جمهور از ملی زنان مرکز قانون افزایش تهدید از یک دادگاه به چالش بکشد.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نیز گفت: این امر سو به سرنگونی مغلوب ساختن پیشی جستن قانون است.

اوباما-دوران حکومت فدرال یک بیمارستان می تواند مورد نیاز برای انجام جنسیتی-انتقال روش های مانند hysterectomies اگر تسهیلات ارائه شده است که نوع درمان برای شرایط پزشکی دیگر است. حکومت به معنای به انجام ضد تبعیض بخش از قانون مراقبت مقرون به صرفه است که میله های تبعیض جنسی در مراقبت های بهداشتی اما استفاده از اصطلاح “هویت جنسیتی.”

راجر سورینو رئیس بهداشت و خدمات انسانی گروه واحد است که اجرای حقوق مدنی قوانین است گفت: مردم تغییر جنسیت همچنان حفاظت شده توسط قوانین که نوار تبعیض در مراقبت های بهداشتی در حساب از نژاد ، رنگ ، ملیت ، سن ، معلولیت و عوامل دیگر.

راجر سورینو مدیر دفتر حقوق مدنی در بهداشت و خدمات انسانی وزارت می گوید نما مردم همچنان به حفاظت شده توسط قوانین که نوار تبعیض در مراقبت های بهداشتی. (Jacquelyn مارتین/آسوشیتد پرس)

برای دولت این آخرین در یک سری از مراحل به لغو تازگی موفق به کسب حمایت برای تجاوز به مردم در مناطق اعم از نظامی به مسکن و آموزش و پرورش.

دولت همچنین اعلام کرد به محدود کردن خدمات نظامی با تغییر جنسیت مردان و زنان پیشنهاد اجازه می دهد برخی از پناهگاه بی خانمان به هویت جنسیتی به حساب در ارائه کسی به یک تخت خواب برای شب و به این نتیجه رسیدند در یک سال 2017 وزارت دادگستری یادداشتی که فدرال حقوق مدنی قانون محافظت از نما مردم از تبعیض در محل کار.

پیشنهاد جدید حکومت را نیز تحت تاثیر قرار دهد متوجه می شود که میلیون ها نفر از بیماران در زبان های متعدد در مورد حقوق خود را به خدمات ترجمه. چنین اعلامیه آمده اغلب با شرکت بیمه “توضیح مزایای” تشکیل می شود. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می گوید: متوجه نیاز به تبدیل شدن به یک نیازی بار در ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیاز به میلیاردها کاغذ اعلامیه فرستاده خواهد شد سالانه در حدود پنج سال هزینه از $3.2 میلیارد دلار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>