رئیس جمهور تهمت تحویل نهایی ایالت متحده آمریکا ترم اول خود را سه شنبه شب و در این سال سخنرانی “بود که فوق العاده عجیب و غریب که در مورد شما را فراموش کرده آن را اتفاق می افتد درست در وسط از مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح,” Trevor Noah گفت: در زندگی روزمره نشان می دهد. “آن را مانند شما در وسط شلیک کسی که متخاصم در محل کار, اما پس از آن شما قطع جشن تولد خود را.”

حداقل 10 دموکرات تصمیم به جست و خیز “امشب ضعف” و تحریم او گفتار آنان را نشان می دهد “من شاهد بسیار بی دست و پا شروع به وزارت امور خارجه این اتحادیه که در آن Nancy Pelosi سعی کردم به لرزش برگ برنده را دست, اما او در هیچ کدام از آن” نوح گفت. یک “متمرکز” تهمت “کبوتر حق را به خود greatest hits,” نشان از “او بازیکن-نفرت درجه” و ادامه داد: وسواس با رئیس جمهور سابق باراک اوباما و از هیچ تهمت و گفتار خواهد بود کامل بدون یک مطلق دروغ آشکار است.”

بزرگترین دروغ در مورد مراقبت های بهداشتی بود “آنقدر شدید است که اگر تهمت بود پینوکیو او را impaled میچ مک کانل در صندلی خود را” نوح گفت. “او ادعا می شود قهرمان حفاظت از شرایط از پیش موجود است مانند coronavirus بودن مثل” من دوست دارم مردم من واقعا انجام دهد.'”

هنوز این موضوع از شب بود “مغلوب ساختن پیشی جستن در انجام آنچه او بهترین کند: ایجاد یک نمایش ساخته شده برای تلویزیون” نوح گفت. و “قضاوت 212 ایستاده ovations در طرف آنها محبت خود را ، اما برای دموکرات ها من فکر می کنم Nancy Pelosi اقدامات صحبت می کنند بلندتر از کلمات است.” او خندید و او را پاره مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی: “نانسی پلوسی دوباره آن را انجام داده. من احساس می کنم مثل هر سال او می یابد یک راه جدید برای نشان دادن تهمت فقط کمی او فکر می کند از او و گفتار او.” او به یاد می آورد در سال گذشته وری کف زدن و پیش بینی آنچه پلوسی ممکن است انجام دهید اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود دولت دیگر از اتحادیه. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im