مشکل تورینگن می شود تازه انتخابات تاریخ

چهار طرف توافق کرده اند که به تازه انتخابات خرما برای تورینگن. دولت جلب عمده اختلاف پس از یک دولت برتر انتخاب شد و با کمک راست حزب AfD.

سیاستمداران از احزاب سیاسی آلمان در شرق آلمان, خارجه تورینگن را انتخاب کرده اند و انتخابات جدید تاریخ به انتخاب هر دو حالت برتر و جدید پارلمان اروپا در دیدار روز جمعه است.

انتخابات برای دولت جدید لیگ برتر برگزار خواهد شد در تاریخ 4 مارس سال 2020 با دولت انتخابات در حال وقوع در آوریل 25, 2021.

مرکز و چپ سوسیال دموکرات (SPD), سبزی های محافظه کار اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) و سخت-سمت چپ Die Linke (سمت چپ) توافق کردند که تاریخ پس از یک جلسه در دولت سرمایه ارفورت.

جدید انتخابات در نظر گرفته شده برای پایان دادن به بحران سیاسی در دولت است. از آن شده است در مرکز جنجال پس از pro-businessFree دموکرات توماس Kemmerich انتخاب شد به عنوان دولت برتر با حمایت راست های جایگزین برای آلمان (AfD) — شکستن سیاسی تابو در کشور است.

چهار طرف همچنین توافق کردند پس از یک ثبات به منظور جلوگیری از AfD از قادر بودن به بازی پادشاه ساز در دولت بعدی.

احزاب تشکیل بلوک علیه AfD

چهار حزب بلوک در نظر دارد به ایستادگی دولت سابق رئیس جمهور Bodo Ramelow به عنوان نامزد خود در آینده مارس دولت برتر انتخابات است. Die Linke سیاستمدار خواهد شد و سپس رئیس دولت موقت تا تورینگن-دولت شهروندان انتخاب کاملا جدید دولت در سال آینده است.

دولت موقت تشکیل خواهد شد قرمز-قرمز-سبز اقلیت ائتلاف SPD, Die Linke و حزب سبز.

دولت موقت در نظر دارد به ترک این توافق از بودجه دولت تا سال آینده.

دولت SPD-رهبر ولفگانگ Tiefensee گفت: این به پایان خواهد رسید “یک وضعیت غیر قابل تحمل یک دوره بدون دولت در یک زمان که در آن دولت نخست وزیر نیز پایین است.”

معاون رهبر از دولت حزب CDU ماریو Voigt صحبت از حزب او برای بازی در نقش “سازنده مخالف” در طول سال آینده.

“این شرایط استثنایی. ما باید به حل بحران با هم.”

حزب سبز سخنگو ان-سوفی Bohm-Eisenbrandt در توییتر نوشت: “در حال حاضر امیدوارم که وجود خواهد داشت قایقرانی ساده پیش رو برای تورینگن.”

kmm/aw (dpa AFP)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>