بالا خطرات ژئوپولیتیک در سال 2020: Coronavirus به روز رسانی

Coronavirus نه فقط لغو روزانه زندگی به عنوان ما آن را می دانم; همچنین طرح میتوانست سیاست جهانی. من مشغول به کار بر روی بدانند چه coronavirus معنی برای جغرافیای سیاسی فراتر از بحران فوری است که ما هستیم. به عنوان مثل من revisited ما بالا خطرات 2020 که ما منتشر شده در ماه ژانویه و به روز رسانی آنها (که برای اولین بار در تاریخ ما ما تا کنون انجام داده است که با تاثیر بالقوه که coronavirus را در هر یک از آنها. در اینجا ما بروید:

  1. تقلب! که حاکم بر آمریکا ؟

در ژانویه ما نگران مشروعیت انتخابات آینده با توجه به خرید اینترنتی از سیاسی ترین استیضاح روند در تاریخ نزدیک به یقین از دخالت خارجی و نامزد ریاست جمهوری خود را برگرفته تئوری توطئه شعله های آتش. این یک قوی ترکیبی از عوامل است که تضمین شده تقریبا نیمی از کشور می مانند انتخابات “به سرقت رفته” از آنها اگر مورد نظر خود را نامزد برنده نشد. همه که همچنان درست است… و در حال حاضر Coronavirus باز می شود تا یک نام تجاری جدید راه برای سیاسی recriminations و mudslinging در حالی که همه پیچیده فیزیکی عمل می کنند از رفتن به پای صندوق های رای. ما هرگز اقدام به یک کشور گسترده پست الکترونیکی-در رای دادن یا national e-voting و سیاسی محیط زیست به عنوان قطبی به عنوان این یکی حتی کوچکترین سکسکه ارائه خواهد شد مقدار زیادی از علوفه برای مردمی برای محکوم کردن هر گونه نتیجه انتخابات آنها را دوست ندارم.

حکم: Coronavirus را افزایش می دهد این خطر است.

  1. بزرگ ترین جدایی

در ژانویه ما پرچم است که به عنوان بد به عنوان تکنولوژی جنگ بین آمریکا و چین تا به حال بالقوه برای تبدیل شدن به وجود بدتر بود و در عین حال برای رفتن به این تقسیم بین چین و ایالات متحده خواهد نشت به دیگر اقتصادی مناطق. Coronavirus دارای سرعت بالا است که جدول زمانی قابل ملاحظه ای; تولید و خدمات بخش در حال حاضر مجبور به شروع مجدد زنجیره تامین و کارکنان خود را داده قرار گرفتن در معرض به چین است. کسانی که حرکت برای زمان حال موقتی هستند اما دیگر زمان بهداشت جهانی بحران دارد به کسب و کار بیشتر خواهد بود مجبور به در نظر گیری این حرکت دائمی و عمیق تر شدن شکاف میان آمریکا و چین است.

حکم: Coronavirus به طور قابل توجهی افزایش می دهد و این خطر است.

  1. آمریکا/چین

در ادامه—ما ساخته شده این نقطه چند ماه پیش به عنوان اقتصادی کشمکش میان آمریکا و چین تشدید مبارزه بین این دو تنها ابرقدرت اقتصادی خواهد تبدیل به گسترده تر مبارزه با نفوذ و ارزش نیز همراه با امنیت ملی عناصر به عنوان به خوبی. این بیش از حد شده است شتاب coronavirus که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای حزب خود را آغاز کرده اند با اشاره به عنوان “ووهان ویروس” و “چینی virus”. چین در همین حال شده است هل دادن داستان است که coronavirus شد bioengineered در ارتش ایالات متحده آزمایشگاه. هر دو کشور دارای رهبرانی که خیلی مراقبت چگونه پاسخ خود را به کروناویروس است که مشاهده شده توسط هر دو داخلی و بین المللی مخاطبان تخمگذار تقصیر را به گردن یک دیگر کمک نمی کند حاوی ویروس به هیچ وجه, اما آن را نشانی از کمک به آنها را منحرف سیاسی خرید اینترنتی. که به معنی بسیار بیشتر از ایالات متحده-چین تلاطم رفتن به جلو.

حکم: Coronavirus به طور قابل توجهی افزایش می دهد و این خطر است.

