قطار و پرواز و کشتی لغو شد و آب و هوا هشدارهای صادر شده در سراسر بریتانیا به عنوان یک طوفان با طوفان نیروی باد و باران های سنگین کتک منطقه در روز یکشنبه.

طوفان Ciara تولید بادها gusting به 150 متر/ثانیه, در شمال ویلز روستای Aberdaron و 138 متر/ثانیه, آسمان صاف; در ویلز شهر کاپل کوریگ.

حداقل 10 شرکت های راه آهن در انگلستان فرستاده “سفر نیست” هشدارها و نزدیک به 20 نفر دیگر گفت: مسافران به انتظار تاخیر یکشنبه.

فرودگاه هیترو لندن و چندین شرکت هواپیمایی تثبیت پروازهای روز شنبه به کاهش تعداد لغو توسط بادهای سنگین است.

این طوفان همچنین موجب سنگین باران باعث انگلستان ملاقات کرد دفتر آب و آژانس به شماره 190 اضطراری سیل هشدارهای.

افراد سازمان دیده بان به عنوان یک قایق ماهیگیری هدایت دریاها طوفانی در راه خود را به رودخانه Mersey در نیو برایتن شمال غرب انگلستان در روز یکشنبه. (پل الیس/خبرگزاری گتی ایماژ)

منچستر سیتی در لیگ برتر فوتبال بازی برابر وستهام روز یکشنبه نامیده می شد با توجه به طوفان ضرب و جرح شمال اروپا. اعلام شده یک ساعت قبل از برنامه ریزی کیکآف در شمال زبان انگلیسی در شهر منچستر با شهر با استناد به نگرانی های ایمنی با توجه به “افراطی و تشدید شرایط آب و هوایی.”

این طوفان منجر به بازی فوتبال در بلژیک و آلمان و هلند نیز به تعویق افتاد.

لوفت هانزا هواپیمایی گفت: وجود خواهد داشت متعدد لغو و تاخیر در آغاز بعد از ظهر یکشنبه و در حال اجرا حداقل تا شنبه صبح. شرکت هواپیمایی قصد دارد برای حفظ عامل مسافت های طولانی پرواز در آن اصلی فرانکفورت hub. Eurowings, بودجه شرکت های فرعی, لوفت هانزا لغو اکثر پروازها برای مدت زمان از طوفان است.

فرودگاه بروکسل نیز شاهد تاخیر و یا لغو.

بیش از حد باد می وزد برای ملکه به حضور در کلیسا

دو پورت در دو طرف کانال انگلیسی, دوور در انگلستان و کاله در فرانسه تعطیل عملیات در میان امواج بالا. کشتی لغو شد, در سراسر منطقه از جمله در تلاطم دریای ایرلند و دریای شمال.

شکستن با او معمول یکشنبه روال ملکه الیزابت حضور در کلیسا در Sandringham با توجه به بالا باد.

این پل هامبر در شمال انگلستان تعطیل یک حرکت خود سایت گفته بود تنها دومین بار عظیم پل شده بود به طور کامل بسته شده است.

در اینجا نمایی از یک آب گرفتگی خیابان در Appleby-در-Westmorland, پس از طوفان Ciara آمار در Cumbria یک شهرستان در شمال غربی انگلستان است. (اوون هامفری/انجمن مطبوعات از طریق آسوشیتد پرس)

یک گاو خال خال شد در یک بزرگراه اصلی در جنوب انگلستان پس از بادهای منفجر کردن نرده ها. اضافه کردن به آب و مشکلات برف سنگین پیش بینی شده برای روز دوشنبه در برخی از نقاط انگلستان

در ایرلند قدرت بود زدم به حدود 10,000 خانه و مزارع و کسب و کار. ملی آب و آژانس ملاقات کرد Eireann هشدار داد که ترکیبی از بالا جزر و مد دریا و طوفانی شرایط حال ایجاد یک خطر قابل ساحلی جاری شدن سیل به ویژه در غرب و شمال غرب.

بادهای شدید زدم برق در شمال فرانسه نیز هست. پاریس مقامات ارسال هشدار به ساکنان و گردشگران به طور یکسان به ماندن در خانه برای ایمنی خود را. پارک ها و گورستان در شهر لیل و در نزدیکی شهرهای تعطیل به عنوان بادهای قوی ترک سنگین شاخه. باز هوا بازار بسته شد.

لوکزامبورگ و آلمان در شهر کلن اعلام کرد که همه بچه های مدرسه می تواند در خانه بمانند دوشنبه برای جلوگیری از سفر تحت شرایط خطرناک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im