مغلوب ساختن پیشی جستن دولت حرکت به تضعیف سازمان حفاظت محیط زیست محدودیت در یک ترکیب سمی در محصولات مصرفی

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید مداخله برای تضعیف یکی از معدود بهداشت عمومی حمایت های دنبال شده توسط دولت خود را یک قانون برای محدود کردن استفاده از سمی صنعتی ترکیب در محصولات مصرفی با توجه به ارتباطات بین کاخ سفید و آژانس حفاظت از محیط زیست.

اسناد و مدارک نشان می دهد که کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه به طور رسمی به اطلاع سازمان حفاظت محیط زیست از طریق ایمیل در ماه ژوئیه گذشته که آن را پله به تهیه این قانون در ترکیب perfluoroalkyl و polyfluoroalkyl مواد مورد استفاده در نچسب و مقاوم در برابر لکه ماهی تابه فرش و شماری دیگر محصولات مصرفی.

کاخ سفید بارها و بارها تحت فشار آژانس به توافق برسند به یک راه گریز است که می تواند اجازه می دهد قابل توجه واردات از PFAS-محصولات آلوده به ادامه تا حد زیادی تضعیف حکومت پیشنهاد شده. سازمان حفاظت محیط زیست تحت فشار قرار دادند پشت در کاخ سفید تقاضا برای گریز شناخته شده به عنوان “بندر امن” برای ارائه میباشد.

تحت فشار قرار دادند و دوباره در ژانویه آژانس پاسخ داد: “سازمان حفاظت محیط زیست مخالف پیشنهاد بندر امن ارائه شده است اما باز به یک شکل خنثی دقت کنید درخواست برای نظر از” در کاخ سفید درخواست.

قاعده این است که یکی از چند مرحله بتن که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گرفته شده برای مقابله با رشد آلودگی توسط PFAS صنعتی ترکیبات. سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرده است که قدمت آن به سال 2018 است که مصرف کننده قرار گرفتن در معرض مواد بود “اولویت ملی” که آژانس شد مقابله با “به شدت.”

دلاور بهداشت ، تام Carper رتبه بندی دموکرات بر محیط زیست و آثار عمومی کمیته که به دست آمده از اسناد و مدارک آشکار کاخ سفید مداخله و بهداشت عمومی طرفداران می گویند کاخ سفید اقدام به رهبری نانسی بک سابق صنایع شیمیایی و اجرایی در حال حاضر دقیق به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شورای مشاوران اقتصادی.

در نامه ارسالی جمعه به سازمان حفاظت محیط زیست Carper شارژ کاخ سفید فشار به مقدار غیر معمول مداخله در چه بوده است سازمان حفاظت محیط زیست در خانه و تلاش برای تنظیم واردات آلوده با ترکیب. مغلوب ساختن پیشی جستن است نامزد بک منجر به کمیسیون ایمنی محصولات مصرف کننده یک دولت پنل شارژ با حفاظت از آمریکایی ها از آسیب توسط هزاران تن از انواع کالاهای مصرفی.

در مورد خواسته کاخ سفید اقدامات سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی Corry Schiermeyer یک ایمیل به در گفت که “مشاوره با دیگر آژانس های فدرال در اقدامات یک روند طبیعی در سراسر دولت” و “سازمان حفاظت محیط زیست است که اغلب مورد نیاز برای شرکت در یک سازمانی بررسی فرایند رهبری OMB.”

“این است که روال به این سازمان برای دریافت ورودی از همه ما سهامداران از جمله فدرال ما شرکای” Schiermeyer نوشت.

سازمان حفاظت محیط زیست نیست, پاسخ به یک سوال در مورد اینکه آیا بک رهبری کاخ سفید مداخله. ایمیل های فرستاده شده از نظر به کاخ سفید, کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه و بک نمی شد بلافاصله جواب داد.

Carper به دست آمده به صفحات عقب و جلو تغییرات پیشنهادی redline پیش نویس و دیگر ارتباطات بین کاخ سفید و دفتر مدیریت و بودجه سازمان حفاظت محیط زیست و دیگران در پیش نویس قانون. هیچ نویسندگان ذکر شده در بسیاری از نهایی دور از کاخ سفید ویرایشهای پیش نویس و طرح های پیشنهادی و سازمان حفاظت محیط زیست پاسخ.