  1. MNC را به نجات

روابط بین بخش خصوصی و دولتی باید به ندرت آسان است. اما به عنوان مشکلات جهان است شروع به کوه و دولت تلاش برای نگه دارید تا مردم شروع به دنبال شرکت های چند ملیتی (MNCs) برای کمک به مقابله با بسیاری از مسائل که هنوز در این جوامع است که در آن این شرکت های چند ملیتی اداره می شود و استخراج سود. قبل از coronavirus ما انتظار می رود تا سال 2020 به یک سال است که این MNCs را خواستار اقدام بیشتر در مسائل اجتماعی مانند تغییر آب و هوا و مبارزه با فقر در حالی که همه آنها در تلاش برای جلب رضایت سهامداران در یک رکود اقتصادی جهانی محیط زیست است. که رکود اقتصاد جهانی همچنان یک چالش عظیم برای آنها داده شده coronavirus و جدید زنجیره تامین نگرانی اما در حال حاضر دولت باید دیگر نگرانی های گذشته از برگزاری MNCs به حساب; چه چیزی بیشتر به چالش coronavirus به ارمغان می آورد ارائه می دهد فرصت برای شرکت های فن آوری و دارو به گام تا و کمک به مردم زندگی خود را به عنوان به طور معمول به عنوان ممکن است در طول این بار تلاش. تماس با آن بشویید.

حکم: Coronavirus نه افزایش و نه کاهش می یابد و این خطر به طور قابل توجهی.

  1. هند اصلاح می شود

ما به طور قابل توجهی شدت دستپاچه مورد نارندرا نخست وزیر هند را به نوبه خود به ناسیونالیسم هندو زمانی که ما نوشته اصلی ما گزارش در ماه ژانویه یک جهت گیری سیاسی بود که قابل توجه انشعابات برای جامعه هند به عنوان کشور در حال پیشرفت به سمت اصلاحات اقتصادی است. ما همچنان نگران است که… اما تا کنون هند موفق شده است برای رسیدگی به شیوع کروناویروس خوبی است. هیچ تضمینی وجود ندارد که خواهد شد مورد رفتن به جلو به خصوص که این کشور سه بار به عنوان شلوغ چین از نظر تراکم جمعیت است و هیچ جا در نزدیکی همان نوع از سلامت سیاسی و ظرفیت پاسخ به چین است. و اگر یک Coronavirus شیوع ریپ طریق هند می تواند فشار کشور به سمت در عین حال بیشتر تحولات اجتماعی. خوب نیست.

حکم: Coronavirus را افزایش می دهد این خطر است.

  1. جغرافیای سیاسی اروپا

قبل از Coronavirus ضربه E. U.—تحت رهبری جدید با اخیر ورود رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen شد آماده سازی خود را قاطعانه تر رویکرد به هر دو ارتباط آن با چین و ایالات متحده است. آن را تبدیل به آشکار از طریق افزایش tech مقررات سختگیرانه تر مجری/استفاده از قوانین تجارت و تعرفه ها و حتی افزایش همکاری نظامی میان اروپایی بلوک باقی مانده عضو. بدیهی است که ورود coronavirus در سواحل اروپا در حال حاضر اساسا تغییر کرده است که جهت—به جای مبارزه با آمریکا و چین در جغرافیای سیاسی حوزه بروکسل در حال حاضر متمرکز بر مبارزه با کروناویروس در خانه. اگر آن را ندارد که با موفقیت آن را به خوبی ممکن است آن مناظر را بر روی ایالات متحده و چین; اگر آن را نمی کند, اروپا ممکن است مشکلات بزرگتر در دست خود را, به خصوص اگر آن را مجبور به تلاش برای نجات بلوک کتک اقتصاد با سیاست های پولی گزینه های است که به سرعت رو به کاهش.

ویژه داستان
در پی Coronavirus اینجا چرا آمریکایی ها در حال جمع اوری کاغذ توالت
ما وحشت خرید نشان دهنده یک چیز ما می توانیم کنترل

حکم: Coronavirus نه افزایش و نه کاهش می یابد و این خطر به طور قابل توجهی.

