توکیو با اکراه خاموش برخی از غیر ضروری کسب و کار پس از Coronavirus موارد سه گانه در 10 روز

یک رقیب سابق نخست وزیر شینزو آبه موفق به کسب یک پیروزی نسبی در یک پیشنهاد به غیر ضروری کسب و کار در توکیو به بعد از نزدیک اضطراری اعلام شد بیش از coronavirus در اوایل این ماه.

سرو Pachinko و اینترنت کافه ها در پایتخت خواسته خواهد شد که به نزدیک در حالی که “izakaya” نوشیدن نقاط خواسته خواهد شد که به کاهش ساعت خود را تحت یک برنامه به بعد اعلام می شود جمعه پخش عمومی NHK گفت. دولت های محلی برنامه ای برای قرار دادن این طرح به اثر شنبه ها پخش گفت.

توکیو فرماندار Yuriko Koike که هنگامی که به دنبال سرنگونی آبه بود wrangled با دولت مرکزی در طول زمان و تا چه حد از خاموش شدن نیاز به کنترل ویروس. موارد تایید شده در پایتخت را سه برابر در 10 روز به بالا 1,500. این شهرستان گزارش یک رکورد 181 عفونت های جدید پنج شنبه.

در حالی که اورژانس سبب فرمانداران محلی به منظور کسب و کار به وزیر اقتصاد Yasutoshi نیشیمورا تا به حال نام آنها را برای نظارت بر اثر یک درخواست برای افراد به ماندن در خانه قبل از انجام این کار. دولت این هفته اعلام کرد از ماه اضطراری در هفت استان به نمایندگی از حدود نیمی از ژاپن در اقتصاد تعميق ترس که خروجی شیرجه می تواند به میزان 20 درصد در سه ماهه جاری.

آرایشگاه و فروشگاه و فروشگاه های سخت افزاری نمی خواهد پرسید به نزدیک NHK گفت: در حالی که هتل ها و حمام های عمومی تعریف شده است به عنوان خدمات ضروری توسط دولت مرکزی. Koike که تا به حال برای یک لابی گسترده تر خاموش تنظیم شده است برای ارائه یک کنفرانس خبری در ساعت 2 بعد از ظهر به توضیح جزئیات بیشتر.

Koike تا به حال تحت فشار قرار دادند آبه را به اورژانس اعلام جرقه نادر, عمومی, درگیری بین دولت مرکزی و رهبر این کشور بزرگترین منطقه شهری. هنوز خود را تف کرده به مراتب کمتر خصمانه نسبت به مشابه رقابت در ایالات متحده, که در آن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تحقیر فرمانداران در ویروس-آمار متحده مانند میشیگان و نیویورک و واشنگتن برای انتقاد از دولت خود را از دست داده و وقوع.

اقتصادی ضربه

آبه گفت: ژاپن مواجه شد آن را بدترین بحران اقتصادی از زمان پس از جنگ جهانی دوم زمانی که او اعلام کرد اضطراری ساخته شده و یک درخواست تجدید نظر عاطفی برای مردم به ماندن در خانه. حرکت دست قدرت به فرمانداران محلی از جمله اجازه می دهد آنها را به درخواست برخی از کسب و کار به طور موقت.

در حالی که افزایش شدید عفونت موجب ترس از یک بحران مانند دیده می شود که در ایالات متحده و بخش هایی از اروپا و ژاپن و تا کنون شانس بهتر از اکثر کشورهای توسعه یافته و دارای کمترین موارد تایید شده در میان گروه هفت پیشرو دموکراسی.

Koike هشدار داده است یک “مستند” شبیه به کسانی که در برخی از شهرهای اروپایی ممکن است تبدیل لازم است. در مقابل آبه بارها گفت ژاپن هیچ قانونی آن زراد خانه اجازه می دهد تا چنین اقدامات سختگیرانه و حتی خود را سرزنش تاخیر اورژانس اعلام نیاز برای برطرف کردن سوء تفاهم است.

در یک پیام ویدئویی چهارشنبه Koike گفت: او به عقب گرفته شد که نیشیمورا به نام در یک جلسه دو هفته تاخیر در تعطیلی کسب و کار. او گفت: از مردم درخواست شد او را به تصمیم گیری فوری.

دولت های محلی را به هیچ وجه از وادار کردن کسب و کار برای بستن و رئیس کابینه وزیر Yoshihide Suga گفت: این قانون نیاز به هر گونه محدودیت برای به حداقل نگه داشته شود.

Koike و آبه را تحت سلطه عناوین در گیر کار هم به حفظ توکیو به عنوان میزبان شهرستان برای بازی های المپیک 2020 و اکراه تنظیم بی سابقه یک سال به تعویق افتادن حرکت بازی به 2021.

“آبه بود و تمایلی به اعلام وضعیت اضطراری در وهله اول به دلیل تاثیر منفی به اقتصاد” گفت: تینا Burrett استادیار علوم سیاسی در دانشگاه سوفیا در توکیو. “بر اساس آنچه به نظر می رسد به کار در کشورهای دیگر, من فکر می کنم Koike یک درک واقعی تری از آنچه باید اتفاق می افتد به عفونت نرخ پایین.”

–با کمک از Emi Nobuhiro و معصومی Suga.

تماس با ما در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>