Travis Scott به ‘کنسرت مجازی’ بزرگترین Fortnite رویداد تا کنون

رئیس جمهور تهمت ادعا جمعه که او فقط شوخی هنگامی که او استدلال در مورد مزایای پزشکی از تزریق مواد ضد عفونی کننده خانگی به عنوان یک درمان برای COVID-19. “من درخواست شد آن sarcastically به خبرنگاران فقط از شما می خواهم برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات هر چند نمی شد تفسیر به عنوان یک شوخی در آن زمان باعث شد شرکت هایی مانند Lysol به نیاز مصرف کنندگان به مصرف محصولات خود را. ایالت مریلند حتی تایید جمعه که آن را به حال “دریافت تماس چند مورد سوال در مورد استفاده از مواد ضد عفونی کننده” را به عنوان آن مربوط به درمان COVID-19.

در روز پنج شنبه تهمت به حال mused به صورت مستقیم: “من ضد عفونی کننده که در آن می زند و آن را در یک دقیقه — یک دقیقه — و آیا راهی وجود دارد که ما می توانیم چیزی شبیه به آن توسط تزریق داخل یا تقریبا تمیز کردن ؟ دلیل این که شما آن را می شود در ریه و آن را نشانی از یک کار فوق العاده ای تعداد در ریه ها پس از آن خواهد بود جالب برای بررسی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از جنجال در گذشته با این ادعا طنز او بود اشتباه مانند زمانی که او معروف خواسته روسیه هکرها برای پیدا کردن هیلاری کلینتون ایمیل. بعد پرسید: برای توضیح نظرات خود را به او گفت: “بدیهی است که من در حال تبادل نظر” اگر چه روسیه در واقع خود را آغاز کرد اولین تلاش برای شکستن به کلینتون سرورهای همان روز او می پرسید: نیویورک تایمز گزارش کرده است.

خبرنگاران کاخ سفید نیز بی اعتقاد است که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال در واقع در نظر گرفته شده خود ضد عفونی کننده نظرات “نشانگر” به خصوص پس از او تبدیل به کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx به موقع خود را به روشن شدن اگر مردم نیز می تواند در “لذت بردن از خورشید” و کشتن ویروس در همان زمان.

“نه به عنوان یک درمان” دکتر Birx کرده بود پاسخ داد. Jeva Lange

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>