توکیو بازی های المپیک رسما به تعویق افتاد تا 2021

توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک شد و به تعویق افتاد تا سال 2021 در روز سه شنبه پایان هفته حدس و گمان است که این بازی ها نمی تواند به جلو به عنوان برنامه ریزی شده به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

کمیته بین المللی المپیک تصمیم پس از صحبت با نخست وزیر ژاپن اعلام کرد و محلی سازمان.

کمیته بین المللی المپیک گفت: بازی برگزار خواهد شد “بعد از تابستان 2021” اما آنها هنوز هم می شود در سال 2020 توکیو بازی های المپیک است.

“در شرایط فعلی و بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط که امروز کمیته بین المللی المپیک رئیس جمهور و نخست وزیر ژاپن به این نتیجه رسیده اند که این بازی ها از XXXII المپیاد در توکیو باید موکول به تاریخ فراتر از 2020 اما بعد از تابستان سال 2021 به منظور حفاظت از سلامت ورزشکاران همه درگیر در بازی های المپیک و جامعه بین المللی” کمیته بین المللی المپیک در بیانیه ای گفت.

“مطلق امداد. شور و هیجان. عدم قطعیت است. ما در بی سابقه تایمز” کانادا کشتی گیر اریکا Wiebe گفت: CBC Sports. در مارس 14, او مسجل دوم المپیک در تابه آمریکا مقدماتی رویداد در اتاوا. “ما می تواند آماده تر از همیشه در سال 2021 و پوشیدن برگ افرا با افتخار بیشتر از من فکر کردم ممکن بود.”

قبل از اعلام رسمی آبه گفت باخ تا به حال موافقت با پیشنهاد خود را برای یک سال به تعویق افتادن.

فشار نصب شده برای به تعویق انداختن

“باخ رئیس جمهور گفت که او موافق ‘100%’ و ما توافق برای برگزاری توکیو بازی های المپیک و پارالمپیک در تابستان سال 2021 در آخرین” آبه گفت: ما برگزاری این بازی ها در سال آینده خواهد بود “اثبات یک پیروزی انسان در برابر عفونت کروناویروس.”

روز یکشنبه باخ گفت: تصمیم گیری در به تعویق انداختن این بازی خواهد بود ساخته شده در چهار هفته بعدی. اما فشار رشد به عنوان ملی فدراسیون ورزش های نظارتی و ورزشکاران صحبت کردن در برابر داشتن مراسم افتتاحیه به عنوان برنامه ریزی شده در جولای 24.

این تصمیم تنها چند ساعت پس از محلی سازمان گفت: رله مشعل شروع به عنوان برنامه ریزی شده در روز پنج شنبه. که انتظار می رود برای شروع در شمال شرقی استان فوکوشیما اما با مشعل بدون حمل کنندگان مشعل و ندارد. این برنامه نیز تغییر کرده است.

“برای زمان حال شعله خواهد شد ذخیره می شود و نمایش داده شده در فوکوشیما” کمیته سازماندهی جمهور Yoshiro موری گفت.

بازی های المپیک را قبل از هرگز شده است به تعویق افتاد و تنها تا کنون قبلا لغو شده و در زمان جنگ.

کمیته بین المللی المپیک و توکیو سازمان گفت: امیدواریم که آنها تصمیم به تعویق انداختن کمک خواهد کرد که جهان درمان از این بیماری همه گیر.

کانادا کمیته المپیک صندلی Seyi اسمیت گفت: احساسات خود را برای این کشور ورزشکاران مخلوط است.

“(آن را) خوب است که آنها می توانند بر همه مسئولیت جمعی به این بیماری همه گیر در حال حاضر,” او گفت:. “(آن) بد است که برنامه ریزی دقیق برای بازی و زندگی برنامه ریزی ارسال-بازی های از خط خارج شده است.

“خوب در کمیته بین المللی المپیک برای حرکت کردن (خود) برنامه ریزی شده است اعلام کرد به زودی به عنوان ممکن است.”

