قطار اعتقاد به کیم جونگ سازمان ملل متحد را خال خال در خانواده رفت و آمد مکرر

شایعه شده است چرخش در مورد رهبر کره شمالی سلامت پس از او از بین رفته از چشم های عمومی در اوایل این ماه. در حال حاضر یک قطار فکر به او تبدیل شده تا در ونسن ترکیب تصاویر ماهواره ای نشان داده اند.

یک قطار به احتمال زیاد متعلق به رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد شده است پارک شده در ونسن مرکب از حداقل مارس 21 با توجه به تجاری از تصاویر ماهواره ای به اشتراک گذاشته شده توسط کره شمالی مانیتورینگ سایت 38 شمال.

این گزارش می آید گمانه زنی ها در مورد کیم بیماری پس از او از بین رفت و از چشم و از دست رفته مارس 15 بزرگداشت تولد او در اواخر پدربزرگ و کره شمالی بنیانگذار کیم ایل سونگ.

ادامه مطلب: کره شمالی سکوت سوخت حدس و گمان در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت

“حدود 250 متر طولانی قطار” دیده می شد پارک شده در رهبری ایستگاه راه آهن در ترکیب در هر دو مارس 21 و 23 اما نمی شد در حال حاضر در مارس 15, 38 شمالی گزارش شده است.

قطار به نظر می رسد که در ایستگاه وارد شده است که محفوظ است و برای استفاده توسط کیم خانواده “مدتی قبل از مارس 21” و به نظر می رسد “قرار گیرند برای خروج” در آوریل 23.

تصاویر ماهواره ای نمی گویند هر چیزی در مورد کیم بهداشت اما این قطار حضور آشنایی “وزن به گزارش هایی که کیم ماندن در یک منطقه نخبگان در کشور ساحل شرقی” با توجه به واشنگتن-بر اساس گروه نظارت.

کره جنوبی دولت هوش نیز گفت: این کیم معتقد است که ماندن در خارج از پایتخت خبر دادند.

کیم جونگ سازمان ملل متحد سومین نسل از خانواده اش به حکومت کره شمالی و او که قبلا از دست رفته مارس 15 رویداد به افتخار پدر بزرگ خود را پس از فرض قدرت پس از پدرش کیم جونگ ایل مرگ در سال 2011.

کیم مرگ می تواند باعث بی ثباتی در این کشور منزوی تقریبا 26 میلیون, هر چند بسیاری از کارشناسان می گویند کره شمالی به احتمال زیاد نمی خواهد به صورت یک بحران جدی اگر کیم می افتد به طور جدی بیمار یا می میرد, به عنوان در حال حاضر وجود دارد چند ماندگار جانشینان به انتظارنشسته بودند.

نفوذ خود را خواهر و نزدیک محرم کیم یو جونگ که مخفیگاه آنان را در خط بعدی. کره شمالی رسانه های دولتی ساخته شده است هر گونه اظهارات در مورد کیم سلامت. این اولین بار نیست که کیم از بین رفته از چشم های عمومی و اولین بار نیست که چنین ناپدید شدن فرستاده است شایعات چرخش در مورد سلامت خود را.

در سال 2014 رسانه های دولتی گزارش نشده هر فعالیتهای عمومی برای کیم برای حدود شش هفته قبل از او دوباره با یک عصا.

lc/اس ام اس (AP dpa)

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>