مغلوب ساختن پیشی جستن دولت محدودیت مهاجرت از 6 کشور

مغلوب ساختن پیشی جستن اداره جمعه اعلام کرد که آن را مهار مهاجرت قانونی از شش کشور دیگر که گفته نمی دیدار با استانداردهای امنیتی به عنوان بخشی از یک انتخابات سال فشار بیشتر به محدود کردن مهاجرت است.

گفته مهاجران از قرقیزستان میانمار, اریتره, نیجریه سودان و تانزانیا روبرو خواهد شد محدودیت های جدید در به دست آوردن برخی ویزای ورود به ایالات متحده است. اما از آن است که در مجموع سفر بان کی مون بر خلاف رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قبل تلاش است که تولید خشم و انزجار در سراسر جهان به صورت ناعادلانه هدف قرار دادن مسلمانان است.

تهمت بود و انتظار می رود به ثبت نام در یک اعلامیه در محدودیت به عنوان اوایل به عنوان جمعه. آنها را به اثر Feb. 21.

اعلام می آید به عنوان برگ برنده در تلاش برای ترویج دولت او را سرکوب مهاجرت برجسته امضای موضوع است که انگیزه حامیان او در سال 2016 و امید آن است که همان اثر را در ماه نوامبر انتخابات است. دولت به تازگی اعلام کرد که سرکوب تولد گردشگری است و با توجه به کاهش شدید در گذرگاه در مرز ایالات متحده و مکزیک و با استناد به پیشرفت در ساختمان مرز دیوار.

ویزای مهاجرت بودند محدود برای قرقیزستان میانمار اریتره و نیجریه. که نوع ویزا با توجه به افرادی که به دنبال زندگی در آمریکا به طور دائم. آنها عبارتند از: ویزا برای مردم اسپانسر شده از طرف اعضای خانواده و یا کارفرمایان به عنوان به خوبی به عنوان برنامه ویزای تنوع فرهنگی ساخته شده است که تا 55000 ویزا موجود در تازه ترین قرعه کشی. در ماه دسامبر برای مثال 40,666 ویزای مهاجرت اعطا شد در سراسر جهان است.

سودان و تانزانیا دارای تنوع ویزا به حالت تعلیق درآمد. وزارت امور خارجه با استفاده از یک کامپیوتر و نقشه کشی به انتخاب مردم از سراسر جهان برای به 55,000 تنوع ویزا. نیجریه در حال حاضر خارج از قرعه کشی همراه با دیگر کشورهایی که تا به حال بیش از 50,000 بومی مهاجرت به ایالات متحده در پنج سال گذشته.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: میهن مقامات امنیتی به کار با این کشورها در تقویت امنیت خود نیاز به کمک به آنها را کار برای دریافت لیست. (سرو Attanasio/آسوشیتد پرس)

ویزای غیر مهاجر بودند تحت تاثیر قرار نمی. کسانی که به آنها داده شده به مردم سفر به آمریکا برای اقامت موقت. آنها عبارتند از: ویزا برای گردشگران و کسانی که به انجام کسب و کار و یا افرادی که به دنبال درمان های پزشکی. در ماه دسامبر به عنوان مثال در مورد 650,760 ویزای غیر مهاجر اعطا شد در سراسر جهان است.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ گفت: میهن مقامات امنیتی به کار با این کشورها در تقویت امنیت خود نیاز به کمک به آنها را کار برای دریافت لیست.

“این کشورها در بیشتر قسمت ها می خواهند مفید آنها می خواهند به انجام درست آنها باید روابط با آمریکا اما برای انواع دلایل مختلف موفق به دیدار با کسانی که حداقل الزامات” گرگ گفت.

بیشتر کشورها در نظر گرفته

شایعات swirled هفته در مورد یک پتانسیل جدید ممنوعیت و در ابتدا بلاروس در نظر گرفته شد. اما وزیر امور خارجه مایک Pompeo به رهبری بود به این کشور اروپای شرقی به عنوان محدودیت منتشر شد و بلاروس بود و نه در لیست. گرگ گفت: برخی از کشورها قادر به تطابق با استانداردهای جدید در زمان.

محدودیت های فعلی به دنبال تهمت سفر بان کی مون که در دیوان عالی کشور تایید و به عنوان حلال در سال 2018 است. آنها به طور قابل توجهی نرم تر از مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه بان که تا به حال تعلیق سفر از عراق, ایران, لیبی سومالی سودان و یمن برای 90 روز مسدود پناهندگان پذیرش برای 120 روز به حالت تعلیق سفر از سوریه است. دولت به حالت تعلیق در اکثر مهاجر و غیر مهاجر ویزا به متقاضیان از این کشورها. استثنا در دسترس برای دانش آموزان و کسانی که با “قابل توجه مخاطبین” در آمریکا

مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: ممنوعیت سفر لازم است برای محافظت از آمریکایی ها. اما مخالفان استدلال کرده اند که او به دنبال هدف قرار دادن کشورهای اسلامی با اشاره به دیدگاه او به عنوان یک نامزد در سال 2015 خواستار یک “کل و تعطیلی کامل مسلمانان از ورود به ایالات متحده تا زمانی که کشور ما نمایندگان می تواند کشف کردن آنچه در جریان است.”

هفت کشور با توجهی بیشتر محدودیت ها عبارتند از سازمان ملل با کم و یا هیچ رابطه دیپلماتیک به آمریکا آنها شامل پنج اکثریت مسلمان کشور: ایران, لیبی سومالی و سوریه و یمن.

سودان و قرقیزستان در حال اکثریت کشورهای مسلمان. نیجریه است که در مورد به طور مساوی تقسیم بین مسیحیان و مسلمانان است اما در جهان پنجم-بزرگترین جمعیت مسلمانان با توجه به مرکز تحقیقات پیو.

لغو ویزای ایالات متحده برگزار می شود ملی یمن در واشنگتن دالس فرودگاه بین المللی در Chantilly, Va., در مارس 2017. (Jonathan ارنست/فردا نیوز)

گرگ گفت: ویزای مهاجرت انتخاب شدند چرا که مردم با کسانی که ویزا اغلب دشوار است برای حذف پس از ورود به ایالات متحده است.

اولیه بان بلافاصله مسدود شده توسط دادگاه و منجر به یک ماه روند به توسعه استانداردهای روشن و فدرال بررسی فرآیندهای سعی کنید به مقاومت در برابر حقوقی جمع اوری.

اطلاعیه جدید کشور ممنوع شد و انتظار می رود در اطراف سومین سالگرد Jan. 27, 2017, تصویب اولین سفارش.

گرگ گفت: مسئولان حدود شش ماه کار در تجدید نظر معیارهای. آنها به بررسی کشور برای انطباق با استانداردهای حداقل برای شناسایی و اشتراک گذاری اطلاعات و ارزیابی این که آیا کشور به درستی دنبال تروریسم و امنیت عمومی خطرات.

مقامات نگاه کرد که آیا کشورهای مدرن استفاده می شود گذرنامه مشترک اطلاعاتی که ایالات متحده می تواند اعتبار در مسافران و شناسایی ممکن است مظنون جنایی در راه است که ایالات متحده می تواند قبل از ورود. آنها ارزیابی پاسخ و رتبه سازمان ملل.

سازمان های دولتی را مورد بحث که آیا کشورهای مختلف بود اما مهم تماس با آمریکا و پس از آن تصمیم گرفت در محدودیت.

“واقعا تنها راه برای کاهش خطر ابتلا به اعمال این محدودیت های مسافرتی,” گرگ گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>