  1. سیاست در مقابل اقتصاد از تغییر آب و هوا

تغییر آب و هوا است unalterably شروع حرکت از سیاسی به حاشیه جریان اصلی سیاسی; 2020 سال است که اقدام آب و هوا شتاب خواهد نیروی برخورد بین فعالان دولت و کسب و کار. و در حالی که تغییرات آب و هوایی هنوز هم نشان دهنده بزرگترین فیزیکی و تهدید وجودی جهان, چهره ها, مستقیم و بی واسطه با آن این مسئله بود که درمان شده است جایگزین توسط کوتاه مدت بحران coronavirus. این خبر خوبی برای مبارزه با تغییر آب و هوا که از آمدن در سال 2020; که بدتر اخبار برای مبارزه با تغییر آب و هوا به طور کلی است که هنوز هم نیاز بود پایین خط.

حکم: Coronavirus به طور قابل توجهی کاهش می یابد این خطر (در حال حاضر).

  1. شیعه اوج

غلط سیاست آمریکا در قبال شیعه به رهبری کشورهای خاورمیانه (ایران و عراق) بود و سوق دادن منطقه به سمت بی ثباتی ما هشدار داد در ژانویه. اما با وجود شعارهای نه ایالات متحده و نه ایران می خواست واقعی رویارویی نظامی (به سلیمانی ترور تحمل نیست). در حال حاضر هر دو ایالات متحده و ایران در حال تلاش برای مقابله با شیوع بیماری های داخلی از coronavirus معنی که هر دو طرف باید حتی کمتر انگیزه ای برای رفتن به جنگ با یکدیگر است. در همان زمان هر چند قابل توجهی شیوع کروناویروس در عراق و سوریه می تواند معامله واقعی ضربات به دو کشور در تلاش برای انتخاب کنید تا قطعات و ثبات خود را که سیاست ایالات متحده نبود کمک به آنها انجام این کار در وهله اول.

حکم: در حالی که coronavirus کاهش خطرات ناشی از سیاست ایالات متحده نسبت به ایران را افزایش می دهد و آنها را در سوریه و عراق است.

  1. نارضایتی در آمریکای لاتین

آمریکای لاتین بود که در بحران سیاسی و حتی قبل از coronavirus با تازه ایجاد طبقه متوسط خواستار خدمات عمومی بهتر و کمتر فساد از رهبران خود و گرفتن آنها را. همانطور که از نوشتن این امریکا هنوز به آمار به عنوان سخت از Coronavirus به آسیا و اروپا اما ممکن است تنها یک ماده از زمان است. همراه با سقوط اخیر قیمت نفت پس از روسیه و عربستان سعودی تصمیم به وارد کردن نفت-قیمت جنگ رهبران کشورهای تولید کننده نفت مانند برزیل و کلمبیا, اکوادور و مکزیک نیاز به بریس برای برخی دشوار است هفته آینده; بنابراین بیش از حد بقیه از آمریکای لاتین که سیستم بهداشت و اساسی در زیرساخت های تست خواهد شد مانند قبل از هرگز در هفته های آینده و ماه… همه در حالی که جمعیت در حال حاضر در لبه ساعت در.

حکم: Coronavirus به طور قابل توجهی افزایش می دهد و این خطر است.

  1. ترکیه

به عنوان با آمریکای لاتین, ترکیه هنوز به آمار به عنوان سخت به عنوان Coronavirus به کشورهای دیگر در جهان است. اما هیچ تضمینی وجود ندارد که گذشته و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان در حال حاضر دارای یک سابقه ثبت شده از بازیگری نامنظم زمانی که او احساس می کند, سیاسی و اقتصادی تحمل فشار را بر روی او. که فشار در حال حاضر نصب داده شده با مشخصات بالا defections از او حاکم حزب عدالت و توسعه یک نرم شدن اقتصاد ترکیه و هزینه ماجراجویی نظامی در سوریه است که به طور جدی تیره و تار روابط ترکیه با روسیه و اتحادیه اروپا است. اضافه کردن در قریب الوقوع فشار از coronavirus و آن را ممکن است اردوغان ضربه شلاق در جدید و حتی بیشتر غیر قابل پیش بینی راه به عنوان او در تلاش برای حفظ قدرت و محبوبیت است.

حکم: Coronavirus را افزایش می دهد این خطر است.

*

این همه ما هنوز در اوایل روز از coronavirus تغییر زندگی به عنوان ما آن را می دانم. ما را حفظ خواهد کرد پیگیری تحولات کمک به ایجاد حس از آنچه coronavirus به معنی برای هر دو سیاست و بازار رفتن به جلو.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>