رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه به یکی از انحصاری پیچهای تودرتوی سخنرانی در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس در واشنگتن است. او زمان زیادی را صرف شعار دستاوردهای دولت او و انتقاد رسانه ها و حزب دموکرات صرفه جویی در برخی از ویژه shoutouts برای او بالقوه ریاست جمهوری مخالفان.

مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر را رد کرد و از سوی دیگر ، الیزابت وارن (D-جرم.), سناتور. Ctq (D-Minn.), و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttgieg گفته وی آنها را به عنوان غیر تهدید, اما او به نظر سنجی غیر رسمی از مخاطبان برای ارزیابی اینکه آیا هواداران خود خواهد و نه در سن. برنی ساندرز (I-Vt.) یا معاون رئیس جمهور جو بایدن در ماه نوامبر. جمعیت خروشان نشان داد آنها امیدوارند او چهره با سابق است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد ساندرز ممکن است یک کمونیست اما اعتراف بایدن تر است متوسط است. او گفت: این مشکل با 77 ساله بایدن است که او در واقع نمی خواهد بود قادر به رهبری کشور خواهد شد و به جای “نشستن در خانه برخی از مکان است.”

اما حتی است که محدودتر در مقایسه با مسخره تهمت ذخیره شده برای نامزد — میلیاردر و سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار. به عنوان او اغلب تهمت سرگرم کننده ساخته شده از بلومبرگ ارتفاع و جمعیت ظاهرا نمی تواند به اندازه کافی از آن را به عنوان روال منجر به یک شعار از “چهار سال دیگر.” تیم O’donnell

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im