توگو می رود به پای صندوق های رای به عنوان حاکم خانواده به دنبال ششمین دهه در قدرت

پس از اعتراضات در سال 2017 و 2018 در برابر رئیس جمهور Faure بالتیمور لغو حکومت Togolese رای دهندگان در حال رفتن به پای صندوق های رای. در سال گذشته بالتیمور لغو اصلاح غرب کشور آفریقایی قانون اساسی به طوری که او می تواند تا سال 2030.

توگو آغاز شد رای گیری در این کشور غرب آفریقا را در انتخابات ریاست جمهوری روز پس از تظاهرات علیه حکومت سلطنتی از یک خانواده است که نیم قرن به طول انجامید.

رئیس جمهور کنونی بالتیمور لغو ممنوعیت رفت و آمد است که به دنبال به امن یک چهارم می گذرد. او باعث شده است که کشور از هشت میلیون از سال 2005 زمانی که پدرش بالتیمور لغو Eyadema درگذشت پس از 38 سال در نقش.

در سال 2017 و 2018 تظاهرات را تکان داد این کشور به عنوان افراد بسیج در برابر پنج دهه حکومت یک خانواده در حالی که بخش بزرگی از جمعیت همچنان در فقر زندگی می کنند.

People line up to vote in the presidential elections in Lome, Togo (Reuters/L. Gnago)

مردم صف برای رای دادن در انتخابات ریاست جمهوری در لومه توگو

“من احساس می کنم مثل یک دیکتاتور’

بالتیمور لغو تحت فشار قرار دادند از طریق تغییر قانون اساسی به او اجازه می دهد به ماندن در قدرت برای یک دوره دیگر و برنامه به طور بالقوه در دفتر تا سال 2030.

“من احساس نمی مانند یک دیکتاتور” بالتیمور لغو گفت: AFP news agency, در گفتوگو, در مواجهه با اتهام حاکم این کشور با مشت آهنین. او به طور گسترده ای انتظار می رود برای برنده شدن در انتخابات.

اما شش رقبا هستند و با هدف متقاعد کردن 3.6 میلیون ثبت نام رای دهندگان برای حذف بالتیمور لغو و به طور بالقوه طلیعه چیزی بودن در تغییر برای میلیون ها نفر از Togolese که هنوز زیر خط فقر زندگی میکنند.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

اد/mm (AFP, AP, Reuters)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>