توکیو المپیک مدیر عامل نکات بازی می تواند در شک و تردید حتی در سال 2021

به عنوان coronavirus در ژاپن و رییس اجرایی توکیو بازی روز جمعه گفت او نمی تواند تضمین به تعویق افتاد المپیک برگزار خواهد شد در سال آینده — حتی با تاخیر طولانی.

نخست وزیر ژاپن اعلام کرد صادر اضطراری اعلام این هفته به نبرد ویروس قرار دادن این کشور تحت محدودیت های پس از آن به نظر می رسید آن را به حال اجتناب قابل توجهی شیوع.

“من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد باشد قادر به گفتن آن است که اگر ممکن است رفتن به آن را تحت کنترل بعدی جولای یا نه” کمیته سازماندهی توکیو مدیر عامل Toshiro Muto گفت: صحبت کردن از طریق یک مترجم در یک کنفرانس خبری انجام شده از راه دور. “ما قطعا در یک موقعیت به شما یک پاسخ روشن است.”

المپیک به تعویق افتاد و ماه گذشته با افتتاح مجموعه برای جولای 23, 2021, به دنبال بازی های پارالمپیک در اوت. 24.

سازمان دیده بان | Damian وارنر در سمت روشن از المپیک به تعویق افتادن:

المپیک برنز مدال در دو و میدانی Damian وارنر نمی ساکن در ناامیدی اما به جای انتخاب به تمرکز بر گرفتن حتی بهتر برای 2021 بازی های المپیک است. 1:10

آبه مورد انتقاد قرار گرفته بودن به کندی عمل در برابر coronavirus. رهبران سیاسی مخالف پیشنهاد کرده اند که او عنوان به شدت از ویروس و گفته اند آن را ممکن است به مایل به برگزاری بازی های المپیک در این سال است.

“ما را ساخته اند این تصمیم برای به تعویق انداختن بازی یک سال” Muto گفت. “بنابراین این بدان معنی است که همه ما می توانید انجام دهید این است که کار سخت برای آماده شدن برای بازی. ما صمیمانه امیدواریم که در سال آینده انسان را مدیریت برای غلبه بر coronavirus بحران است.”

Muto خواسته بود اگر وجود دارد برنامه های جایگزین به برگزاری این بازی در سال 2021.

“به جای فکر کردن در مورد جایگزین برنامه های ما باید در همه تلاش های ما,” او گفت:. “انسان باید گرد هم آوردن همه از آن فن آوری و حکمت به کار سخت به طوری که آنها می تواند به توسعه درمان, دارو و واکسن.”

سازمان دیده بان | فلاش بک به Andre De Grasse را در سال 2016 به مرحله نهایی مسابقات با اوسین بولت:

سازمان دیده بان برجسته از Andre De Grasse و Usain Bolt مبارزه با آن و ایجاد یک زن و شوهر در ریو 2016 بازی های المپیک است. 0:43

ژاپن گزارش شده حدود 5000 موارد و 100 مرگ و میر. کشور جهان قدیمی ترین جمعیت و COVID-19 می تواند به خصوص جدی برای افراد مسن.

Muto خواسته شده بود چندین بار در مورد اضافه شدن هزینه های به تعویق انداختن که تخمین زده شده توسط رسانه ها در بین $2 میلیارد و 6 میلیارد دلار آمریکا. او گفت: آن را بیش از حد به زودی به می دانم که برچسب قیمت و چه کسی خواهد پرداخت.

او همچنین اذعان کرد که توکیو المپیک برگزار شده بود گرفته شده بیمه.

“توکیو 2020 گرفته است از چندین بیمه نامه,” او گفت:. “اما این که آیا به تعویق افتادن بازی های واجد شرایط به عنوان یک رویداد است که پوشش داده شده است هنوز روشن نیست.”

سازمان دیده بان | سیمون Biles گریه پس از یادگیری از المپیک به تعویق افتادن:

چهار بار قهرمان المپیک شکست سکوت او در سال تعویق افتادن 2020 توکیو المپیک ظاهر می شود در ان بی سی ‘امروز’ نشان می دهد در روز یکشنبه است. 0:33

او همچنین در مورد مشعل المپیک بود که گرفته شده نمایش عمومی این هفته در استان فوکوشیما. Muto حال دور-از-این-میکروفون صحبت با یک سخنگوی قبل از صحبت کردن در مورد شعله.

“پس از المپیک مشعل رله لغو شد المپیک شعله قرار داده شد تحت مدیریت توکیو 2020,” Muto گفت. “بدیهی است که در آینده این امکان وجود دارد که آن را ممکن است بر روی صفحه نمایش در جایی. اما در حال حاضر آن است که تحت مدیریت توکیو 2020 و من قصد ندارم به هر نظر بیشتر در مورد این مسئله.”

وجود دارد پیشنهادات کمیته بین المللی المپیک است فکر گرفتن شعله در یک تور جهانی امید به استفاده از آن به عنوان نمادی از نبرد در برابر ویروس. اما هر تور غیر ممکن خواهد بود تا زمانی که محدودیت های مسافرتی برداشته می شوند.

مصرف شعله دور از ژاپن نیز می تواند ناراحت میزبان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر