توکیو المپیک غیر واقعی و بدون واکسن می گوید, ژاپنی, انجمن پزشکی

سر از ژاپن در انجمن پزشکی فکر می کند آن را دشوار خواهد بود برای برگزاری بازی های المپیک بدون موثر coronavirus واکسن.

“من امیدوارم که واکسن و داروهای توسعه یافته خواهد بود به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” ژاپن انجمن پزشکی جمهور Yoshitake Yokokura روز سه شنبه گفت.

ژاپن و کمیته بین المللی المپیک موافقت برای به تعویق انداختن توکیو 2020 تابستان بازی ها تا ماه جولای سال آینده به خاطر این بیماری همه گیر کوروناویروس. ژاپن تحت یک monthlong وضعیت اضطراری در میان افزایش سریع عفونت در سراسر کشور که در بیمارستان ها سبب شیوع.

Yokokura نمی گویند که آیا او مخالف المپیک بدون یک واکسن.

“مهم این است که یک وضعیت با عفونت در آن نقطه است. اگر عفونت تحت کنترل هستند و تنها در ژاپن و آن را دشوار است به نگه داشتن بازی مگر اینکه این بیماری همه گیر است و بیش در بقیه جهان است,” او گفت:.

کارشناسان گفته اند که آن را می تواند 12-18 ماه یا بیشتر به توسعه یک واکسن ایمن و موثر برای استفاده بالینی.

ژاپن 13,576 گزارش ویروس موارد به علاوه 712 نفر دیگر از کشتی کروز قرنطینه در نزدیکی توکیو در اوایل سال جاری با 389 مرگ و میر وزارت بهداشت روز سه شنبه گفت.

توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت: بازی های المپیک خواهد بود “اوراق” اگر آنها نمی تواند محل را در سال 2021 با توجه به مصاحبه منتشر شده روز سه شنبه. (Issei کاتو/فردا نیوز)

در ضمن توکیو 2020 جمهور Yoshiro موری گفت که بازی های المپیک در حال حاضر به تعویق افتاد تا 2021 خواهد بود “اوراق” اگر آنها می تواند صورت نمی گیرد و سپس با توجه به مصاحبه منتشر شده در سه شنبه.

کمیته بین المللی المپیک و دولت ژاپن در ماه گذشته به تعویق افتاد و این بازی تا ماه ژوئیه سال 2021 به دلیل تاثیر از شیوع کروناویروس.

با این بیماری همه گیر در سراسر جهان به عفونت رای نوردی و کارشناسان نشان می دهد یک واکسن است که هنوز هم یک راه طولانی کردن سوالات خواسته شده در مورد اینکه آیا بزرگ setpiece رویداد ممکن است نیاز به تاخیر بیشتر است.

ساعت معتقد است که بازی را پیش بروید

“نه. که در مورد بازی های المپیک خواهد بود اوراق,” موری گفت: در مصاحبه با ورزش روزانه Nikkan Sports, وقتی پرسید که آیا این بازی می تواند دوباره به تعویق افتاد تا 2022.

با این حال نخست وزیر سابق باقی مانده اعتماد به نفس آنها خواهد شد در 2021.

“ما با تاخیر بازی های المپیک تا تابستان آینده پس از ما خواهد شد که برنده این نبرد,” او گفت: به نقل از.

“بازی های المپیک خواهد بود بسیار با ارزش تر از هر المپیک در گذشته اگر ما می تواند به جلو بروید با آن پس از پیروزی در این نبرد است. ما باید به این باور در غیر این صورت ما کار سخت و تلاش خواهد شد پاداش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>