توکیو 2020 تصمیم ممکن است نشان داد در چند روز آینده,’ جهانی دو و میدانی رئیس جمهور می گوید

آیا بازی های المپیک توکیو باید به زودی ممکن است تبدیل به آشکار جهانی دو و میدانی جمهور سباستین کو در روز شنبه است.

کو را به عنوان متعدد ورزشکاران و فدراسیونها به نام برای تاخیر در این رقابت ها که قرار است برای اجرا از تاریخ 24 ژوئیه به اوت. 9 دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“تصمیم گیری در بازی های المپیک ممکن است بسیار آشکار بسیار به سرعت در روزهای آینده و هفته” کو در بیانیه ای گفت به سلامت.

“همانطور که من در هفته گذشته گفت: من فکر نمی کنم ما باید به بازی های المپیک در همه هزینه ها قطعا در هزینه ورزشکار ایمنی.

“این موضوع را از رقابت انصاف میباشد,” او گفت:, و اضافه کرد که ورزشکاران در تلاش بودند به قطار در کشورهای مختلف با توجه به اقدامات در جای خود قرار داده به منظور کاهش گسترش coronavirus که به کشته شدن هزاران نفر.

‘قلمرو ناشناخته برای همه ما’

“اگر ما از دست دادن سطح میدان بازی و سپس ما از دست دادن یکپارچگی رقابت” کو گفت. “هیچ کس می خواهد این کار حداقل از همه ورزشکاران و یا طرفداران.”

با وجود این سر و صدا برای به تاخیر انداختن بازی های المپیک, کمیته بین المللی المپیک است فشرده گفت: بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده.

“این قلمرو ناشناخته برای همه ما” کو گفت.

منطقه ای و میدانی مقامات خواسته شد در هفته گذشته به بحث به فدراسیونها و ورزشکاران خود را به طوری که جهان دو و میدانی می تواند جهانی عکس, تغییر چشم انداز با نقاط مختلف جهان در مراحل مختلف از این ویروس کو گفت.

جلسه برنامه ریزی شده برای اوایل هفته آینده به بررسی و بحث در مورد وضعیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>