‘فوق العاده خطرناک’: در, ایران, تئوری های توطئه و مذهبی مجادله کند COVID-19 پاسخ

زمانی که COVID-19 شیوع اولین بار در ایران و در فوریه. 19, آیت الله علی خامنه ای اعلام کرد آن را جعل یک توطئه از دشمنان کشور.

وجود دارد گزارش رژیم سعی در سرپوش گذاشتن بر تعداد مرگ و میر تا زمانی که تلفن همراه ویدئوها به نظر می رسد که حاکی از بدن که با عجله به خاک سپرده شد در یک قبرستان در شمال شهرستان قم توسط کارگران با پوشیدن ماسک و منطبق مناسب.

زمانی که حسن روحانی رئیس جمهور در نهایت اذعان کرد شیوع بیماری در فوریه. 26 او گفت: آن را در حکم جرم شده است.

روزنامه نگار ایرانی-آمریکایی Borzou Daragahi که ایران را پوشش می دهد به صورت مستقل در انگلستان گفت: رژیم flips به عقب و جلو بین دو توضیح برای شیوع.

“یکی از آن تبلیغات … به besmirch ایران و چین است. و دیگر این است که آن را نوعی زیستی سلاح و شما می شنوید که از loonies در همه طرف در سراسر جهان از جمله در ایران.”

بسیاری از سران ایران از جمله چندین مشاوران به آیت الله علی Khameini آمده اند با COVID-19. (رویترز)

در واقع در یکشنبه خامنه ای بود که نشان می دهد این ویروس کاشته شد در ایران توسط دولت آمریکا.

ایران مشخص شده فارسی جدید سال جمعه گذشته فرصتی که معمولا شامل خانواده جشن و شاید مراجعه به گورستان به افتخار رفتگان عزیزان. به جای جشن لغو شد و سفر به گورستان بودند محفوظ جدید برای تدفین از اعضای خانواده.

از روز شنبه وجود دارد 1,812 ایرانیان مرده از COVID-19. و ناظران هشدار می دهند که دولت را مبهم و اغلب پارانوئید پیام در مورد رمان coronavirus می تواند منجر به بسیاری از مرگ و میر.

کمی اعتماد به نفس در رهبری

به شدت از این وضعیت بر روی زمین تنها روشن شد که مقامات رژیم در تهران و قم آغاز شد و در تناقض با یکدیگر در مورد تعداد مرگ و میر در فوریه. 24.

“آن زمانی که آنها شروع یکدیگر را متهم mendacity و پوشش و screwing تا که ما شروع به گرفتن بیت و قطعات از حقیقت واقعی,” Daragahi گفت. “من فکر می کنم وقتی که پویا است که در جای گاهی اوقات خطرناک است — اما در این مورد خاص آن خوب بود. آن منجر به شفافیت بیشتر.”

حتی پس از, ایران در مکان نبود اطمینان در زمانی که معاون وزیر بهداشت به نظر می رسد در تلویزیون که در همان روز در تلاش برای تطهیر این شیوع در حالی که به طور مداوم تصفیوی عرق از پیشانی خود را. روز بعد او اعتراف کرد او قرارداد ویروس.

سازمان دیده بان | معاون وزیر بهداشت به نظر می رسد بیمار در تلویزیون ظاهر:

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi پاک کردن پیشانی خود را چندین بار در طول یک کنفرانس خبری در تهران یک روز قبل از او تشخیص داده شد با کوروناویروس. او در حال حاضر تحت قرنطینه. ایران یکی از کشور بدترین ضربه برای COVID-19 یک وضعیت سازمان بهداشت جهانی خواستار “عمیقا نگران.” 0:31

با توجه به تریتا پارسی بنیانگذار ایران و آمریکا شورای این تکان داد ایمان مردم است.

“مردم ایران اعتماد به نفس در رهبری در حال حاضر در تمام زمان کم به دلیل تیراندازی کردن اوکراین هواپیمای” پارسی گفت. “هنگامی که شما یک دولت در زمان بحران در یک زمان همه گیر و وجود ندارد اعتماد عمومی و اعتماد به آنها چه می گویند و چه آنها که فقط باعث می شود همه گیر و بحران در اطراف آن همه خطرناک تر است.”