میدانی آبزیان جهان شد میله میله برای 2021

هاکی کانادا بزرگ هیلی Wickenheiser عضو کمیته بین المللی المپیک به ورزشکاران کمیسیون تا به حال کلمات خشن برای کمیته بین المللی المپیک در هفته پیش گفت: در بیانیه ای که در توییتر که بحران کنونی بزرگتر است از هر المپیک است.

در زمان المپیک همچنان به اصرار دارند که بازی آغاز خواهد شد در چهار ماه جولای 24.

شش-زمان المپیک هیجان زده شد با روز سه شنبه اعلام خواهد شد.

تعویق بازی برای یک سال است که “تنها تصمیم” کمیته بین المللی المپیک می تواند با توجه به اسکات راسل با CBC Sports.

“بدیهی است رفتن به نیاز به برخی از مذاکره رفتن به جلو,” او گفت: CBC News Network. “جهان (دو و میدانی قهرمانی بودند برگزار شد و در تابستان سال 2021 در یوجین اورگان. جهان آبزیان قهرمانی بودند برگزار شد در فوکوئوکا, ژاپن در تابستان سال 2021 اما همه کسانی که بین المللی سازمان های ورزشی بدیهی است که گرد هم می آیند و متوجه شدم که به منظور حفاظت از بازیهای المپیک, آنها عاشق چشم پوشی کسانی که قهرمانی و اجازه می دهد جهان به میزبانی امن بازی های المپیک در تابستان 2021.”

سازمان دیده بان | اسکات راسل در المپیک آینده جانباز کانادا ورزشکاران:

CBC Sports’ اسکات راسل می گوید: به تعویق افتادن بازی های المپیک توکیو می تواند به خطر اندازد فرصت های شغلی از برخی از کانادا ورزشکاران مسن تر. 5:57

اکثر مردم معتقدند که این تصمیم راسل اشاره کرد اما آن را نیز ممکن است طلسم پایان المپیک مشاغل برای چندین کانادایی از جمله میانه-دونده از راه دور ملیسا اسقف-Nriagu, 31, شناگر برنت هایدن 36 و 39 ساله برنت Lakatos 12-زمان جهانی قهرمان پارالمپیک که برنده طلا در جهان Para دو و میدانی قهرمانی در نوامبر است.

“آنها باید از طریق یک سال دیگر و نگه دارید و به آماده شدن برای بازی های المپیک به تعویق افتاد بنابراین رفتن به برخی از مشکلات و قربانی” گفت: راسل. “برنت Lakatos دیروز به من گفت که او می خواهم مشغول به کار 16 سال برای آماده شدن برای مسابقات پارا المپیک در توکیو در سال 2020 (اما او گفت: یک سال به تعویق افتادن) است که تا حد زیادی به روند.”

کانادا, کیر, پوند, طولانی ترین خدمت عضو کمیته بین المللی المپیک گفت شبکه خبر به تعویق افتادن ایجاد خواهد شد برخی از عوارض اما “بهتر است از افشای ورزشکاران به یک وضعیت خطرناک است.”

سرنوشت ورزشکاران که واجد شرایط برای سال 2020 ،

در ماه فوریه پوند دریافت توپخانه ضد هوایی از توکیو کمیته سازماندهی و دولت زمانی که او اعلام المپیک تصمیم گیری می تواند ساخته شده به عنوان اواخر به عنوان دو ماه از شروع بازی.

“که در پایان ممکن است از زمان محدود ما هرگز فکر نمی کردم از این شنیده و یا از این نظر” کمیته سازماندهی توکیو مدیر عامل Toshiro Muto گفت: در پاسخ به پوند. “ما افکار عمومی هستند که ما را از رفتن پیش با المپیک و پارالمپیک به عنوان برنامه ریزی شده (در جولای 24).”

پوند شده است که یک عضو از کمیته بین المللی المپیک از سال 1978 و در خدمت دو دوره به عنوان معاون رییس جمهور و فکر در مورد آن دسته از ورزشکاران که در حال حاضر واجد شرایط برای بازی های المپیک در سال 2020 است.

“کسی که واجد شرایط در سال 2020 ممکن است پیشی گرفته و با بالا و کوبنده 2021,” او گفت:. “که یکی دیگر از مذاکرات نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>