بالا دادگاه آلمان به پروب سابق قضات نازی لینک

آلمان دادگاه قانون اساسی این است که به بررسی احتمال دخالت آن پس از جنگ قضات در آلمان نازی است. یکی طولانی در خدمت قاضی تصدی به طور خاص به عنوان مشکل دیده میشود.

دادگاه قانون اساسی آلمان را بررسی سوابق اولیه آن قضات برای پیدا کردن اگر آنها تا به حال لینک کلیک کنید برای حزب نازی که در دادگاه رئیس جمهور Andreas Vosskuhle گفت: در کارلسروهه است.

دادگاه — ساخته شده از 16 قضات از دو senates — تصمیم به رسمی روند پس از دو یا سه سابق قضات را متذکر شد که در ارتباط با نازی ها گفت: Vosskuhle.

هدف از این تحقیق خواهد بود “برای دریافت بیشتر اطمینان در مورد گذشته ما” گفت: Vosskuhle. اولیه بحث با مورخان در حال حاضر شروع ،

بیشتر بخوانید:آلمان میلیاردر خانواده برای اهدای $11M بیش از نازی ها گذشته

نازی ها گذشته است ؟

دادگاه قانون اساسی آغاز به کار کرد و در سال 1951 دو سال پس از آلمان قانون اساسی به اجرا در آمد.

یک قاضی با بهره از اوایل سال دادگاه است Willi Geiger که خدمت بین سال 1951 و در سال 1977.

در طول رژیم نازی که حکومت آلمان از سال 1933 تا 1945 Geiger دست یک تعداد احکام اعدام برای جرایم جزئی در حالی که ریاست دادگاه ویژه تحت آدولف هیتلر NSDAP ، او همچنین به آن را دیدم که اعدام علنی و تبلیغ.

وزارت دادگستری بررسی به خود و حزب نازی در سال 2016 به پایان رسید. وزارت دریافتند که بیش از نیمی از مقامات ارشد آن شده بود اعضای حزب نازی.

به طور کلی وکیل و دادگاه فدرال دادگستری آلمان بالاترین دادگاه جنایی — در حال حاضر در حال انجام تحقیقات مشابه.

kmm/ng (dpa, KNA)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>