تهمت متهم اوباما از ارتکاب بزرگترین جرم سیاسی در تاریخ آمریکا’ — اما نمی توانم بگویم آنچه در آن بود

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در یک نشست خبری در روز دوشنبه ادعا کرد که ایالات متحده “غالب” در COVID-19 تست حتی به عنوان کارشناسان می گویند به مراتب بیشتر آزمون باید روزانه انجام می شود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول یک جلسه در بعد از ظهر دوشنبه گفت که ایالات متحده در حال انجام در مورد 300,000 coronavirus آزمون در روز و وعده داده است که “آن را به طور قابل توجهی از این تعداد است.” او همچنین اعلام کرد که 11 میلیارد دلار از مراقبت در عمل به رهبری متحده برای تست.

“در هر نسل از طریق هر چالش و سختی و خطر و امریکا افزایش یافته است به وظیفه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما ملاقات لحظه ما غالب شد.”

خواسته بعد از روشن شدن اگر او نشان می دهد که امریکا به “غالب” در coronavirus همه گیر و حتی به عنوان تلفات در روز دوشنبه تصویب 80,000 تهمت گفت: “شما هرگز پیروز هنگامی که شما” 80,000 مرگ اما پس از آن اقدام به ادعای ایالات متحده در واقع غالب آید به تست.

“ما غالب در تست چیزی است که من با اشاره به” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “ما غالب شد. ما بهترین تجهیزات را در هر نقطه در جهان است.”

اما کارشناسان گفته اند که ایالات متحده باید به سطح شیب دار تا آن coronavirus تست بسیار بیشتر با دانشگاه هاروارد جهانی بهداشت, موسسه, گفت آمریکا باید, انجام بیش از 900,000 آزمون در روز است. برندان فردا

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>