مغلوب ساختن پیشی جستن مدیریت کامل کمترین سمی Superfund پاکسازی در بیش از 30 سال

(واشنگتن) — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تکمیل بدترین پاکسازی سمی Superfund سایت در سال گذشته از هر دولت پس از این برنامه برای اولین بار در سال 1980 و ارقام منتشر شده توسط آژانس حفاظت از محیط زیست نشان داد چهارشنبه.

دولت فدرال پیچیده پاکسازی در شش Superfund سایت در سراسر کشور در سال 2019 بودجه سال, بدترین پس از سه در سال 1986 سازمان حفاظت محیط زیست آنلاین سوابق نشان داد.

این Superfund برنامه متولد شد و از سال 1970 فاجعه در عشق کانال در نیویورک که در آن صنعتی آلاینده های مسموم آب زیرزمینی موجب شکایت از مشکلات بهداشتی و وادار ریاست جمهوری اضطراری اعلان. کنگره آغاز شده Superfund برنامه در سال 1980 با هدف مقابله با این کشور را بدترین سایت های آلوده به حذف تهدید برای ساکنان اطراف و محیط زیست است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفع وعده برای کاهش زیست محیطی حمایت او را دیدم به غیر دوستانه به کسب و کار. در مغلوب ساختن پیشی جستن به ریاست rollbacks و پیشنهاد rollbacks از یک سری از حفاظت از هوا, آب, حیات وحش و محیط زیست و بهداشت عمومی نگرانی و همچنین تدبیر و بسیاری از دسته ها از اجرای برابر آلوده.

سازمان حفاظت محیط زیست ارسال شده 2019 آمار و ارقام در وب سایت خود را در اوایل این ماه. شمارش همچنین نشان می دهد یک پاکسازی کامل تا کنون این بودجه در سال است.

“تمیز کردن Superfund سایت شده است و همچنان اولویت این اداره” سازمان حفاظت محیط زیست سخنگوی Corry Schiermeyer گفت: در پاسخ به پرسش از آسوشیتد پرس. “بسیاری از سایت ها در حال حاضر در NPL (ملی اولویت لیست) بسیار بزرگ و پیچیده و از لحاظ فنی چالش برانگیز و اغلب نیاز های متعدد ساخت و ساز پروژه های کامل است که اغلب مرحله به مرحله در طول سال های بسیاری است.”

Superfund پاکسازی کامل سقوط کرد و به تک رقمی فقط یک بار قبل از اینکه در 20 سال گذشته در سال 2014.

AP گزارش شده در ماه ژانویه که دولت نیز ساخته شده است تا بزرگترین پرونده های تهی دست سمی Superfund پاکسازی پروژه در حداقل 15 سال تقریبا سه برابر تعدادی است که برای متوقف عدم وجود پول در دوران اوباما.

دولت در ابتدا به نام Superfund پاکسازی بخشی از رسالت اصلی این سازمان حفاظت محیط زیست. اما مغلوب ساختن پیشی جستن بودجه پیشنهادی برای سال آینده خواستار کاهش پول برای Superfund برنامه توسط $113 میلیون. به عنوان در سال های گذشته کاخ سفید از کنگره خواسته به قطع بودجه سازمان حفاظت محیط زیست با بیش از 20٪.

کنگره تا حد زیادی نادیده گرفته است تهمت تماس برای سازمان حفاظت محیط زیست کاهش نگه داشتن این سازمان پول تقریبا پایدار است.

الیزابت Southerland سابق سازمان حفاظت محیط زیست رسمی که در حال حاضر بخشی از شبکه ای از صدها نفر از سابق سازمان حفاظت محیط زیست کارکنان اغلب انتقادی از مغلوب ساختن پیشی جستن rollbacks گفت: دولت بود و عدم مختصر کنگره در چه مقدار از آن واقعا نیاز به این برنامه است. او نام آن را “دلخراش” برای افراد در معرض خطر در اطراف سایت.

“جوامع هستند که مجبور به زندگی می کنند برای سال های طولانی تر لازم است انتظار برای پاکسازی کامل نشده” Southerland گفت.

تحت مغلوب ساختن پیشی جستن, سازمان حفاظت محیط زیست در ابتدا با اشاره به های مختلف اندازه گیری در آن اعلام شد پیشرفت در Superfund پاکسازی: تعداد تمیز کردن سایت های رسمی حذف شده از فهرست بیش از 1,300 Superfund پروژه ها.

اما حذف از لیست به طور معمول منعکس پاکسازی انجام کار بیش از چند دهه و اغلب به اتمام بر روی زمین سال پیش معنی تهمت اغلب در نظر گرفتن اعتبار برای انجام کار تحت ریاست جمهوری باراک اوباما و دیگر پیشینیان. سازمان حفاظت محیط زیست گفت: آن را حذف تمام یا بخشی از 27 سایت از لیست سال گذشته است.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>