ترودو مبارزه طولانی برای پیوستن به شورای امنیت سازمان ملل متحد بادها را به عنوان سفیران رای

نخست وزیر جاستین ترودو مبارزه طولانی برای دیدن کانادا انتخاب می شوند به طور موقت کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد نقطه اوج چهارشنبه در نیویورک به عنوان سفیر از کشورهای عضو آماده برای رای دادن.

محدود به کشور خود برای سه ماه گذشته ترودو اتحاد داشتند حرف زدند تا بیش از 40 رهبران ملی — از سنگال به اسپانیا از اوگاندا به اوکراین — در پیشنهاد خود را به ضرب و شتم یا ایرلند یا نروژ برای یکی از دو کرسی باقی مانده در حال حاضر برای grabs.

فقط دیروز ترودو در گفتگو با نخست وزیر سنت وینسنت و گرنادین, هند, پاکستان, اسپانیا, اتیوپی و رئیس جمهور آنگولا و مکزیک است. هفته گذشته او در گفتگو با نخست وزیر سنت کیتس و نویس, فیجی, شمال مقدونیه و روسای جمهور رواندا و پاناما.

و آن را نه تنها نخست وزیر که در حال کار بر روی گوشی های. مقامات و وزرای تماس با همتایان خارجی خود به عنوان بخشی از نهایی کوره در رفته فشار برای رای.

باید کانادا برنده, آن را تبدیل به یکی از ده عضو موقت شورای پیوستن به جدول برای یک دوره دو ساله است. واقعی قدرت و نفوذ خود را ادامه خواهد داد به اقامت با شورا پنج عضو دائم: ایالات متحده آمریکا و بریتانیا و فرانسه و روسیه و چین است که نگه داشتن قدرت به وتو قطعنامه.

سازمان دیده بان | ترودو در مورد کانادا شانس برنده شدن در یک صندلی:

نخست وزیر جاستین ترودو با خبرنگاران صحبت می کرد در خارج Rideau کلبه در روز سه شنبه. 2:32

هر سال مجمع عمومی سازمان ملل متحد برگزیدگان پنج کشور به شورای امنیت ، آرا در حال انجام با رأی مخفی و کشورها را مجبور به حفظ دو سوم اکثریت را به نفع خود. اگر کانادا نمی, امن, که اکثریت در دور اول آن خواهد شد که آن را نبرد تا برنده پدیدار می شود.

روند گره خورده می شود تا به سرعت در پنجشنبه دور دوم رای گیری و یا آن را می کشیدن. در سال 1979 آن را در زمان 155 دور برای پر کردن یک صندلی.

کانادا انتخاب شده است و به شورای امنیت شش بار از 1940s اما آخرین آن پیشنهاد در سال 2010 به پایان رسید در شکست برای اولین بار با آلمان و پرتغال در نظر گرفتن دو صندلی کانادا با هدف شد.

ترودو می گوید: تامین امنیت یک صندلی است و نه یک پایان در خود و برای خود اما یک راه برای کانادا “در ادامه به نفوذ” در سراسر جهان است.

“بیش از گذشته یا شماره ماه, آیا آن را در COVID که آیا آن را در توسعه و اصلاحات مالی, آیا آن را در تغییر آب و هوا که آیا آن را در طیف وسیعی از مسائل از حافظ صلح و امنیت برای زنان ما شده اند در حال حرکت رو به جلو و پیشرو راه” ترودو به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه.

“صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد در مبارزات ما بیشتر درگیر و ما ادامه خواهد داد تا بیشتر درگیر در صحنه جهانی است.”

کانادا موفقیت در آنچه در آن می توانید به جدول که نروژ و ایرلند نمی تواند. به عنوان یک کارشناس امتیاز خارج از کشور برگزار پروفایل مشابه در صحنه جهانی است که باعث تمایز به چالش کشیدن.

حدود 60 نفر از 190 متحده در سازمان رای صرفا از روی هوی و هوس خود را سفیران در نیویورک– ریچارد Gowan بین المللی گروه بحران

“وجود دارد مقدار زیادی از خوب تفاوت اما به صورت کاملا صادقانه این سه تن نخود در غلاف اگر شما خواهد شد. آنها بسیار شبیه کشورهای با سابقه طولانی در حمایت از سازمان ملل متحد گفت:” ریچارد Gowan که نظارت گروه بین المللی بحران را به کار وکالت در سازمان ملل متحد.

برخی از این تفاوت ها عبارتند از هر دو نروژ و کانادا بودن اعضای ناتو در حالی که ایرلند است. یکی دیگر از کانادا و حمایتی رابطه با اسرائیل است.

‘ما شما را به عنوان خانواده’

معاون نخست وزیر Chrystia Freeland می گوید کانادا صدا در جهان است مهم تر از همیشه, به خصوص وقتی که می آید به ایستاده برای چیزهایی مانند بر اساس قوانین بین المللی به منظور است که او می گوید: “در معرض خطر است.”

“برخی از اصول و ایده های آن, کانادا مخفف مورد نیاز در جهان امروز به عنوان قبل از هرگز: فمینیسم صحبت کردن برای تنوع سخن گفتن از حقوق بشر صحبت برای محیط زیست; این همه مرکزی ارزش برای دولت ما و آنها مسائل که کانادا قهرمانان در سراسر جهان” Freeland به خبرنگاران گفت: در اتاوا.

میا Mottley نخست وزیر باربادوس می گوید کانادا انجام داده است به اندازه کافی برای به دست آوردن کشور خود رای بدهند.

سازمان دیده بان | نخست وزیر باربادوس در مورد کانادا پتانسیل سهم:

میا Mottley نخست وزیر باربادوس در مورد آنچه که کانادا می تواند به یک کرسی در شورای امنیت سازمان ملل متحد 11:06

“ما به عنوان یک کشور ساخته شده اند بسیار تعیین روشن خواهد بود که ما با حمایت از کشور خود را,” او گفت: در CBC در قدرت و سیاست. “ما شما را به عنوان خانواده است.”

Mottley گفت ترودو شده است بسیار مفید به منطقه از جهان است و شخصا نوشته شده به صندوق بین المللی پول و بانک جهانی به آن دسته از موسسات به تجدید نظر چگونه آنها را فراهم خواهد کرد همه گیر مربوط به حمایت اقتصادی برای کشورهای با درآمد متوسط.

اما آنچه در کانادا به ارمغان می آورد به جدول ارزش آن را نشان دهنده مسائل آن وعده به فشار هنگامی که آن را به شورای امنیت همیشه عوامل کشورها زمانی که آنها در نظر دارند که برای حمایت از. گاهی اوقات فکر کردن در پشت رای بسیار سطحی تر.

“حدود 60 نفر از 190 متحده در سازمان رای صرفا از روی هوی و هوس خود را سفیران در نیویورک و کسانی که سفیران اغلب وعده رای خود را به هر سه نامزد و هیچ کس کاملا مطمئن است که گفتن حقیقت به آنها” Gowan گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>