Trevor Noah و استفان کلبرت تعجب می کنم اگر بلومبرگ می توانید تاریخ خود را با زنان متوقف-و-frisk

“دموکراتیک مقدماتی خاموش و در حال اجرا” و پس از نوادا, قفقاز, “بعدی واقعی اولیه است که من در ایالت کارولینای جنوبی” Stephen Colbert گفت: روز پنج شنبه را دیر نشان می دهد. “با فرض اینکه آنها نمی جدایی بین در حال حاضر و پس از آن کارولینای جنوبی در حال برگزاری اولیه خود را در روز شنبه, فوریه. 29 — که جهش روز, یک روز که تنها هر چهار سال یک بار, فقط مانند حزب دموکرات کارولینای جنوبی. کارولینای جنوبی رای دهندگان کل جدید ballgame برای حزب دموکرات” به دلیل آن را نمی blindingly سفید مانند آیووا و نیوهمپشایر.

جو بایدن “در حال حاضر پیشرو در میان رای دهندگان سیاه با 27 درصد” به دنبال “سابق نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار با 22 درصد” کلبرت گفت. “در حال حاضر است که برای تلفن های موبایل شگفت آور, اما بلومبرگ بوده است در خارج وجود دارد در جامعه آمریکا, دست دادن و frisking نوزادان است.” او همچنین “متهم شده است در پرونده های حقوقی متعددی ایجاد ناراحت کننده محیط کار برای زنان, اما او نمی خواهد آزادی زنان که شکایت او از عدم اطلاع توافق,” او اضافه شده است. “آه خوب و در عین حال یکی دیگر از نیویورک میلیاردر با یک سوال تاریخچه با زنان است. بعد ما در حال رفتن به پیدا کردن در مورد فرزندان خود مریک و شکوفه جونیور” وجود دارد یک عکس. این نگران کننده است.

بله “تهدید واقعی به بلومبرگ انتخاباتی است که از گذشته خود” Trevor Noah گفت: در روزانه نشان می دهد. “در حالی که بلومبرگ در خارج وجود دارد در تلاش برای برنده شدن به رای سیاه پوستان در سال 2020 او بر روی نوار در سال 2015 صحبت کردن در مورد افرادی مانند آنها جرم piñatas. … گرفتن بر روی نوار گرفتار تشویق پلیس برای دستگیری مردم سیاه و سفید است که قطعا به شما صدمه دیده است با رای دهندگان. این راه همان شما می توانید از دست دادن رای دهندگان سفید اگر از یک نوار از شما گفت که حیوانات خانگی نیست همان نوزادان است.”

بلومبرگ در تلاش است تا توضیح دهد که به دور خود را متوقف کند-و-frisk, نظرات, اما در زندگی واقعی “او را تشویق خود را در اداره پلیس به درمان مردم سیاه و سفید مانند آنها همه جنایتکاران” نوح گفت. “تا آنجا که او تلاش می کند به حرکت به جلو و از این خبرنگاران اجازه نمی دهد این داستان بروید. آنها در حفظ و hassling او را در رویدادهای سوال او در مورد انگیزه های خود را فقط در تلاش برای پیدا کردن هر چیزی که کمی است که او انجام داده اشتباه است. باید آن را خیلی خسته کننده برای او. و به من می گویند: Mike Bloomberg, خوش آمدید به جهان از توقف-و-frisk.”

نوح نیز در مقایسه با بلومبرگ به Tyrion Lannister در استادانه درست شده 2020 کمپین–بازی تاج و تخت قیاس.

نوح نیز در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن به بیش از حد کردمو هشدار دموکرات ها در برابر ایدئولوژیک خلوص بین صحنه. سازمان دیده بان زیر. پیتر وبر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>