تورنتو-محدود ایر کانادا پرواز فرود اضطراری در مادرید

تورنتو-محدود هوایی کانادا هواپیما ساخته شده است فرود اضطراری در مادرید فرودگاه بین المللی پس از خلبانان گزارش یک مشکل موتور و تایر پاره مدت کوتاهی پس از برخاستن.

بوئینگ 767-300 حمل 128 مسافر و هشت خدمه لمس کردن با خیال راحت بعد از گردان جنوب شرقی آدولفو سوارز-فرودگاه Barajas برای چهار ساعت “به استفاده از سوخت و روشن کردن هواپیما برای فرود” ایر کانادا گفت.

موتور مسئله رخ داده است در مدت کوتاهی پس از برخاستن در مادرید شرکت هواپیمایی در بیانیه ای گفت. “تایر همچنین بنا به گزارش ها در پاره برخاست یکی از 10 بر روی این مدل از هواپیما.”

یک سخنگوی فرودگاه اسپانیایی اپراتور AENA گفت: خلبان radioed برج حدود 30 دقیقه پس از برخاستن به درخواست یک اسلات برای فرود اضطراری.

“خلبانان ما به طور کامل آموزش دیده برای این احتمال” ایر کانادا گفت: در یک ایمیل.” با اینحال اضطراری اعلام شد به منظور به دست آوردن فرود اولویت است.”

سازمان دیده بان| ‘وجود دارد واقعا یک انفجار با صدای بلند.’ مسافران توصیف فرود اضطراری

هوایی کانادا مسافران توصیف روز دوشنبه فرود اضطراری در مادرید پس از پرواز خلبانان گزارش یک مشکل موتور و تایر پاره مدت کوتاهی پس از برخاستن. 1:53

اسپانیا در وزارت دفاع گفت: یک جت جنگنده F18 حال اعزام شده است و از یک فرودگاه نظامی در نزدیکی پایتخت اسپانیا برای ارزیابی خسارات وارده به ارابه فرود از Toronto-محدود پرواز AC837.

یک سخنگوی Enaire اسپانیا ناوبری هوایی اقتدار گفت: این هواپیما را فرود دنده نمی بریزید تا درست پس از مصرف کردن و که یک قطعه از آن ممکن است آسیب دیده و بخشی از یکی از موتورهای. این مقام مجاز نام برد و در گزارش های رسانه ها.

موتور مسئله به احتمال زیاد باعث بازگشت به فرودگاه

Benoit Gauthier بازنشسته Air Canada خلبان که در پرواز برای 37 سال گفت: تایر پارگی و موتور مشکل هستند “به احتمال زیاد” متصل است.

“هنگامی که یک تایر پاره بر برخاست همیشه وجود دارد یک کنترل از راه دور شانس است که آن را منفجر و بخشی از لاستیک به پایان می رسد تا در موتور او گفت:” در یک مصاحبه تلفنی.

موتور مسئله به احتمال زیاد باعث بازگشت به فرودگاه در حالی که با استفاده از سوخت باعث می شود برای یک سبک بار بر روی یک هواپیما که فاقد قدرت کامل از آن دوم توربین, او گفت:.

“اگر شما از دست یک موتور شما نمی خواهید به عبور از اقیانوس اطلس. شما می خواهید به زمین” Gauthier گفت.

هوایی کانادا بوئینگ 767 هواپیماهای پارک شده در Barajas فرودگاه بین المللی پس از ساخت امن فرود اضطراری در مادرید اسپانیا روز دوشنبه. (G. W. ارتگا/آسوشیتد پرس)

گیدو Fioravantti که پدرش در هواپیما تایید فرود ایمن از نیویورک است.

“فرود با خیال راحت همه چیز خوب است!” Fioravantti گفت.

سازمان دیده بان | Air Canada هواپیما باعث فرود اضطراری در مادرید:

تورنتو-محدود پرواز ساخته شده فرود اضطراری پس از موتور و تایر مشکلات 0:35

همه 136 نفر در هیئت مدیره خواهد بود با ارائه اتاق های هتل ها و rebooked در دیگر پروازهای هوایی کانادا گفت.

ژیل LeVasseur استاد از کسب و کار و قانون در دانشگاه اتاوا گفت: شرکت هواپیمایی موظف به جبران مسافران بیشتر تحت کانادا جدید حقوق مسافر منشور.

“این است که خارج از کنترل” LeVasseur گفت: در یک مصاحبه تلفنی.

“آن را مانند اگر شما یک شکست و یا شما را اجرا نمی خود را تعمیر و نگهداری مناسب,” او گفت:.

LeVasseur گفت: Air Canada باید بررسی پروتکل های ایمنی برای لاستیک و تولید کننده برای جلوگیری از آینده پارگی.

اسپانیا El Mundo وب سایت روزنامه منتشر شده صوتی آن گفت: برجسته هواپیما خلبان توضیح به مسافران نیاز به بازگشت به مادرید به دلیل یک چرخ شده بود آسیب دیده در طول برخاست.

“از آنجا که ما کمی بیش از حد سنگین ما باید برای خلاص شدن از سوخت را قبل از اینکه قادر به زمین” صدای شنیده می شود گفت: در اسپانیایی.

مادرید ساکنان نوشته شده ویدئوها آنلاین نشان دادن یک هواپیمای در حال پرواز غیر منتظره ای کم و بیش در پایتخت اسپانیا را در مرکز و حومه.

این دومین حادثه از این روز در مادرید فرودگاه بین المللی شلوغ ترین در کشور است. پیشتر در روز دوشنبه فرودگاه بسته برای بیش از یک ساعت با توجه به گزارش رویت از هواپیماهای بدون سرنشین در مجاورت.

سایت ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر