Tom Morello وزن در یک فن واکنش دهید بی پایان خشم علیه ماشین الگوهای رفتاری

یک خشم علیه ماشین فن گفت که او با تعجب به یاد بگیرند که این گروه که نوشت آهنگ ها مانند “از خواب بیدار”, “کشتن به نام,” “Bulls on Parade” و “قدرت” بود که سیاسی فکر. پس از ساخت و احساسات خود را شناخته شده در توییتر در مورد چگونه او ممکن است به طور تصادفی گوش دادن به آهنگ ها اشاره کرد برای سال دیگر کاربران توییتر شده اند بیرحمانه برشته آنها را برای آن و گیتاریست گروه Tom Morello در سرگرم کننده پیوست.

آن زمانی آغاز شد که یک کاربر توییتر به نام اسکات کاستاندا توییتی در Morello در سه شنبه شب. “من استفاده می شود به یک فن تا خود را از عقاید سیاسی بیرون آمد. موسیقی است و من محراب و آخرین چیزی که من می خواهم به شنیدن سیاسی است BS که من با گوش دادن به موسیقی” کاستاندا نوشت: ظاهرا غافل که او با گوش دادن به یکی از محبوب تر سیاسی گروه های راک تمام وقت است.

Morello در پاسخ به او آشکارا سابق فن پرس و جو. “اسکات!! چه موسیقی از معدن بودند شما یک فن از آن نمی باشد “سیاسی BS”? من نیاز به می دانم به طوری که من می توانید آن را از فروشگاه” او هنوز توییتی.

ارز باعث شد هزاران نفر از پاسخ ها و جوک هایی که skewered کاستاندا ظاهرا از دست رفته گروه سیاسی خم که روشن است در آن آهنگ و آلبوم عناوین, شعر و نام گروه.

زمانی که نظر رسیده و برای تایید او یک ربات نیست اما یک فرد واقعی—Castaneda گفت: دیترویت مترو باراست که در حالی که او می دانست که گروه های سیاسی او “خسته” از شنیدن “مسائل سیاسی” از نوازندگان و احساس می کند که “آن را بدتر و بدتر و بدتر” که منجر به او را به صدای جیر جیر ترس خود را. در حالی که کاستاندا گفت: خروجی است که او “به ندرت” رفت و در توییتر او در حال حاضر به نظر می رسد که حذف شده و حساب خود را به طور کامل و ممکن است از دست رفته برخی از 10,500 پاسخ صدای جیر جیر خود را به دست آورد.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>