مغلوب ساختن پیشی جستن اداره اعلام مقامات چینی و شرکت بیش از هنگ کنگ امنیت لایحه

تیاو در ایالات متحده است و با توجه به طیف وسیعی از تحریم ها برای تنبیه چین برای سرکوب در هنگ کنگ مردم آشنا با این موضوع گفت: به عنوان برگ برنده دولت وزن, آیا برای اعلام مستعمره سابق خود را از دست داده استقلال از پکن است.

وزارت خزانه داری می تواند با اعمال کنترل بر معاملات و مسدود کردن دارایی های مقامات چینی و کسب و کار برای اجرای جدید امنیت ملی قانون است که محدود کردن حقوق و آزادی های هنگ کنگ شهروندان است. از دیگر اقدامات مورد نظر شامل محدودیت های ویزا برای مقامات حزب کمونیست چین با توجه به دو تا از مردم است.

اینتر-آژانس بحث ادامه دارد و هیچ تصمیم گیری شده است یا چگونه به استخدام تحریم ها گفت: مردم صحبت کرد که خواست نامش فاش نشود چرا که این حرکت هنوز در دست بررسی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در مورد تحریم های احتمالی در کاخ سفید روز سه شنبه گفت دولت او است “انجام کاری در حال حاضر” است که او را به پرده اواخر این هفته.

“این چیزی است که شما در حال رفتن به شنیدن در مورد آینده — قبل از پایان هفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “خیلی قدرت من فکر می کنم.”

یک سخنگوی وزارت خزانه داری کاهش یافته است به نظر.

این خبر پیشتر یک رالی در بازارهای سهام ارسال S&P 500 به جلسه پایین در نیم ساعت آخر معاملات. سهام بوده است گذشته به دنبال افزایش تنش ها با چین به تمرکز بر نصب علائم که بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس را ضربه به اقتصاد منتقل شده بود. Chipmakers و megacap شرکت فنی است که باید بزرگ معاملات با چین با مته سوراخ کردن فشار از فروش.

بیشتر بخوانید: آمریکا در چالش اینرو چین: صدمه پکن نمی هنگ کنگ

وزارت امور خارجه است که به گواهی هنگ کنگ استقلال تحت هنگ کنگ حقوق بشر و دموکراسی عمل می کنند که مغلوب ساختن پیشی جستن به قانون امضا شده در سال گذشته — و منفی تعیین می بینید ایالات متحده تجدید نظر در هنگ کنگ ویژه تجارت ، یک مقام ارشد دولت گفت: این گواهینامه اعلام می آیند در عرض یک هفته و گفت: تردید بود که ایالات متحده می تواند گواهی هنگ کنگ استقلال تحت شرایط فعلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحت فشار از جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره برای پاسخ محکم به چین قصد دارد به دفاع بیشتر کنترل بیش از هنگ کنگ. در عین حال ایالات متحده در برابر یک چالش در هدف قرار دادن پشت در چین به دلیل هر گونه مجازات های خشن با هدف پکن به احتمال زیاد نیز آسیب هر دو در هنگ کنگ و ایالات متحده آمریکا

کسب و کار و سرمایه گذار جامعه شده است نگرانی تماشای افزایش تنش ها در روزهای اخیر. آمریکا اتاق بازرگانی روز سه شنبه از سوی دولت به حفظ هنگ کنگ “یک کشور دو سیستم” چارچوب و تهمت به دولت همچنان به دنبال یک رابطه سازنده میان ایالات متحده و هنگ کنگ است.

“این امر می تواند یک اشتباه جدی در بسیاری از سطوح به خطر اندازد هنگ کنگ وضعیت ویژه ای است که اساسی برای نقش خود را به عنوان یک مقصد سرمایه گذاری جذاب و مالی بین المللی ایرانیان” کسب و کار گروه در بیانیه ای گفت.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور است “ناراضی” با چین تلاش ها و “است که آن را سخت برای دیدن چگونه هنگ کنگ می تواند باقی می ماند مالی hub اگر چین طول می کشد.” او کاهش یافته است به استادانه درست شده در مورد اقدامات خاص رئیس جمهور بود و با توجه به.

پکن بارها هشدار داده است که آمریکا نه دخالت در آنچه در آن در نظر داخلی مهم است.

–با کمک از جاش Wingrove و اردن Fabian.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>