تهمت متهم می خواهد یک نمونه از DNA خود را در افترا کت و شلوار مربوط به تجاوز به اتهام

وکلای یک زن که متهم به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از تجاوز به او در 1990s به درخواست یک نمونه DNA به دنبال برای تعیین اینکه آیا او مواد ژنتیکی است که در لباس او می گوید: او در طول روبرو می شوند.

مشاوره مقاله نویس E. ژان کارول وکلا خدمت توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل دوشنبه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به ارائه یک نمونه در تاریخ 2 مارس در واشنگتن برای “تجزیه و تحلیل و مقایسه در برابر ناشناس نر DNA در حال حاضر بر روی لباس.”

کارول ثبت افترا کت و شلوار در برابر تهمت در ماه نوامبر پس از رئیس جمهور را تکذیب کرد او دادند. وکیل او روبرتا کاپلان و سپس به حال کت پشم سیاه و سفید سبک لباس تست شده است. گزارش آزمایشگاه با اخطار قانونی می گوید DNA بر روی آستین ترکیبی از حداقل چهار نفر حداقل یکی از آنها مرد بودند.

چند نفر دیگر مورد آزمایش قرار گرفتند و حذف که ممکن است همکاران به مخلوط با توجه به گزارش آزمایشگاه که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. نام آنها redacted.

در حالی که متوجه تقاضای چنین خواسته اغلب خار دادگاه دعوا نیاز به یک قاضی به وزن در این که آیا آنها به اجرا گذاشته خواهد شد.

آسوشیتد پرس با ارسال یک پیام به مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل به دنبال نظر.

کارول متهم مغلوب ساختن پیشی جستن در تابستان گذشته از تجاوز به او در منهتن لوکس, فروشگاه, اتاق پانسمان در اواسط 1990s.

گوش دادن | کارول در گفتگو با CBC را به عنوان آن اتفاق می افتد ژوئن 2019:

ماه گذشته, مشاوره نویس E. ژان کارول متهم جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از نظر جنسی آزار او در اواسط 1990s. در حالی که او را انکار می کند و آنچه او به ما می گوید چرا او منتظر تا زمانی به آن را. 19:07

در یک مجله نیویورک قطعه در ماه ژوئن و یک کتاب منتشر شده ماه آینده کارول گفت که او و تهمت ملاقات توسط شانس گفتگو و رفت و به زیر گروه برای مغلوب ساختن پیشی جستن به انتخاب یک هدیه برای یک زن ناشناس. او گفت: شوخی بورسی در مورد تلاش یک ساله به پایان رسید در یک اتاق پانسمان که در آن او گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن رسیده زیر پشم سیاه و سفید لباس پایین کشیده او لباس تنگ و تجاوز خود را به عنوان او تلاش برای مبارزه با او را در نهایت فرار.

“این Donna Karan coatdress هنوز آویزان در پشت گنجه من درب unworn و unlaundered پس از آن شب” او نوشت. او ملبس به آن به صورت یک عکس همراه با مجله قطعه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در ماه ژوئن که کارول بود “کاملا دروغ” و او “هرگز ملاقات این شخص در زندگی من است.” در حالی که یک سال 1987 عکس آنها را نشان می دهد و پس از آن زن و شوهر در یک رویداد اجتماعی تهمت را رد کرد و آن را به عنوان لحظه ای که او “ایستاده با کت من در یک خط است.”

“او در حال تلاش برای فروش یک کتاب جدید — که باید نشان می دهد او انگیزه او گفت:” در یکی از بیانیه های مختلف در مورد این موضوع گفت که کتاب “فروخته شده باید در داستان بخش است.”

تهمت متهم او را از دروغ گفتن

کارول شکایت مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر گفت که او آغشته و به او صدمه دیده و حرفه ای به عنوان یک دیرین مجله Elle مشاوره مقاله نویس با تماس با او دروغگو. او به دنبال نامشخص خسارت و یک جمع از مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات.

“ناشناس نر DNA در لباس می تواند ثابت کند که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها می داند که من هستم اما که او نیز به شدت مورد ضرب و شتم من در یک اتاق پانسمان در Bergdorf گودمن و سپس هتاکان من با دروغ گفتن در مورد آن و impugning من شخصیت” کارول گفت: در بیانیه صادر شده پنج شنبه.

کارول وکیل کاپلان گفت: آن را “روش عملیاتی استاندارد” در یک تجاوز جنسی رسیدگی به درخواست یک نمونه DNA از متهم.

“به عنوان یک نتیجه, ما درخواست ساده نمونه بزاق از آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به تست DNA خود را و واقعا وجود دارد هیچ مدرک معتبر و اساس او را به شی” او گفت:.

جدا افترا کت و شلوار انتظار

مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل سعی کنید در مورد پرتاب کردن. منهتن قاضی کاهش یافته است به انجام این کار در اوایل این ماه گفته وکیل تا به حال به درستی حمایت خود استدلال که مورد تعلق ندارد در نیویورک دادگاه.

آسوشیتد پرس معمولا نام افرادی که می گویند آنها شده اند sexually assaulted مگر اینکه آنها جلو آمده publicly.

کارول گفت: او نمی انجام این کار برای چند دهه زیرا او می ترسید حقوقی قصاص از مغلوب ساختن پیشی جستن و آسیب به شهرت خود در میان دلایل دیگر. اما زمانی که #MeToo جنبش موجب خواننده درخواست برای مشاوره در مورد تجاوز جنسی به او گفت: او تصمیم گرفت او تا به حال به افشای خود را حساب.

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون معروف تحت چنین آزمون در طول یک مشاور مستقل تحقیق که آیا او تا به حال یک رابطه جنسی با یک بار کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky و پس از آن دروغ در انکار آن تحت سوگند.

پس از کلینتون DNA بر روی لباس او اذعان کرد یک “نامناسب رابطه صمیمی” با Lewinsky.

کلینتون بود استیضاح توسط مجلس در دسامبر سال 1998 و بعد از آن تبرئه شده توسط سنا, در بخش, برای دروغ گفتن تحت سوگند در مورد Lewinsky ارتباط است.

تهمت بود استیضاح در ماه دسامبر برای نگرانی های سیاسی با سنا محاکمه در حال حاضر در حال وقوع است.

او صدمه سیاسی توسط بیش از یک دوجین اتهامات گذشته سوء رفتار جنسی وارد و در او در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری است.

تهمت را رد کرده است تمام اتهامات. در حالی که این موارد به طور کلی درگیر اتوبوس و بدون رضایت کارول اتهام مجبور نفوذ.

مغلوب ساختن پیشی جستن او مباهات بر روی نوار در سال 2005 در مورد گرفتن زنان با آلت تناسلی خود را و آنها را بدون اجازه نوار است که به دانش عمومی به عنوان 2016 انتخابات ریاست جمهوری بود و در مراحل نهایی آن است.

او همچنین چهره افترا کت و شلوار هنوز هم کار راه خود را از طریق دادگاه از تابستان Zervos سابق شاگرد اونا که او را متهم ناخواسته و اتوبوس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر