تهمت مقامات دولت اختلاف نظر دارند که آیا CDC را COVID-19 پاسخ به ” اجازه بدهید این کشور پایین

Does مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بر این باورند مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) اجازه دهید این کشور با آن coronavirus پاسخ ؟ این بستگی به این دارد که شما بخواهید.

CDC مواجه شده است و معترضان در طول همه گیر برای اولین بار ارائه یک آزمون که موفق به دقت تشخیص رمان coronavirus و سپس به سرعت که در آن یافت ملی خود را تست قابلیت های.

در صبح روز یکشنبه کاخ سفید مشاور پیتر ناوارو گفت: “در اوایل این بحران CDC که واقعا تا به حال مورد اعتماد ترین نام تجاری در سراسر جهان در این فضا واقعا اجازه این کشور را با تست” در حالی که سلامت و خدمات انسانی وزیر الکس آذر پیشنهاد مخالف است.

ناوارو گفت: دیدار با مطبوعات میزبان چاک تاد “نه تنها (CDC) نگه داشتن تست درون بوروکراسی آنها تا به حال بد و آزمون است که آیا ما را به عقب.”

بعد از آن در صبح میزبان CBS’ چهره ملت مارگارت برنان خواسته آذر “همکار خود را پیتر ناوارو گفته است که CDC اجازه دهید این کشور پایین است. با توجه به CDC گزارش به شما, آیا شما مسئولیت برای که؟”

“من باور نمی CDC اجازه دهید این کشور پایین” آذر گفت. “من باور دارم CDC در خدمت مهم بهداشت عمومی نقش و آنچه همیشه مهم بود که بخش خصوصی به جدول.”

آذر گفت: این بیماری همه گیر کوروناویروس ایجاد یک به طور کامل به چالش بی سابقه.

“شده است وجود دارد هرگز یک ملی فوری تست رژیم در سراسر بخش های دولتی و خصوصی. ما تا به حال به معنای واقعی کلمه ساخت این از زمین تا” آذر گفت:, و اضافه کرد که CDC نقش توسعه آزمون است که سلامت labs انجام خواهد شد برای یک تشخیص اولیه “اما پس از آن ما تعداد در بخش خصوصی در واقع به مقیاس بزرگ و با آزمون و ظرفیت و “این چیزی است که ما انجام داده ایم در زمان تاریخی.”

نوشتن به سانیا منصور در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>