Carper نوشت: سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler روز جمعه برای اعتراض به کاخ سفید فشار برای تضعیف حکومت تازه نشان داد در اسناد و مدارک. Carper گفت: به نظر می رسد که بک بود که نقل مکان به کاخ سفید از بالا نظارتی در مغلوب ساختن پیشی جستن سازمان حفاظت محیط زیست “به دنبال به آن را مشکل تر برای سازمان حفاظت محیط زیست به استفاده از قدرت خود … برای محافظت از آمریکایی ها از این مواد مضر است.”

در حالی که هزاران نفر از انواع PFAS ترکیبات هنوز هم در حال استفاده در ایالات متحده آمریکا و جدید سازمان حفاظت محیط زیست قانون را راه اندازی آژانس نظارت بر واردات محصولات که با استفاده از چند نوع از این ترکیبات است که تولید کنندگان به توافق فاز را در این کشور شروع و در سال 2006. کسانی که نسخه های باقی مانده در تولید در برخی از نقاط جهان است.

در علاوه بر این به بندر امن راه گریز دیگری تغییر به دنبال کاخ سفید را در بالا بردن ویژگی های نوار برای سازمان حفاظت محیط زیست به نظر مسدود کردن هر یک از محصولات آلوده.

آژانس توافق کردند به بازنویسی قانون شامل یک سوم کاخ سفید درخواست باریک طیف وسیعی از محصولات وارداتی که سقوط تحت حکومت.

رسمی دوره نظر عمومی برای شکل فعلی حکومت به پایان می رسد, جمعه, حرکت, پیشنهاد به تهیه شکل نهایی خود را. کنگره بی تاب برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به آوردن PFAS ترکیبات تحت مقررات فدرال دستور داده است تا دولت به حکومت نهایی را تا اواسط تابستان است.

حتی اگر حکومت می رود در شکل کنونی آن تقاضا به کمتر از انواع محصول و واردات “آن را قطعا بهتر از جایی که ما بدون آن” اگر “کوچک به میزان قابل توجهی از آنچه در آن بود در ابتدا گفت:” ریچارد دنیسون, رهبری, دانشمند ارشد در محیط زیست دفاع صندوق حمایت و دیرین نظارت از سازمان حفاظت محیط زیست قوانین و مقررات از مواد سمی است.

اما اگر حکومت نهایی شامل دو کلید تغییرات تحت فشار قرار دادند توسط کاخ سفید “از آن حتی می تواند انجام بیش از آسیب خوب” دنیسون گفت.

ویژه داستان
پیدا کردن امید: زمان 100 جامعه در مرور ما واقعیت جدید
در اینجا مشاوره از مارگارت اتوود سوندار پیچای, Stephen Curry, Tsai و نشستند ون و دیگران در مورد چگونه می توانید از طریق این بیماری همه گیر کوروناویروس

صنایع نیز خواهد بود به احتمال زیاد به فشار برای کسانی که دو استثنا در قوانین و مقررات از آینده مواد دنیسون گفت. “کسانی که مقررات را ایجاد مقدم که سازمان حفاظت محیط زیست استفاده می شود هرگز برای 40 سال..”

صنایع تولید هزاران نسخه از انسان ساخته شده از ترکیبات. آنها استفاده می شود در محصولات بی شماری از جمله وسایل آشپزی نچسب آب دافع دنده های ورزشی آرایشی و بهداشتی و روغن-مقاوم در برابر مواد غذایی و بسته بندی همراه با آتش نشانی فوم.

بهداشت عمومی مطالعات در معرض جمعیت باید ارتباط آنها را با آرایه ای از مشکلات سلامتی از جمله برخی از انواع سرطان و تضعیف ایمنی. ظهور گسترده تست برای آلاینده بیش از چند سال گذشته آن را در بر داشت در سطوح بالا در بسیاری از سیستم های آب عمومی در سراسر کشور است. دولت در ابتدا به دنبال در سال 2018 به سرکوب فدرال سم شناسی هشدار در مورد خطر از ترکیبات و سپس علنا قول داد عمل است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>