پیچیده در پاسخ به کروناویروس در ایران است که درگیری میان قدرت سیاسی و مذهبی عمل. کسانی که به شدت مذهبی ممکن است روی صفحه نمایش خود گذشتگی با هجوم آوردند به زیارت سایت های مانند مقبره در قم و مشهد که در آن آنها را اجرا کنید دست خود را و چهره بیش از استادانه درست شده و فلز-کار بر روی دروازه.

برای جلوگیری از گسترش این ویروس در شیوه ای که در طول فارسی تعطیلات سال جدید, دولت اعلام کرد که بسته شدن سایت.

اما محلی ائمه را هیچ یک از آن دولت را محکوم کردند و ناکافی بودن اعتقاد مذهبی. در یک ویدئو از یک اعتراض گسترده در یکی از سایت امام اعلام کرد “چه کسی اهمیت میدهد که اقتدار دستور چه! که در مورد مراقبت های بهداشتی در جهان!” او در ادامه به متهم بین المللی مقامات بهداشتی بودن “کافران و یهودیان!”

دولت شکست تظاهرات و حاضر به باز کردن سایت های.

مرگ و مير است ‘وحشتناک’

“شما افراط گرایان مذهبی تشویق مردم به بی اعتنایی به دستورالعمل دولت وقتی که می آید به این نوع اقدامات احتیاطی که باید انجام شود به منظور جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس. این است که فوق العاده خطرناک” گفت: Parsi.

زائران شیعه را در بازدید از حرم معصومه در قم برای قرن ها. (Mehdi Marizad/خبرگزاری گتی ایماژ)

وی با ذکر یک مطالعه از یک دانشگاه برجسته در ایران است که می گوید که اگر اقدامات احتیاطی گرفته شده به طور جدی COVID-19 ترک می تواند سه و نیم میلیون ایرانی مرده است. “است که یک وضعیت فاجعه آمیز.”

وضعیت در ایران در بیمارستان است به سرعت به سطح بحرانی. دکتر وحید Monsef Kasmaei, یک رئیس اقامت در بيمارستان پورسينا رشت به تازگی ضبط شده صوتی و درخواست برای کمک و ارسال آن به اینترنت است.

“میزان مرگ و میر وحشتناک,” او گفت:. “ما بیست تا سی بدن هر روز دارد در سردخانه. این یک فاجعه است.” مدت کوتاهی پس از ارسال که صوتی دکتر Kasmaei خود قرارداد ویروس و درگذشت. کل کارکنان در زمان استراحت از کار به اسکورت بدن خود را خاموش بیمارستان زمینه.

Parsi شک و تردید است که ایران قادر خواهد بود برای مهار این ویروس در شیوه ای که چین ظاهرا موفق به انجام این کار.

“این نیاز به مراتب محکم تر پاسخ از دولت و به مراتب بیشتر نظم و انضباط توسط جامعه به عنوان یک کل. من فکر نمی کنم دولت ایران از همان نوع کنترل در داخل ایران و نه همان نوع از اعتماد به نفس عمومی وجود دارد که در چین” پارسی گفت.

ایرانی آتش نشانان ضد عفونی کردن خیابان در پایتخت, تهران, در, یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. (خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر چه “آن را از لحاظ نظری ممکن است [برای, ایران برای جلوگیری از گسترش] آن که به نظر نمی رسد به احتمال بسیار زیاد در کوتاه مدت است.”

تحریم ها اضافه کردن به مشکل

در روزهای اخیر وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo اعلام کرد که برگ برنده دولت در واقع افزایش تحریم ها علیه ایران که می تواند به خوبی همه گیر بدتر وجود دارد و ساخت آن را سخت تر برای ایران برای به دست آوردن مقدار مورد نیاز تجهیزات پزشکی.

Parsi فکر می کند این یک اشتباه است.

“اگر این ویروس است که مجاز به چرک و رشد [در ایران]… خطر می کند که در جاهای دیگر بسیار قابل توجه است.” “ما می دانیم که کاملا واضح است که در این دنیای جهانی با این مقدار از تعامل است که گسترش ویروس در هر نقطه در واقع به منزله یک تهدید برای بشریت در همه جا.”

با فایل های از Alex Shprintsen آلبرت لئونگ و متی پیرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>