گردباد ممکن است در جنوبی یک هفته پس از حداقل 36 درگذشت از طوفان

MONTGOMERY, علا. — احتمال آب و هوایی شدید است دوباره در پیش بینی جنوبی یک هفته پس از یک گردباد شیوع کشته شدن دست کم 36 نفر در منطقه است.

“متعدد طوفان شدید به نظر می رسد به احتمال زیاد پنج شنبه از شرق تگزاس به کارولینای جنوبی” سرویس ملی آب و هوا گفت: در یک هشدار.

پیش بینی گفت: چندین قوی گردباد ممکن است رخ دهد از بخش هایی از شمال شرقی لوئیزیانا به آسیای مرکزی و جنوبی می سی سی پی و آلاباما یکشنبه بعد از ظهر و شب. یک نوار از آسیب باد و در ادامه گردباد تهدید را نیز گسترش در سراسر گرجستان و بخش هایی از ایالت کارولینای جنوبی از طریق پنج شنبه شب.

تگرگ های بزرگ ممکن است بیش از حد از این منطقه به عنوان آژانس گفت.

طوفان تهدید می آید یک هفته پس از عید پاک طوفان زد جنوبی. خدمات ملی آب و هوا گفت: بیش از 100 گردباد زده جنوب در روز یکشنبه و دوشنبه. مقامات گفت: حداقل 36 نفر کشته شدند در دو روز وقوع طوفان.

پیش بینی و فرمانداران خواست مردم برای نظارت بر آب و هوا و نیاز به اقدامات احتیاطی.

“به عنوان شدید آب و هوا انتظار می رود که این آخر هفته من از همه می خواهیم به ماندن آب و هوا آگاه و برنامه بازی. لطفا ادامه به نظارت بر رسانه های محلی برای آب و هوا و اطلاعات مربوط به به روز رسانی و توجه به جهات از مقامات محلی” لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: در یک پست در رسانه های اجتماعی.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>